Manicure hybrydowy

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: Karina » 20 mar 2018, 21:20

Ja akurat nie mam problemu z malowaniem ani zwykłym lakierem ani hybrydowym. Chociaż fakt, że przy zwykłym trzeba umiec go od razu rozprowadzić. Hybrydowy można poprawiać bez problemu przed utwardzeniem.

Uwierz mi, że umiem nakładać i primera też używałam. Niestety moja płytka jest tłusta i nie trzyma sie na niej hybryda aż tak długo. Nawet taka robiona u kosmetyczki.
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beautymonster » 13 kwie 2018, 10:03

Przy robieniu hybryd bardzo istotne jest stosowanie odpowiednich produktów. Podstawa to dobrze zmatowiona płytka, do czego polecam cleaner do paznokci Potem głównie znaczenia ma baza i top.
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beautymonster » 15 maja 2018, 10:33

No i oczywiście trzeba też umieć dobrze spiłować płytkę. Do tego bardzo przydatna jest frezarka do paznokci. Kiedy nauczy się ją dobrze obsługiwać, to tworzenie idealnego kształtu paznokci jest banalnie łatwe i szybkie.
Urszula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Urszula » 21 paź 2018, 12:19

Od zawsze interesuje mnie stylizacja i pielęgnacja dłoni i paznokci. Chciałam sie tego wszytskiego nauczyć poznać co, jak i dlaczego, od podstaw. Miec wiedzę i potrafic ja pzrekazac. Dlatego ja zdecydowałam się na https://zak.edu.pl/aktualnosci/10887-ma ... e-zajmuje-. Bede robiła to co lubię, potrafiła doradzić klientkom od a-z i na dodatek bede z tego miała pieniądze. Chyba nie ma nic lepszego. :)
magdakor1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: magdakor1 » 25 paź 2018, 09:18

Jak wychodzi Ci dobrze malowanie zwykłym lakierem, to hybrydowy nie będzie problemem. Ja spokojnie się nauczyłam sama w domu
verdina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: verdina » 29 paź 2018, 07:19

Ale nawet robiąc w domu warto stawiać na jakość lakierów, bazy i topu, prawidłowe zdejmowanie też jest istotne, tak żeby sobie płytki nie uszkodzić.
bruder
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bruder » 05 lis 2018, 16:11

pewnie ze mozna. ja tez jestem samoukiem. wiadomo na poczatku bylo trudno ale z czasem dochodzi sie do wprawy. na poczatek polece Ci lakiery z makear - maja swietna konsystencje i dobrze sie nakladaja a wioec bedzie Ci latwiej. :) :) :) :) :) :)

Wróć do „Makijaż, Wizaż”