Poszukiwania zegarka

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
Kamilka75
Forumowicz
Forumowicz

Re: Poszukiwania zegarka

Postautor: Kamilka75 » 04 sty 2018, 12:32

Wiesz co, nie kupowałam nigdy markowego zegarka, a nawet rzadko kiedy noszę jakikolwiek, więc niewiele wiem w tym temacie. Sądzę jednak, że markowe zegarki są jak wszystko inne, co wydawane jest pod znaną firmę - solidne i wytrzymałe. Mój dziadek ma taki jeszcze przedwojenny zegarek też jakiejś angielskiej marki i powiem Wam, że do dziś wszystko działa jak należy. Jedynie co, to pasek już się obtarł, dlatego myślę nad wypróbowaniem paska do zegarków ze strony https://pasekdozegarka.com.pl/ . Mają ciekawe zamienniki o solidnym wyglądzie, chyba się to sprawdzi, jak sądzicie? Ważny jest styl zegarka, by podpasował osobie, której go kupujesz ;)

Awatar użytkownika
DorisAxline
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DorisAxline » 14 sty 2018, 10:22

a co powiecie o zegarkach dkny? Warto? Ja znalazłam je na https://minuta.pl/zegarki-dkny/ i mocno się nad nimi zastanawiam
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: theDoors » 09 lut 2018, 16:20

DorisAxline pisze:a co powiecie o zegarkach dkny? Warto? Ja znalazłam je na https://minuta.pl/zegarki-dkny/ i mocno się nad nimi zastanawiam

Zależy od tego jakie zegarki Ci się podobają. Bardziej stawiasz na klasykę czy nowoczesność? Skórzane paski czy może guma?
Ja już od roku mam zegarek od Tommy Hilfigera (taki jak w linku poniżej) i jestem z niego MEGA zadowolony. Do dziś pamiętam jak polecał mi go sprzedawca z e-zegarek.pl, i w sumie jestem mu wdzięczny bo zakupu nie żałuję :)
https://e-zegarek.pl/zegarki-tommy-hilf ... esults=231
ewelina8393
Level 1
Level 1

Postautor: ewelina8393 » 16 lut 2018, 16:05

Z zegarkami zawsze jest kłopot, jeśli pojawiają się jakieś rysy na szkiełka, dlatego idealnym rozwiązaniem jest znaleźć taki zegarek, który jest dobrze wyposażony. Radziłabym uważać na szkło hesalitowe. Warto o to dopytać przed podjęciem decyzji o zakupie.
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 18 lut 2018, 12:07

theDoors pisze:Zależy od tego jakie zegarki Ci się podobają. Bardziej stawiasz na klasykę czy nowoczesność? Skórzane paski czy może guma?
Ja już od roku mam zegarek od Tommy Hilfigera (taki jak w linku poniżej) i jestem z niego MEGA zadowolony. Do dziś pamiętam jak polecał mi go sprzedawca z e-zegarek.pl, i w sumie jestem mu wdzięczny bo zakupu nie żałuję :)

Ciekawie wygląda ten zegarek. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do zegarków robionych przez marki kojarzące się z odzieżą. Dlatego też mój zegarek to Zeppelin. Niemiecka jakość wykonania i w sumie ponadczasowy design. W militaria pl mają ich bardzo duży wybór. Ja mam model Night cruise.
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 lut 2018, 13:06

Jural pisze:
theDoors pisze:Zależy od tego jakie zegarki Ci się podobają. Bardziej stawiasz na klasykę czy nowoczesność? Skórzane paski czy może guma?

Ciekawie wygląda ten zegarek. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do zegarków robionych przez marki kojarzące się z odzieżą. Dlatego też mój zegarek to Zeppelin. Niemiecka jakość wykonania i w sumie ponadczasowy design. W militaria pl mają ich bardzo duży wybór. Ja mam model Night cruise.

O proszę - też mam zeppelina z militaria pl tylko model 100 Jahre :) Jakość wykonania jest po prostu genialna.

A czy poza zegarkami nosicie jakies męskie bransolety? Jak tak to jakie?
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: theDoors » 23 lut 2018, 09:19

@up
Przyznam się szczerze, że nie myślałem nigdy nad tym w ten sposób - w sensie, że zegarki od projektantów mody mogą być felerne. Ten się na szczęście taki nie okazał, śmiga dobrze po dziś dzień :D
jaAnna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jaAnna » 23 lut 2018, 09:33

theDoors pisze:@up
Przyznam się szczerze, że nie myślałem nigdy nad tym w ten sposób - w sensie, że zegarki od projektantów mody mogą być felerne. Ten się na szczęście taki nie okazał, śmiga dobrze po dziś dzień :D

Szukam właśnie prezentu dla męża i pomyślałam że zegarek może być fajnym prezentem . Gdzie szukać ?
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: theDoors » 24 lut 2018, 09:26

jaAnna pisze:
theDoors pisze:@up

Szukam właśnie prezentu dla męża i pomyślałam że zegarek może być fajnym prezentem . Gdzie szukać ?

Z czystym sumieniem mogę polecić e-zegarek.pl. Jestem ich klientem od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem ;)
szam
Level 1
Level 1

Postautor: szam » 28 lut 2018, 00:06

Ja ostatnio sprawilem sobie zegarek z Citizena https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski- ... bn4044-15e i sprawuje się bardzo dobrze, nie mam co an niego narzekać. Kosztuje troche ponad 1600 zł ale wart jest swojej ceny
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 12 mar 2018, 20:20

marcowy pisze:A czy poza zegarkami nosicie jakies męskie bransolety? Jak tak to jakie?

mój chłopak ma tread czyli w sumie mutlitoola ale może też ta bransoleta spełniać zadanie jako bransoleta do zegarka, mega wygląda
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 mar 2018, 22:40

piksi pisze:
marcowy pisze:A czy poza zegarkami nosicie jakies męskie bransolety? Jak tak to jakie?

mój chłopak ma tread czyli w sumie mutlitoola ale może też ta bransoleta spełniać zadanie jako bransoleta do zegarka, mega wygląda

wiem co to ale bałbym się, że dostanę podróbę a to jednak trochę kosztuje i bym się nieźle wkurzył
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 20 mar 2018, 12:13

piksi pisze:mój chłopak ma tread czyli w sumie mutlitoola ale może też ta bransoleta spełniać zadanie jako bransoleta do zegarka, mega wygląda

Chyba troche nieporęczne musi byc pracowanie takimi micro narzedziami z treada ? Btw jak zrobić z niego zegarek?
marcowy pisze:wiem co to ale bałbym się, że dostanę podróbę a to jednak trochę kosztuje i bym się nieźle wkurzył

Tutaj masz swietny film o odróżnieniu treada kopii od oryginału https://www.youtube.com/watch?v=vGRs8UJrJI8
Awatar użytkownika
lesnyduch
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lesnyduch » 20 mar 2018, 14:07

A może warto byłoby w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Według mnie znajomi są naprawdę w stanie pomóc ;)
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 23 mar 2018, 21:10

Jural pisze:Chyba troche nieporęczne musi byc pracowanie takimi micro narzedziami z treada ? Btw jak zrobić z niego zegarek?

Pewnie można kupić adapter, który przypinasz do treada i zegarka i działa. Z tego co kojarze to to kosztuje około 200 zł w militariach :P

Jural pisze:Tutaj masz swietny film o odróżnieniu treada kopii od oryginału https://www.youtube.com/watch?v=vGRs8UJrJI8

O, super filmik. Spoko, że takie rzeczy pokazują bo pewnie sporo ludzi łapie się na podróbki i pote pluje sobie w brodę :P Dobrze, że militaria się tym zajęły :D

A tak zmieniając temat trochę, to co sądzicie o nożach z coldsteela ? macie? używacie ?

Wróć do „Moda Męska”