damska kosmetyczka

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
szyna
Level 2
Level 2

Re: damska kosmetyczka

Postautor: szyna » 15 kwie 2019, 10:56

W damskiej kosmetyczce jest wszystko:-)
landa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: landa » 01 maja 2019, 11:44

A może ktoś z was jest w stanie mi doradzić dobrą kosmetyczkę w Krakowie? Zależy mi, żeby salon był najwyższej jakości gdyż bardzo dbam o swój wygląd. Znajomi mi mówili, że często chodzą do https://verite.pl/ i bardzo sobie chwalą, może ktoś z was ma jakieś opinie na ich temat?
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Justyna Bara » 17 wrz 2019, 09:24

W kwestii zabiegów kosmetycznych - słyszałyście dziewczyny o Custom Packach od Restylane, czyli jednorazowych zestawach akcesoriów higienicznych, dzięki którym zabieg jest jeszcze bardziej sterylny i nie trzeba się zamartwiać, że złapie się jakaś infekcję? Myślę, że to świetne pod względem praktycznym i ekonomicznym rozwiązanie dzięki któremu zadbanie o zdrowie klientek będzie jeszcze łatwiejsze.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2019, 13:26 przez Justyna Bara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tremblay.carmelo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tremblay.carmelo » 18 wrz 2019, 11:33

Od tygodnia zastanawiam mnie pytanie czy w gabinecie medycyny estetycznej może pracować kosmetyczka? Spotkał się ktoś z taką sytuacją, że w gabinecie medycyny estetycznej zastał kosmetyczkę, a nie lekarza. Jak jest różnica dla osoby odwiedzającej taki gabinet? Na to zagadnienie na trafiłem poprzez strone https://marianopania.pl/czy-w-gabinecie ... yc-lekarz/

Wróć do „Makijaż, Wizaż”