Jak dbacie o stopy?

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Jak dbacie o stopy?

Postautor: Wesoły żniwiarz » 12 paź 2013, 18:32

Witam mężczyzn, jak dbacie o swoje stopy?
Używam różnych kremów - mam problem se skórą stóp, dziewczyna poleciła mi jednak ostatnio maskę do stóp EpilFeet i powiem wam, że stosuję ją już drugi raz i widać poprawę.
Malaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2009, 00:26

Postautor: Malaga » 25 paź 2013, 11:25

szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jak dbacie o stopy?

Postautor: szyna » 13 gru 2013, 12:35

Wprawdzie mężczyzną nie jestem, ale mogę Ci powiedzieć że mi na problem dość zaniedbanych stóp i zrogowaciałej skóry genialnie pomogła kąpiel parafinowa w gabinecie kosmetycznym w Tychach. Najpierw na stopy nakłada się cukrowy peeling(który złuszcza martwy naskórek), potem odżywczą maskę, a na koniec ciepłą parafinę. Już po pierwszym takim zabiegu naprawdę było widać duże efekty, więc ja jestem niezmiernie zadowolona.
kinganowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2017, 14:21

Re: Jak dbacie o stopy?

Postautor: kinganowak » 10 mar 2017, 14:27

Moje pięty są bardzo zrogowaciałe.. idzie wiosna, wiem, że będę miała problem z założeniem sandałek, ponieważ bardzo się wstydzę moich stóp. Koleżanka poleciła mi krem przeciw zrogowaceniom.. http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/ Mam dużą nadzieję, że mi pomoże i pozbawię się moich kompleksów. Podobno jest niesamowity i skutecznie redukuje zgrubienie naskórka :)

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość