bóle kolana

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
fibii
Forumowicz
Forumowicz

Re: bóle kolana

Postautor: fibii » 12 mar 2019, 23:18

na mocniejszy ból to gardan najlepszy, ja go stosuję jak mnie złapie ból w kręgosłupie, a od czasu do czasu mi się zdarza, szczególnie jak przez kilka dni przez wiele godzin siedzę przy komputerze to potem łapie mnie ból i bez tabetki nie da rady

chloe
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: chloe » 13 mar 2019, 00:12

lekarz wskazany, mój teść miał też takie bóle, okaząło się ze to już niestety urok wieku i coś tam mu wstrzyknęli w kolano i jest jakoś lepiej, jak czasami go boli to też gardan bierze, sama mu te tabletki poleciłam, najlepsze na silny ból
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 13 mar 2019, 09:53

Najlepiej kup sobie ortezę. Tutaj widziałam duży wybór takich produktów: https://www.doz.pl/apteka/k922-Sprzet_medyczny_i_rehabilitacyjny. Często robię zakupy w doz.pl i jestem zadowolona.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 15 mar 2019, 11:21

Przy bólu kolan dobra jest rehabilitacja. Szczególnie pomocna jest fala uderzeniowa. Często chodzę na rehabilitację do Kriosonik centrum rehabilitacji, mają tam nowoczesny sprzęt i dobrą kadre.
Pestka
Level 1
Level 1

Postautor: Pestka » 15 mar 2019, 15:07

Ból kolana może mieć różne przyczyny dlatego najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub ortopedy aby dobrał leczenie. W bólach stawów bardzo dobrze sprawdza się laser wysokoenergetyczny . Zabiegi laseroterapii oferują najlepsze gabinety rehabilitacyjne. Zabieg ten jest bezbolesny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Działanie laserem na konkretny obszar ciała sprawia, że tkanki w tym miejscu szybciej się regenerują, zmniejsza się też obrzęk i dolegliwości bólowe. Warto spytać lekarza o możliwość udania się na takie zabiegi.
Roxi
Level 1
Level 1

Postautor: Roxi » 18 mar 2019, 12:32

Przy takich bólach dobrą opcją może być kinesiotaping. Coraz częściej wprowadza się to jako metodę leczenia bólu. Poczytaj sobie o tym i zaopatrz się w niezbędne akcesoria w profesjonalnym sklepie medycznym Orteo: https://www.orteo.pl/kinesiology-taping.
koro
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koro » 09 kwie 2019, 20:02

Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu dip rilif, na bóle, kontuzje najlepszy żel jaki znam, szybko i skutecznie działa, opakowanie na długo wystarcza, do tego jak coś nagle się przytrafi to też obolałe miejse od razu schładza, co też daję sporą ulgę.
bella3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bella3 » 18 kwie 2019, 23:40

Orteza jak ktoś radzi wyżej to nie jest zły pomysł. Można taką zakupić w dobrych sklepach medycznych jak BRANDvital https://www.brandvital.eu/. W tym prowadzą również sprzedaż za pośrednictwem internetu, jak nie kupić zaraz to chociaż można sobie ofertę i ceny przejrzeć, zapisać wszystko i idąc do sklepu być już przygotowanym jak te zakupy mają wyglądać. W każdym razie Brandvital polecam bo znajoma się u nich od lat zaopatruje i wiele razy już jej pomogli. Kierują nawet w sprawie refundacji i dofinansowania, znają się na tym co robią.
OSKAMAKO
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: OSKAMAKO » 25 kwie 2019, 13:16

Rehabilitacja tylko w Enel sporcie w Warszawie, wiem że też jest oddział w Łodzi. jak sobie uszkodziłem kolano na rowerze to tam mnie naprawili po operacji, po której ledwo chodziłem. wszyscy tam specjalizują się w skomplikowanych przypadkach nawet u sportowców, jak zadzwonisz się umówić to skierują cię do odpowiedniego fizjoterapeuty
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wesoły żniwiarz » 15 maja 2019, 18:16

Na bóle kolana u mnie bardzo dobrze sprawdzał się żel dip rilif, fajnie łagodził ból i szybko przynosił ulgę.
Miłka87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miłka87 » 16 maja 2019, 10:11

Przy bólach kolana, na przykład spowodowanych nadmiernym wysiłkiem, warto udać się do lekarza. Takie problemy ze stawami lubią się przeciągać, są trudne do wyleczenia im dłużej zwlekamy. Mnie przy bólach zwykle pomaga maść końska, zwłaszcza ta z firmy herbamedicus jest bardzo wydajna https://www.seni24.pl/masc-konska-rozgr ... g_825-1184, ale korzystałam też z opasek kojących ból, takich uciskowych. Też dobrze się sprawdzają i przy okazji stabilizuje kolano.
Marynak66
Level 1
Level 1

Postautor: Marynak66 » 22 maja 2019, 14:14

Jeśli chodzi o bóle kolana to moim zdaniem nie ma co tego lekceważyć. Jeśli będziesz potrzebował rehabilitacji, polecam Ci zajrzeć do tego gabinetu http://rehapro.com.pl . Moim zdaniem świetnie znają się na rehabilitacji i na pewno pomogą Ci z Twoim problemem

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”