Strach przed dentystą

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
wschodnia5
Level 1
Level 1

Re: Strach przed dentystą

Postautor: wschodnia5 » 08 lut 2018, 12:11

U dobrego dentysty nie ma się czego bać. Delikatni są dentyści w Centrum Demed. Chodzę do doktor Czerskiej. Tam można bardzo szybko wyleczyć sobie zęby. Nigdy nie miałam większych problemów z zębami, szybko tutaj wyleczyłam jednego zęba. Zdecydowanie są godni polecenia ci specjaliści.

Mateo 77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mateo 77 » 24 kwie 2018, 12:25

Zdrowe zęby to bardzo ważny element udanego życia. Nie ma co ukrywać, że od zniszczonych zębów może wychodzić wiele następnych problemów. Jeśli macie wyleczone zęby, to pomyślcie o skorzystaniu z https://www.stylewhite.pl/ od Style White, by znacznie wybielić Wasz uśmiech. To pozytywnie wpływa na Wasze kontakty z ludźmi, więc zadbajcie o to.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Walentyna » 24 kwie 2018, 12:28

Da się to jakoś opanować moim zdaniem.
Ja też się kiedyś bałam, ale mi minęło.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 22:49

Gdy chcesz mieć idealny uśmiech a nie do końca potrafisz to osiągnąć to dobrym rozwiązaniem jest zajrzenie do firmy paski-crest.pl. Wyniki stosowania pasków wybielających do zębów są zdumiewające. W moim wypadku jasne zęby pojawiły się już po kilku tygodniach kuracji. Rzeczywiście są skuteczne i godne rekomendacji. Postaw na biel zębów.
kraczo
Level 1
Level 1

Postautor: kraczo » 27 cze 2018, 02:03

Jak dentysta zna się na swoim fachu, to nie ma się czego bać, ja chodzę w Warszawie do stomatologa http://glamourdental.pl/kontakt i jeszcze nigdy nie czułem żadnego bólu, a chodzę do niego systematycznie, na badania i leczenia.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaska2909 » 30 cze 2018, 20:16

W Tychach w DentalCare stosują innowacyjne techniki znieczulania pacjentów i chyba nikt nie odczuwa tam bólu. Warto zerknąć i szukać takich własnie miejsc, jeśli panicznie ktoś się boi dentysty.
felicja44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: felicja44 » 30 cze 2018, 20:50

Słyszałam od znajomych o tej klinice, specjalizują się w chirurgii i implantach także, ale zerkałam na stronie, jak znieczulają pacjentów - super technologie i wiedza, oczywiście dla mnie idealny by był gaz rozweselający :)
antos
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: antos » 19 lip 2018, 14:23

Najpierw zapraszamy na konsultację lekarską do odpowiedniego specjalisty. Samodzielną pracę jako chirurg plastyk podjęłam w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Poznaniu. Jednocześnie otworzyłam https://adpclinic.pl/stomatologia-estetyczna/ pierwszą w Poznaniu prywatną specjalistyczną praktykę lekarską chirurgii plastycznej i estetycznej, która posiada certyfikat ORL WIL. Nr 0042 wydany przez Wielkopolską Izbę Lekarską.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”