chirurgia plastyczna

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: minella » 25 wrz 2019, 14:11

Ja mysle ze jak klinika jest dobra, ma swietne opinie i duzo klientow to warto jej zaufac. Ja tak kilka lat temu poznalam klinike Dermed w Katowicach u ktorych jestem stala klientka caly czas :)
raven.sawayn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:14

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: raven.sawayn » 05 lis 2019, 21:23

Ile może kosztować chirurgia plastyczna?
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: anettka » 08 lis 2019, 09:00

Ja zdecydowałam się na zabieg operacyjny związany z powiększaniem biustu. Jeśli też planujecie tego typu zabieg to polecam przede wszystkim by wybrać dobrego chirurga z doświadczeniem no i zdecydować się na implanty dobrej jakości. Ja postawiłam na Mentory - znikomy procent powikłań, świetna struktura, dożywotnia gwarancja.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: ewelina8393 » 26 lis 2019, 17:00

Jeśli szukasz dobrej kliniki to polecam tą ze strony: http://klinikagrzesiak.pl/ . Ja tutaj robiłam operację powiększenia piersi i jestem zachwycona. Bardzo spodobał mi się nie tylko profesjonalizm dr Grzesiak, ale też jej postawa. W klinice byłam traktowana bardzo dobrze, a efekty operacji robią ogromne wrażenie.
gifi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:04

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: gifi » 28 lis 2019, 17:56

A może warto pomyśleć o niekonwencjonalny rozwiązaniu z bliznami w postaci tatuażu? Nie zawsze zabieg usuwania blizny jest po pierwsze bezpieczny a po drugie przyniesie spodziewane rezultaty. Piękny tatuaż może być nie tylko ozdobą ciała ale również sposobem wyrażania emocji. Polecam sprawdzone studio tatuaż w Poznaniu. Wejdź na stronę i sprawdź ich galerię, jakie tworzą dzieła sztuki na ciele.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: rossi » 28 lis 2019, 21:17

Jednym słowem dzisiaj medycyna niesamowicie się rozwinęła i poszła do przodu. Możemy znaleźć takie zabiegi, które mogą nas upiększyć i nie tylko. Zobaczcie jaki ja znalazłam tutaj https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjent ... 3d,128.htm zabieg, polega on na zmniejszeniu żołądka.
camio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 07 sty 2020, 00:48

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: camio » 05 kwie 2020, 23:35

Moim zdaniem, wszystko z umiarem i pod sprawdzonym okiem. Na pewno po operacji przyda się spray do odkażania ran :)
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Lilka2 » 28 maja 2020, 15:55

Ja mam akurat dosyć delikatny problem... są nim zbyt duże piersi. Taki biust to na codzień jednak spora udręka. Boję się że wraz z wiekiem odezwą się problemy z kręgosłupem. Uprawiam sport jednak z takim "bagażem" jest to dosyć problematyczne. Zastanawiam się więc nad zmniejszeniem piersi, tutaj w Krakowie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/zmn ... ie-piersi/ co myślicie? Pokusiłabym się także o ich wyrównanie - takie poprawki kosmetyczne także myślę że nie zaszkodzą.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Vectra34 » 30 cze 2020, 13:33

Holecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:26

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Holecka » 04 lip 2020, 10:04

Bardzo dobą chirurg plastyczną jest dr Dorota Żukowska, operowałam u niej odstające uszy. świetna robota, nie moge się nacieszyć moimi ładnymi uszkami . Polecam dr i klinike Dermed w Łodzi
juliabac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2020, 15:41

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: juliabac » 16 lip 2020, 15:50

Oczywiście, że jest bezpieczna jeśli jest wykonywana u specjalisty. Z całego serca polecam: SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej. Miałam tam wykonywanych kilka zabiegów m.in mezoterapię :)
Polecam zajrzeć: https://laser.rzeszow.pl/
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: innocent » 01 gru 2020, 12:10

Będę ostrzegać przed tanimi operacjami u jakichś pseudochirurgów, nigdy się na to nie decydujcie. Zabiegi muszą być wykonywane w odpowiednich warunkach przez osoby odpowiednio wykształcone i doświadczone. Osobiście wiele pozytywnych opinii o doktor Żukowskiej z Łodzi słyszałam i myślę, że u niej można mieć pewność że wszystko przebiegnie bez problemów
Kat2026
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2020, 11:59

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Kat2026 » 09 gru 2020, 12:12

Wszystko jest dla ludzi tylko należy używac go z umiarem. To samo tyczy się zabiegów z chirurgii plastycznej.
Niestety sama znam przypadki kiedy osoba która zaczeła wykonywać zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej nie potrafila z nimi skonczyc. Z pięknej młodej osoby przeistoczyła się w sztuczna lalkę.
Warto pamiętać aby zabiegi wykonywać w sprawdzonym i zaufanym miejscu https://clinichunter.com/clinics/poland/nowy-targ/allmedica/ gdzie może kiedy nie będzie za pozno nasz lekarz będzie umiał nam wytłumaczyć i powiedziec STOP.
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: globe » 23 sty 2021, 13:38

Ja nie widzę nic złego w chirurgii plastycznej. Sama miałam operowane uszy i jestem zadowolona z efektu końcowego, a do tego z tego jak przebiegł sam zabieg i moja rekonwalescencja. Operował mnie chirurg Ładkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i wybór tego lekarza to był strzał w dziesiątkę. To świetny specjalista, sympatyczny, a do tego całkowicie profesjonalny, zabieg przeprowadził bez problemu, uszy nie są już odstające, nie widać blizn, zdecydowanie polecam.
Draksa1981
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2020, 22:49

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Draksa1981 » 24 sty 2021, 20:58

Przy chirurgii plastycznej często zostają nam blizny. Dobry krem na blizny to https://octenicare.pl/zastosowanie/blizny-pod-lupa/ . Przyśpiesza gojenie i zapobiega powstawaniu bakterii. Blizna szybko się zabliźnia i staje się mniej widoczna.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość