Częste bóle głowy.

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
goskaa
Forumowicz
Forumowicz

Re: Częste bóle głowy.

Postautor: goskaa » 15 maja 2019, 22:08

Jeżeli męczą Cię silne bóle głowy to najlepszym rozwiazaniem będzie wizyta u lekarza jakim jest neurolog Lublin to spore miasto ale jestem pewna że uda Ci sie znaleźc odpowiedniego lekarza, na stronie lekarzbezkolejki możesz zarejestrować sie bez oczekiwania w kolejce, jest to bardzo dobre rozwiazanie które warto wykorzystac.

felicja44
Level 1
Level 1

Postautor: felicja44 » 30 maja 2019, 19:26

angelika9022 pisze:Na takie kłopoty koniecznie wizyta u dobrego specjalisty. Jedną z lepszych klinik w Warszawie jest https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ Uważam, że warto umówić się na wizytę, bo nie trzeba czekać miesiącami i rejestrować możemy się online przez 7 dni w tygodniu, co dla wielu osób jest bardzo wygodne.

Czasami wizyta u specjalisty to konieczność i nie należy się przed nią bronić – nie zaszkodzi a z pewnością pomoże. Lekarze w tej klinice są doświadczeni, mają wiedzę i naprawdę znają się na tym co robią. Jeśli ktoś nie może się do nich umówić w tygodniu, oferują oni wizyty również w weekendy.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Fachowiec » 05 cze 2019, 11:31

cześć,
ja polecić mogę tlenoterapię, korzystałam zabiegu w komorze hiperbarycznej Atamed, dzięki niemu poprawia się przepływ krwi w mózgu i następuje dotlenienie tkanki mózgowej oraz odkurczenie naczyń krwionośnych. Po kilku sesjach moje migreny całkowicie zniknęły!

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”