bóle kolana

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
fibii
Forumowicz
Forumowicz

Re: bóle kolana

Postautor: fibii » 12 mar 2019, 23:18

na mocniejszy ból to gardan najlepszy, ja go stosuję jak mnie złapie ból w kręgosłupie, a od czasu do czasu mi się zdarza, szczególnie jak przez kilka dni przez wiele godzin siedzę przy komputerze to potem łapie mnie ból i bez tabetki nie da rady

chloe
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: chloe » 13 mar 2019, 00:12

lekarz wskazany, mój teść miał też takie bóle, okaząło się ze to już niestety urok wieku i coś tam mu wstrzyknęli w kolano i jest jakoś lepiej, jak czasami go boli to też gardan bierze, sama mu te tabletki poleciłam, najlepsze na silny ból
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 13 mar 2019, 09:53

Najlepiej kup sobie ortezę. Tutaj widziałam duży wybór takich produktów: https://www.doz.pl/apteka/k922-Sprzet_medyczny_i_rehabilitacyjny. Często robię zakupy w doz.pl i jestem zadowolona.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 15 mar 2019, 11:21

Przy bólu kolan dobra jest rehabilitacja. Szczególnie pomocna jest fala uderzeniowa. Często chodzę na rehabilitację do Kriosonik centrum rehabilitacji, mają tam nowoczesny sprzęt i dobrą kadre.
Pestka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pestka » 15 mar 2019, 15:07

Ból kolana może mieć różne przyczyny dlatego najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub ortopedy aby dobrał leczenie. W bólach stawów bardzo dobrze sprawdza się laser wysokoenergetyczny . Zabiegi laseroterapii oferują najlepsze gabinety rehabilitacyjne. Zabieg ten jest bezbolesny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Działanie laserem na konkretny obszar ciała sprawia, że tkanki w tym miejscu szybciej się regenerują, zmniejsza się też obrzęk i dolegliwości bólowe. Warto spytać lekarza o możliwość udania się na takie zabiegi.
Roxi
Level 1
Level 1

Postautor: Roxi » 18 mar 2019, 12:32

Przy takich bólach dobrą opcją może być kinesiotaping. Coraz częściej wprowadza się to jako metodę leczenia bólu. Poczytaj sobie o tym i zaopatrz się w niezbędne akcesoria w profesjonalnym sklepie medycznym Orteo: https://www.orteo.pl/kinesiology-taping.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”