Męskie obuwie

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
kraczo
Level 1
Level 1

Re: Męskie obuwie

Postautor: kraczo » 09 sty 2018, 23:21

Lubię eleganckie obuwie, by wyglądać stylowo, do tego jakaś koszula i ładne spodnie, sporo interesuje się modą i sprawdzam takie blogi jak http://www.szafamamy.pl/ubrania-meskie- ... o-ciekawe/

Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 18 lut 2018, 12:14

Najczęsciej chodzę w eleganckich butach. Chociaż mam też sporo sportowego obuwia najczęscie lacoste albo nike AF1 tylko to juz na wyjścia ze znajomymi czy z psem. A w góry (które sa moja miloscia) zawsze chodzę w takich militaria .pl/brandit/buty_brandit_tactical_black_9010-2_p91081.xml ze wzgledu na usztywnieni stopy i duzy komfort.
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 lut 2018, 12:54

Jural pisze:Najczęsciej chodzę w eleganckich butach. Chociaż mam też sporo sportowego obuwia najczęscie lacoste albo nike AF1 tylko to juz na wyjścia ze znajomymi czy z psem. A w góry (które sa moja miloscia) zawsze chodzę w takich militaria .pl/brandit/buty_brandit_tactical_black_9010-2_p91081.xml ze wzgledu na usztywnieni stopy i duzy komfort.

Ja w góry najczęściej zakładam te: militaria .pl/columbia_sportswear/buty_columbia_bugaboot_plus_iii_mud_squash_bm1620_255_p90368.xml?cat=268 a na co dzień chodzę głównie w glanach.

Jakich impregnatów używacie do swoich butów trekkingowych?

Wróć do „Moda Męska”