Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
RobbiePL0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:42

Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Postautor: RobbiePL0 » 18 lis 2019, 14:18

Trafiłem ostatnio na bardzo fajną stronkę o rodzajach znieczuleń by przed wizytą u stomatologa wiedzieć o jakie znieczulenie poprosić i by dentysta wiedział, że jesteśmy świadomym pacjentem. Enjoy!
https://heraeus-dental.pl/ile-kosztuje-znieczulenie-u-dentysty-odpowiadamy-na-to-i-inne-pytania/
madra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2019, 17:10

Re: Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Postautor: madra » 19 lis 2019, 08:26

W gabinecie Atelier Uśmiechu w Warszawie podają znieczulenie bardzo delikatnie i trafioną dawkę bo nie drętwieje przysłowiowa cała szczęka tylko miejscowo okolice zęby, który ma być naprawiany. Także jestem zadowolona z wizyt u nich i nie zamienię tego gabinetu na żaden inny. Ale każdy musi sam się przekonać bo zęby to za poważna sprawa żeby opierać się tylko na zdaniu innych
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Postautor: monikabert90 » 23 lut 2021, 11:56

A czy zdarzyło się Wam kiedyś tak, że tak strasznie mocno bolał Was ząb, że nie mogliście już wytrzymać? Gdzie wtedy szukaliście pomocy? Ja słyszałam, że na przykład w Legnicy działa gabinet www.nisdb.net, który funkcjonuje jako pogotowie stomatologiczne - można się tam zarejestrować 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Taka pomoc doraźna szybo pozwoli uśmierzyć ból. Czy w Waszych okolicach również działają takie gabinety?
Zofia21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2021, 10:16

Re: Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Postautor: Zofia21 » 07 maja 2021, 10:44

Ostatnio z powodu ogromnego bólu zęba musiałam udać się do stomatologa, oczywiście już na wejściu poprosiłam dentystę o znieczulenie.
Muszę przyznać, że w Amber Clinic w Gdańsku, znieczulenie które otrzymałam zadziałało natychmiastowo, a sama wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze.
Znieczulenie jest wliczone w koszt zabiegu, więc nie bójcie się o nie poprosić. Amber Clinic Stomatologia Gdańsk na swojej stronie internetowej mają do zaproponowania o wiele więcej. Wejdź i się przekonaj.
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: Znieczulenie Stomatolog Dentysta

Postautor: Elunia » 19 maja 2021, 18:12

Dbanie o zęby to podstawa, ja przyznam że zaniedbałam trochę wizyty kontrolne i dopóki mnie nie bolały zęby myślałam, że wszystko jest w porządku.. Okazało się, że niektóre zęby górne są w opłakanym stanie, wymagają borowania i plomb.. Na szczęście w http://dentistica.com.pl/ otrzymałam fachową pomoc i opiekę stomatologiczną.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość