Blogi modowe z ciekawymi poradami

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Blogi modowe z ciekawymi poradami

Postautor: monisiaprzylesna » 27 lis 2018, 10:56

Kochane podzielcie się poniżej w komentarzach blogami, które lubicie odwiedzać i można na nich znaleźć ciekawe porady i podpowiedzi odnośnie stylizacji. Dla mnie udało się ostatnio natchnąć na ciekawy artykuł odnośnie swetrów damskich, dokładnie kardiganów na stronie http://szpileczki.pl/must-have-zblizajaca-sie-zime-kardigan-damski/. Przez co od razu skusiłam się na jeden z nich. Polecam sprawdzić, bardzo ciekawy artykuł, oprócz tego można tam znaleźć jeszcze więcej ciekawych porad.
Marysia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2018, 09:39

Re: Blogi modowe z ciekawymi poradami

Postautor: Marysia_89 » 01 gru 2018, 20:13

Hej,

ja bardzo lubię oglądać bloga miskejt. Jej recenzje produktów przekonały mnie do tego, aby zamówić przez internet produkty gaia evelyn. Wcześniej obawiałam się zamawiać produkty online, teraz już się tego nie boję. Rzeczy przyszły idealne - takie same, jak na zdjęciach.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość