Zegarek dla dziecka

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Zegarek dla dziecka

Postautor: Jacek99 » 12 wrz 2018, 12:00

Mój synek ma 11 lat więc postanowiłem mu na jego następne urodziny zakupić ciekawy prezent jako że sam noszę zegarek on bardzo chciał mieć taki sam.
W takim razie poszukuje sklepu w którym mógłbym zakupić takowy zegarek dla dziecka. Przeglądnąłem w internecie wiele ofert ale nigdzie nie ma takiej która by mnie w pełni
usatysfakcjonowała. Ostatnio w pracy mój znajomy wspomniał coś o nowym sklepie z zegarkami który nazywa się Bosti. Ponoć mają tam szeroki wybór itd.
Korzystał może ktoś z was z zakupu zegarków u nich ? Mają oni również takie mniejsze specjalnie zrobione dla dzieci.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: Burbon » 12 wrz 2018, 12:07

A nie za młody syn na tego typu zabawki :hurra: Nie no oczywiście żartuje hehe ciekawy prezencik taki zegarek dla dziecka pewnie będzie uradowawne.
Jeżeli chodzi o twojego znajomego który polecił ci sklep Bosti to jego adres witryny internetowej to https://www.bosti.pl/ Masz tam szeroki wybór różnych rodzajów zegarków.
Ale co mnie zaskoczyło to przede-wszystkim cena która w innych sklepach jest znacząco wyższa więc to zdecydowanie u nich na plus.
Ciekawe jak jest z jakością ale w internecie dużo pozytywnych opini w takim razie nie widzę żadnego problemu z tym. Możesz śmiało dokonać zakupu.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: Jacek99 » 12 wrz 2018, 12:10

No i tak zrobię dzięki za podanie adresu ich witryny internetowej. Fajne te zegarki dla dzieci chyba kupię ten https://www.bosti.pl/zegarki-dla-dzieci ... zynek-3atm
Wydaję się być przyzwoitym wyborem ooo i super cena jedynie 2 dychy za prezent a dzieciak będzie się cieszył więc super sprawa.
Zastanawia mnie trochę także wybór czegoś dla siebie ale może to zrobię później.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: Syriusz » 17 wrz 2018, 09:52

To "99" w Twoim nicku to rocznik? W wieku 19 lat masz 11 letniego syna? Jak już coś reklamujecie, to chociaż trochę bardziej się postarajcie. :oczami:

Zegarek za 2 dychy... :rotfl:
karolinawol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2018, 12:02

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: karolinawol » 18 wrz 2018, 12:11

Przecież 11 lat to wcale nie jest wczesny wiek jak na zegarek dla dziecka. Ja pierwszy dostałam na komunię i bardzo go lubiłam.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: szyna » 12 paź 2018, 11:37

A może smartwatch? Dzięki niemu można mieć dziecko pod kontrolą, a i dla samego właściciela to przydatny gadżet. Poczytajcie http://mami.pl/smartwatch-dla-dziecka-j ... a-dziecka/ , znajdziecie tam sporo informacji na temat funkcji smartwatcha.
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: Karolcia12 » 16 paź 2018, 20:22

A może jakiś smartwatch? Jest to zegarek, dziecko będzie szczęśliwe bo to też dodatkowy gadżet, a ty jako rodzic będziesz miał stałą kontrolę, jeśli wybierzesz smartwatcha z gps.
Kamil87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2018, 15:45

Re: Zegarek dla dziecka

Postautor: Kamil87 » 20 paź 2018, 15:55

Wydaje mi się, że Citizen miał kolekcje zegarków dla najmłodszych. :)

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość