chirurgia plastyczna

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
kolega1975
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2013, 08:07
Lokalizacja: Wrocław

chirurgia plastyczna

Postautor: kolega1975 » 26 mar 2013, 19:26

Czy chirurgia plastyczna jest dla nas bezpieczna? Oczywiście ważne tylko, żeby nie przesadzać z tym jak niektóre gwiazdy filmu czy muzyki. Zwłaszcza powiększone ponad miarę piersi wyglądają obrzydliwie i sztucznie. Pamiętajmy, że to natura tworzy to co najpiękniejsze, my możemy coś poprawić, ale przesada nie jest wskazana. :)
Awatar użytkownika
wscibski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 04 sty 2010, 11:28
Lokalizacja: ze szlachetnego rodu

Postautor: wscibski » 26 mar 2013, 21:31

Racja. I jeszcze należy pamiętać, że chirurgia plastyczna powstała z potrzeby ratowania życia a estetyka to produkt uboczny.
Pozdrawiam
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 13 wrz 2013, 14:27

Jeżeli wykonujemy operacje w dobrych klinikach u świetnych specjalistów, chirurgia plastyczna nie ma prawa nam zaszkodzić, jeżeli oczywiście nie będziemy z nią przesadzać.
Jaskier
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2013, 08:58
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: Jaskier » 01 paź 2013, 09:07

To powinien być wybór dorosłego człowieka, szkoda tylko, że niektórzy rodzice ciągają po dzieci do chirurga plastycznego by poprawić to i owo :zdegustowany:
wilhelmina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 03 cze 2013, 16:43
Lokalizacja: niebo

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: wilhelmina » 30 lip 2015, 18:16

Nie no rozumiem wizytę z dzieckiem u chirurga plastycznego jeśli te ma np. bardzo odstające uszy. A osoby dorosłe wiedzą co robią i muszą liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. Ale podstawą jest chodzenie do dobrych specjalistów, których można znaleźć np. http://chirurgplastyczny.katalog.com.pl
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: trylogia » 15 wrz 2015, 09:59

Akurat u dziecka nie można przeprowadzić takiej operacji. Ja jestem za zmianą wyglądu, jeśli ma się kompleksy, np. brzydkie uzębienie. Moja znajoma ostatnio odwiedziła implantologię Warszawa i postanowiła założyć sobie implanty. Wiem, jak bardzo jej na tym zależy, więc wspieram ją w tej decyzji.
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: olenka27 » 15 wrz 2015, 10:06

Wszystko pięknie i wspaniale wygląda tylko w telewizji. Ja osobiście zdecydowałam się na korektę nosa, ale było to poparte również problemami zdrowotnymi. Nie było tak super jak mogłoby się wydawać. Ból był okropny, siniaki... prawie złapałam depresję. Ratowałam się kremem swiss medical ze stronki http://naporost.pl i to mi pomogło na moje dolegliwości. Ale nigdy więcej bym się nie zdecydowała na coś takiego.
Awatar użytkownika
bandrzej85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2016, 12:30

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: bandrzej85 » 07 sty 2016, 14:28

Są bardzo różne opinie na ten temat. Jeśli operacja ma pomóc komuś odzyskać zdrowie fizyczne lub psychiczne to czemu by nie. Jeśli chodzi np. o odsysanie tłuszczu, to myślę, że warto - choć wcześniej warto korzystać z diet, sportu itp. Jeśli to nic nie daje to dopiero wtedy skontaktować się z chirurgiem :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: AinEingarp » 18 lut 2016, 08:04

Jestem zdania, że warto zdecydować się na taką operacją jeśli tylko dzięki temu pozbędziemy się kompleksów i będziemy czuć się lepiej. Trzeba tylko wybrać profesjonalną klinikę, gdzie taki zabieg będzie bezpieczny. Na stronie drolender.pl można znaleźć galerię zdjęć pokazującą efekty takich operacji - warto tam zerknąć i się nad tym poważnie zastanowić.

Tu macie przykład kobiety, która zdecydowała się na korekcję uszu. Zdjęcia pokazują jak wyglądała przed, a jak po operacji.

Obrazek

Obrazek
gubcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2016, 21:49

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: gubcik » 28 lip 2016, 22:39

moja siostra poddała się operacji plastycznej, właśnie uszu . Ale u siebie w lodzi. Nawet z nią byłam w tek klinice, a w zasadzie po nia. Operowała ją dr Dorota Żukowska. Ale efekt jest piorunujący
olgajaroczynska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:56

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: olgajaroczynska » 01 lis 2016, 23:03

Myślę, że w obecnych czasach chirurgia plastyczna jest jak najbardziej bezpieczna. A sama decyzja- zależy od wielu czynników. Niektórzy decydują się ze względu na kompleksy, inni po prostu chcą czuć się jeszcze lepiej w swoim ciele. Przed powiększeniem piersi w szpitalu Medicover nie byłam zakompleksiona, ale też nie czułam się w 100% dobrze ze swoim wyglądem. Głównym kryterium przy podjęciu takiej decyzji i przy wyborze szpitala, w którym chciałam być zoperowana- była kwestia naturalnego wyglądu. Zależało mi na subtelnym, estetycznym powiększeniu piersi. Lekarz na konsultacji zaproponował mi odpowiedni rozmiar i wkładki, dlatego wiedziałam, że podejmuję dobrą decyzję :)
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: zorba » 13 lis 2016, 10:38

Operacje plastyczne w dzisiejszych czasach mogą zdziałać cuda ale czy na prawdę są aż tak potrzebne.Rozumiem w wyjątkowych sytuacjach np po wypadku,chorobie ale ze względów estetycznych nie koniecznie.Dla mnie to fanaberia po prostu ludzie nie mają na co wydawać pieniędzy więc powiększają sobie biust,usta Nie żebym była zazdrosna ale natura stworzyła mnie taką jaka jestem i trzeba się tolerować.Wystarczy dbać o siebie,zdrowie a reszta przyjdzie sama .pozdrawiam
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: Kloda345 » 30 gru 2016, 12:48

Skoro źle czujemy się we własnym ciele, to dlaczego nie zrobić sobie np. powiększenia piersi? Dużo klinik oferuje takie zabiegi, np. http://www.dermedik.pl/chirurgia-plastyczna/pl/powiekszanie-piersi
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: pawelek34 » 18 sty 2017, 09:00

Operacje plastyczne mogą nie jednej osobie poprawić życie i po to tez zostały wymyślone. Oczywiście, głupota jest z nimi przesadzać, ale jeżeli masz poważny problem operacja plastyczna jest dla ciebie. http://www.chirurgiaplastycznalublin.pl/
marci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2017, 14:21

Re: chirurgia plastyczna

Postautor: marci » 18 sty 2017, 14:29


Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość