T shirt męski

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
zorba
Forumowicz
Forumowicz

Re: T shirt męski

Postautor: zorba » 03 lip 2017, 18:55

Latem wrzucamy na luz i byle był czysty i wyprasowany Gładki ,z nadrukiem, polo to wszystko jest ok.

foczka
Level 1
Level 1

Postautor: foczka » 10 lip 2017, 09:12

Ostatnio bardzo dużo modnych t-shirtów widziałam na stronie Koszulkowo - znacie? Mają świetne, zabawne nadruki. Myślę, że w dzisiejszych czasach warto wyróżnić się trochę z tłumu, a taka koszulka na pewno Wam to zagwarantuje :) To też świetna opcja na prezent. Nie tylko dla faceta :)
Awatar użytkownika
sowbar81
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sowbar81 » 11 lip 2017, 10:47

Bardzo lubię prezenty z koszulkowa :) Daje je często moim braciom :) Tylko mąż wymaga ode mnie większej kreatywności, dlatego jemu sprawiam takie prezenty i szukam różnych tego typu inspiracji.
monia2000
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: monia2000 » 04 sty 2018, 15:02

Polecam z chin zamówić T-shirt męski http://alitopbrand.pl/kategorie/zakupy-na-aliexpress-odziez-meska/aliexpress-zakupy-koszulki-meskie/ ciekawe wzory koszulek cena całkiem całkiem, darmowa dostawa, ale trzeba trochę poczekać na paczkę z chin :)
monikabert90
Level 1
Level 1

Postautor: monikabert90 » 22 sty 2018, 08:18

Jeśli szukacie koszulek w stylu streetwear, to polecam zajrzeć do sklepu HEVEN Made on Earth. Mają tam naprawdę szeroki wybór dla kogoś, kto lubi taki luźny styl. Koszulki są utrzymane w biało-czarno-błękitnej tonacji, bardzo stylowe i oryginalne. Na pewno przypadną Wam do gustu ;) Sam sklep jest bardzo przejrzysty i co najważniejsze - ma polskie korzenie ;)
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 18 lut 2018, 12:12

Niestety do pracy caly czas chodzę w koszulach, ale latem po robocie najczęscięj paraduję w koszulkach termo takich jak ta militaria. pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_dark_grey_k_r_1257468-090_p44725.xml ze względu na to że cały czas zachowują komfort termiczny i są zwyczajnie wygodne.
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 lut 2018, 12:58

Jural pisze:Niestety do pracy caly czas chodzę w koszulach, ale latem po robocie najczęscięj paraduję w koszulkach termo takich jak ta militaria. pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_dark_grey_k_r_1257468-090_p44725.xml ze względu na to że cały czas zachowują komfort termiczny i są zwyczajnie wygodne.

super chociaż warto też docenić polskich producentów odzieży termo jak np helikon. W takiej to może nawet w pracy byś mógł paradować militaria. pl/helikon/koszulka_termoaktywna_polo_helikon_utl_topcool_black_pd-utl-tc-01_p90446.xml
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 12 mar 2018, 20:16

marcowy pisze:super chociaż warto też docenić polskich producentów odzieży termo jak np helikon. W takiej to może nawet w pracy byś mógł paradować militaria. pl/helikon/koszulka_termoaktywna_polo_helikon_utl_topcool_black_pd-utl-tc-01_p90446.xml

a jak z jakością materiału ? prawda że helikona można porównać do ua ?
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 16 mar 2018, 21:03

Po trzech godzinach grzebania w sieci - poddałam się. Szukam t-shirta dla mojego faceta. I póki co to na razie u tego producenta znalazłam koszulki https://hurt.koszulkowo.com/ za przystępną cenę. I mam pytanie czy ktoś może kupił tu koszulkę ? Chodzi mi o jakość materiału i jak to wygląda po kilku praniach. Będę wdzięczna za informacje.
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 mar 2018, 22:29

piksi pisze:
marcowy pisze:super chociaż warto też docenić polskich producentów odzieży termo jak np helikon. W takiej to może nawet w pracy byś mógł paradować militaria. pl/helikon/koszulka_termoaktywna_polo_helikon_utl_topcool_black_pd-utl-tc-01_p90446.xml

a jak z jakością materiału ? prawda że helikona można porównać do ua ?

no jak dla mnie to jedna z najlepszych polskich firm odzieżowych a więc tak
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 20 mar 2018, 11:59

marcowy pisze:no jak dla mnie to jedna z najlepszych polskich firm odzieżowych a więc tak

Mają ekstra spodnie https://www.militaria.pl/helikon/spodni ... p90027.xml chodze w nich juz bardzo dlugo i sa nie do zdarcia
piksi pisze:a jak z jakością materiału ? prawda że helikona można porównać do ua ?

Jakość mariały bardzo dobra. Mam ich spodnie, te co wyżej, i nie mają sobie równych jak chodzi o cieżkie warunki i wygodne chodzenia. Czy mozna porównać to nie wiem, ale na pewno helikon daje radę.
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 23 mar 2018, 21:24

Jural pisze:Mają ekstra spodnie https://www.militaria.pl/helikon/spodni ... p90027.xml chodze w nich juz bardzo dlugo i sa nie do zdarcia

nie ma problemu z nimi po praniu ? nie zbiegają się czy defasonują?

Jural pisze:Jakość mariały bardzo dobra. Mam ich spodnie, te co wyżej, i nie mają sobie równych jak chodzi o cieżkie warunki i wygodne chodzenia. Czy mozna porównać to nie wiem, ale na pewno helikon daje radę.

A czy to prawda , że w przypadku Helikona trzeba uważać na rozmiarówke? Że zdarzają się za duże ubrania ?

A co do koszulek, to macie może jakieś sprawdzone koszulki z patriotycznymi motywami ? Polecicie coś ?
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 24 mar 2018, 18:40

Miami pisze:nie ma problemu z nimi po praniu ? nie zbiegają się czy defasonują?

ja mam też helikona tylko oczywiście damskie i nic się nie dzieje, nie kurczą się ani nic, można prać spokojnie :D

Miami pisze:A czy to prawda , że w przypadku Helikona trzeba uważać na rozmiarówke? Że zdarzają się za duże ubrania ?

myślę że jak będziesz zamawiać sobie i sprawdzać wraz z tabelą rozmiarów to nic zlego się nie stanie, ewentualnie pojedź do sklepu i sobie przymierz :D

Miami pisze:A co do koszulek, to macie może jakieś sprawdzone koszulki z patriotycznymi motywami ? Polecicie coś ?

kojarzy mi się tylko surge poloni :mur:
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 27 mar 2018, 18:38

piksi pisze:ja mam też helikona tylko oczywiście damskie i nic się nie dzieje, nie kurczą się ani nic, można prać spokojnie :D

Helikon ma też damską odzież ? :O no to mnie teraz zaskoczyłaś! Jakie ubrania od niego masz? Gdzie kupowałaś ?

piksi pisze:myślę że jak będziesz zamawiać sobie i sprawdzać wraz z tabelą rozmiarów to nic zlego się nie stanie, ewentualnie pojedź do sklepu i sobie przymierz :D

OK, dzięki za radę. W sumie najlepiej coś przymierzyć przed zakupem żeby potem niespodzianek nie było :P Dobrze, kojarzę, że Helikon to polski producent ?

piksi pisze:kojarzy mi się tylko surge poloni :mur:

a kupowałaś coś od nich kiedys ? Szukam jakiejs super koszulki dla faceta, i szukam czegos bardoz porzadnego i sprawdzonego
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 27 mar 2018, 22:41

Miami pisze:
piksi pisze:ja mam też helikona tylko oczywiście damskie i nic się nie dzieje, nie kurczą się ani nic, można prać spokojnie :D

Helikon ma też damską odzież ? :O no to mnie teraz zaskoczyłaś! Jakie ubrania od niego masz? Gdzie kupowałaś ?

mają i to bardzo dobrą. Przynajmniej moja druga połówka sobie chwali

Miami pisze:
piksi pisze:myślę że jak będziesz zamawiać sobie i sprawdzać wraz z tabelą rozmiarów to nic zlego się nie stanie, ewentualnie pojedź do sklepu i sobie przymierz :D

OK, dzięki za radę. W sumie najlepiej coś przymierzyć przed zakupem żeby potem niespodzianek nie było :P Dobrze, kojarzę, że Helikon to polski producent ?

bardzo dobrze kojarzysz :) Jest z czego być dumnym bo robią świetne rzeczy

Miami pisze:
piksi pisze:kojarzy mi się tylko surge poloni :mur:

a kupowałaś coś od nich kiedys ? Szukam jakiejs super koszulki dla faceta, i szukam czegos bardoz porzadnego i sprawdzonego

to polecam Ci tą: https://www.militaria.pl/brandit/koszul ... p84491.xml

Wróć do „Moda Męska”