Kosmetyki dla mężczyzn

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
witaminka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2018, 09:26

Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: witaminka » 26 sty 2018, 09:27

Czy panowie używają kosmetyków dla mężczyzn? Czy podbierają je swoim ukochanym? A może ograniczają się do używania mydła?
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: agaa » 29 sty 2018, 16:59

To zależy też o jakich konkretnie kosmetykach mówimy... Ja swojemu facetowi kupuję kosmetyki, no ale te najbardziej oczywiste: antyperspirant, szampon, żel do mycia, żel do golenia, balsam do ust (używa tylko zimą).
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: pawi » 05 lut 2018, 22:32

Bez wątpienia eko kosmetyki są najzdrowsze dla każdego człowieka, bo są tworzone ze składników występujących w naturze, duży nacisk na nie kładą w artykułach z bloga http://www.kobiecymokiem.pl/kosmetyki-e ... -z-natura/
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: jjusti18 » 18 wrz 2018, 10:59

Mój facet używa podstawowych kosmetyków, nie ma szaleństwa. Ostatnio zażyczył sobie na urodziny brzytwę. Znalazłam już nawet jedną na stronie https://beardman.pl/brzytwa-do-golenia- ... ds-revenge i chciałabym poznać wasze opinie na jej temat. Czy zamawiałyście coś z tej strony i czy wasi partnerzy używają brzytwy?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: monikabert90 » 03 maja 2019, 10:41

Ja czasami mam wrażenie, że mój mężczyzna używa więcej kosmetyków niż ja sama :) Ale w sumie mi to nie przeszkadza, fajnie, że o siebie dba :) Lubie na przykład jego olejki do brody, bo nie dość ,ze sprawiają, że broda wygada dużo lepiej, to jeszcze bardzo ładnie pachną :)
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: koja » 31 maja 2019, 08:39

hehe mój mężczyzna ma swoje własne kosmetyki i z nich korzysta. I to nawet wydaje więcej na nie niż ja :) ale sama czasami jemu podbieram, szczególnie jak ma te kupowane na https://faceman.pl/ kremy do twarzy czy maseczki. Pewnie się nawet nie spodziewacie, że są takie produkty dostępne, w sklepach stacjonarnych nie rzucają się wcale takie w oczy. A można kupić jak widać, jak chcecie coś swoim panom w prezencie kupić to też polecam w tym sklepie, mają ciekawe zestawy idealne na prezent a od 250 zł już jest dostawa za darmo. Zobaczcie sobie same, produkty są naprawdę super, swoim Panom też pokażcie ten sklep. Myślę, że będą zainteresowani :)
Awatar użytkownika
JarekNox
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: JarekNox » 10 cze 2019, 21:51

Nie znam faceta (choć nie twierdzę, że takich nie ma), który ogranicza się jedynie do używania mydła. Myślę, że nowoczesny mężczyzna dba o swoją higienę, to aby dobrze wyglądać i pachnieć. Żadna filozofia.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: Fachowiec » 06 lis 2019, 13:57

ostatnio zapuściłem brodę koleżanka doradziła mi aby skorzystał z pomocy barbera który mi ją ładnie przystrzyże i dobierze kosmetyki, udałem się do Akademia Perfect Hair tam można skorzystać z usług barbera i fryzjerów. Konkretna robota, miła atmosfera i pomoc w zakresie doboru kosmetyków, teraz mam naprawdę fajną i zadbaną brodę :D
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: jenny1 » 08 lis 2019, 14:54

Ja lubię, jak mężczyzna dba o siebie, bo to dobrze o nim świadczy. Najbardziej lubię, jak ma zadbane włosy, to bardzo procentuje w moich oczach. Jeśli Wam mężczyznom, zależy na bujnej fryzurze, polecam wam tę stronę http://mangopress.pl/jaki-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-dla-mezczyzn-a-jaki-dla-kobiet/, gdzie znajdziecie wskazówki dotyczące sprawdzonych szamponów przeciwko wypadaniu włosów.
dzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:04

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: dzik » 08 lis 2019, 15:08

Zależy o jakie kosmetyki chodzi. Zakładamy, że tych kolorowych nie podbiera, a pielęgnacyjne powinien mieć swoje. Skóra i włosy mężczyzny ma inne potrzeby niż kobiety no i są różne typy skóry. Sprowadzanie wszystkich kosmetyków do jednego mianownika jest dużym uproszczeniem.
Awatar użytkownika
kiley.feil
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 10:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: kiley.feil » 14 lis 2019, 10:41

Mam zamiar na święta kupić mojemu narzeczonemu kosmetyki. Słyszeliście o sklepie Kontigo?
adamczerwonka95
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2019, 12:36

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: adamczerwonka95 » 03 gru 2019, 09:44

Hej! Akurat o tym sklepie nie słyszałem, ale sprawdzę na pewno! Ja osobiście zazwyczaj kupuję w sklepie internetowym Facetaria. Mają tam naprawdę spory wybór fajnych kosmetyków, jeszcze się na nich nie zawiodłem. No i mają tam w sumie nie tylko kosmetyki. Ostatnio kupiłem tam świetny pilniczek do paznokci. Polecam!
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: piotrek21 » 12 sty 2020, 20:39

Jeśli już chodzi o paznokcie, to możesz udać się na taki zabieg manicure dla mężczyzn https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-meski/ To nie jest żaden wstyd, al zadbane dłonie robią dobre wrażenie.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: niebieskiorzel » 30 sty 2020, 21:28

Generalnie skoro jesteśmy przy takim kosmetycznym temacie to stwierdziłem, że się wypowiem i przy okazji podrzucę Wam informację o sprawdzonej przeze mnie drogerii internetowej. Otóż ma tutaj na myśli konkretnie tą: https://www.ezebra.pl/ w ich asortymencie znajdziecie różne kosmetyki, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jako mężczyzna zamawiam tam podstawowe produkty pielęgnacyjne oraz perfumy. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na zamówieniach dlatego stwierdziłem, że podzielę się tą kwestią z Wami ;)
oliwkanowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:13

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Postautor: oliwkanowak » 25 lut 2020, 16:07

Mam to szczęście, że ja wybieram zazwyczaj dla mojego faceta kosmetyki i perfumy. On nie lubi kupować takich rzeczy, a dla mnie to jest świetne bo mogę mu wybrać perfumy, które mi się najbardziej podobają. Najczęściej wybrane wcześniej dla siebie i partnera perfumy zamawiam przez internet na stronie: https://tagomago.pl/. Wybór jest szeroki, a ceny też bardzo korzystne.

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość