chirurgia plastyczna

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: ewelina8393 » 26 kwie 2018, 02:09

Co sądzicie o operacji plastycznej brzucha? Konkretnie chodzi mi o korektę. Czy jest to bardzo inwazyjna operacja i czy szansę, aby coś się nie powiodło są duże? Taka korekta jest mi potrzebna, bo po ciąży został mi nieestetyczny wygląd, pomimo tego, że schudłam. Jeśli już bym się zdecydowała, to operacja na pewno odbyła by się u dr Rafała Pabiańczyka.
Majkel90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:44

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Majkel90 » 21 maja 2018, 14:12

kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: kumpel » 21 cze 2018, 20:20

Muszę najpierw uporać się z alergią, żeby pomyśleć o operacji plastycznej, ale może kiedyś:) Jakbyscie szukali lekarzy, to przez tę stronę można ich szybko znaleźć: https://lekarzebezkolejki.pl/alergolog/rzeszow i zarezerwować wizytę. Fajne jest to, że zarówno na nfz i prywatnie.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Arkadiusz1 » 23 cze 2018, 14:49

Normalna sprawa. Pamiętajcie jednak o tym, by zawsze stawiać na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i zdrowie Waszych pacjentów. Przecież zaopatrzenie się w takie pojemniki na odpady medyczne jak EkoEmka z http://ekoemka.com.pl/jak-korzystac-z-w ... -medyczne/ nie stanowi żadnego problemu. Powinniście mieć to na uwadze, bo chodzi przecież o życie ludzkie.
ofelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, 19:46

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: ofelka » 26 lip 2018, 15:54

Ja boję się iść na wszczepienie implantów piersi natomiast chciałabym by mój biust był większy. Ostatnio czytałam na stronie https://wieksze-piersi.com.pl/ o serum do biustu które ma działanie powiększające i zastanawiam się czy nie zacząć z niego korzystać, gdyż może to jedyny sposób dla mnie.
kasolasopel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 10:32

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: kasolasopel » 11 wrz 2018, 11:22

Jeszcze jestem w takim wieku, że na szczęście nie muszę nic poprawiać w swoim wyglądzie. Jednak uważam, że jeśli kobieta będzie czuła się lepiej to wszystko jest dla ludzi i można poprawić swój wygląd, ale trzeba podejść do tego z rozsądkiem. Moja starsza siostra ostatnio skorzystała z zabiegu z użyciem nici liftingujących w tym salonie: https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo// Muszę przyznać, że efekt końcowy jest bardzo naturalny. Siostra wygląda młodziej, jest bardziej promienna i widać, że czuje się teraz dużo lepiej.
Melaska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:32

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Melaska » 16 paź 2018, 19:02

Generalnie jest bardzo wiele zabiegów na poprawę swojej sylwetki i to bez większej inwazyjności dla zdrowia. Mi znajoma polecała liposukcję laserową, sama była w klinice https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/ na takim zabiegu na podbródek. Można w ten sposób sobie bardzo dokładnie, perfekcyjnie skorygować dowolną część ciała. Zapoznajcie się z ich całą ofertą zabiegów z medycyny estetycznej
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: bianka » 18 paź 2018, 12:23

Gabinetów medycyny estetycznej jest wiele jednak nie każdy cieszy się dobrą opinią lub znajduje się na drugim końcu kraju. Szukając usług medycyny estetycznej czy porad z nią związanych korzystam z portalu www.klinikiurody.com.pl na którym uzyskuje informacje i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz od razu mogę znaleźć gabinet, w którym wykonują usługę w moim regionie.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 13:03

Ja miałam liposukcję robioną u dr Tomasza Mierzwińskiego z Kliniki Bona Dea w Krakowie,super efekt. w końcu pozbyłam się nadmiaru tłuszczu na brzuchu, bo po ciązy miałam taką fałde, żadne cwiczenia nie pomagały . Efekt super, bobry lekarz. Polecam
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 15:08

Operacja nosa może na początku wyglądać mało ciekawie. Ja miałam bardzo krzywy nos zrobiłam u dr Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie. Zabieg Pani dr wykonała mi bardzo prawidłowo. Teraz po zabiegu mam bardzo prosty i ładny kształt nosa. Gabinet i Panią dr jak najbardziej polecam.
patrycja07
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 09:37

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: patrycja07 » 02 lip 2019, 10:07

Ja tam boje się tak drastycznych i drogich posunięć, jak operacje plastyczne. Wolę bezpieczniejsze metody, jak zabiegi medycyny estetycznej. Może ze względu na to, że w moim wieku chirurg ze skalpelem źle się kojarzy :/
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: niebieskiorzel » 06 sie 2019, 22:55

ja dzięki tej dziedzinie pozbyłem się brzydkiej blizny
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Pestka » 17 wrz 2019, 12:21

No właśnie chirurgia plastyczna to nie tylko powiększanie tego czy owego. Czasem ma sie no blizny po wypadku czy poparzeniu, które szpecą ciało i powodują dyskomfort. Jesli chcecie pozbyć się blizn czy poprawić wygląd jakiejś okolicy ciała to rozważcie wizyte w gabinecie doktora Rychlika https://chirplast.com.pl/ . To bardzo dobry chirurg plastyczny, który do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i dobiera najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Na stronie kliniki znajdziecie informację o usługach i sposobach umowienia się na konsultację.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Nesi » 17 wrz 2019, 16:38

Dziewczyny, możecie krytykować, ale moim zdaniem operacje plastyczne to nie jest tylko fanaberia. Są przecież takie sytuacje, jak np. po wypadkach, albo po ciążach kobietom zostaje ogromny nadmiar skóry na brzuchu i takie operacje naprawdę są ogromnie pomocne. Jesli chodzi o dobrego chirurga na śląsku (nie tylko od plastyki brzucha, ale też) polecam dr Annę Olender i klinikę w Żarkach Letnisko.
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: matik » 24 wrz 2019, 16:44

Ja jestem zdania, że jest to sprawa indywidualna. Każdy z nas ma inne problemy i samodzielnie wybieramy jaką formę rozwiązywania problemów wybierzemy. Ja jestem zwolennikiem usług, jakie świadczy medycyna estetyczna Warszawa to duże miasto i gabinetów jest dużo. Wybór jest. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość