Dobry podkład - jak wybrać?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: Walentyna » 17 sie 2018, 20:25

Jak wybrać dobry podkład?
Na co zwracać uwagę szukając takich kosmetyków?
Widziałam, że ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/podklady/5121-bo ... 86058.html ma u siebie podkład Bourjois. Wygląda na taki, który warto przetestować.
Rozświetla i dobrze ukrywa niedoskonałości....
callum
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:45

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: callum » 04 wrz 2018, 19:16

Jestem posiadaczką tłustej cery z niedoskonałościami. Stosowałam wiele podkładów i kremów bb. Na dzień dzisiejszy najlepiej sprawdza się u mnie podkład kryjący z eshopannabelle. Nie zapycha i co najważniejsze ładnie się utrzymuje. Dodatkowo krycie można stopniować :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: Manuela » 11 wrz 2018, 12:03

Na pewno trzeba go dobrać pod swoją cerę
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: barbab » 27 wrz 2018, 10:44

Kiedyś podkład nakładałam na czystą cerę i dziwiłam się, dlaczego tak szybko schodzi z twarzy? Z czasem dowiedziałam się, że warto stosować bazę pod makijaż. Uwierzcie mi, że przetestowałam naprawdę wiele produktów - zarówno z tej niższej, jak i wyższej półki cenowej. Trudno kupić dobry produkt, który spełniałby, chociaż w połowie moje oczekiwania. Od tygodnia stosuję tę nową bazę wygładzająca 3w1 od Eveline i muszę wam przyznać, że jestem mile zaskoczona - baza faktycznie wygładza, podkład dłużej się trzyma, a sam produkty "nie zapycha". No i co najważniejsze, cena jest ok ;)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: agaa » 27 wrz 2018, 15:57

Podkład przede wszystkim trzeba dobrać do typu cery. Ja mam skórę suchą i wrażliwą - niektóre podkłady przesuszają moją cerę, inne niedostatecznie ją nawilżają, inne zapychają. Dlatego dużo trzeba eksperymentować, by znaleźć ten właściwy. Mnie najlepiej do tej pory sprawdzają się podkłady z yves rocher (choć nie wszystkie serie). Daje radę też rimmel. Nie mogę używać zbyt matujących, ciężkich, kryjących podkładów. Na szczęście możesz ze sobą zabrać mały pojemniczek (puste są sprzedawane w rossmann) i zabrać próbkę do domu, by wypróbować zarówno formułę jak i kolor.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: Meteora » 24 paź 2018, 12:53

Też szukam aktualnie dobrego podkładu i wybrałam się do sephory, a tam konsultantka zaproponowała mi 3 różne podkłady i dała ich próbki do przetestowania. Myślę, ze to najlepszy sposób, żeby znaleźć to, co nas interesuje.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: jjusti18 » 24 paź 2018, 15:02

Skoro wiecie już jaki kupić podkład to polecam wam jeszcze sprawdzić świetne promocje jakie przygotował sklep https://malahit.pl/?s=como+milano+pomad ... pe=product . Możecie tam teraz przykładowo kupić Como Milano Matowa Pomadka w Płynie nr 15 za jedyne 6,95 zł. A warto skusić się na ten produkt, ponieważ szminka ta zapewnia wyjątkowy wygląd ustom.
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: LAdySPeed » 06 gru 2018, 18:19

Ja kocham Annabelle Minerals, te kosmetyki są obłędnę
https://www.eshopannabelle.com/pl/11-podklady-kryjace
Podkłady kryjące świetnie wpływają na skóra, nie pozostawiają żadnych plam i zakrywają trądzik bez efektu maski :) Warto pamiętać o warstwowaniu, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Ale mimo sporej ilości kosmetyku na twarzy dalej jest bardzo dobry efekt finalny! Warto też zaznaczyć, że są to w pełni naturalne kosmetyki mineralne
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: toddler00 » 07 gru 2018, 10:34

Najlepszym rozwiązaniem jest nie musieć stosować podkładu. Polecam zmienić dietę, najlepiej na dietę bezwęglowodanową - dieta ketogeniczna. Poprawia ona stan skóry, zębów i paznokci. Dodatkowo pomaga w utracie tkani tłuszczowej, zwiększ poziom energii w ciągu dnia oraz poprawia sen. Istnieje wiele sklepów z dietą ketogeniczną więc przeprowadzenie jej nie będzie problemem.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: Meteora » 28 gru 2018, 14:00

Dieta dietą, ale czasem kobieta czuje potrzebę zrobienia sobie ładnego makijażu, który pomoże jej uwypuklić atuty urody i tu podkład jest bardzo przydatny.
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: RockNRolla » 09 sty 2019, 13:40

Miałam już kilka kosmetyków mineralnych z eshopannabelle. Mają bardzo fajny skład i co najważniejsze w przypadku mojej trądzikowej skóry nie zapychają. Dodatkowo mają dobrą pigmentacje, a podkłady bardzo fajnie kryją i utrzymują się na skórze cały dzień w pracy.
cota123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2019, 14:54

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: cota123 » 28 sty 2019, 15:02

Wybranie odpowiedniego podkładu nie jest łatwym zadaniem. Należy najpierw wybrać rodzaj do Twojej skóry. Warto też pójść do sklepu i poprosić o próbki podkładów i później na spokojnie w domu sobie je przetestować.
Jollka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2021, 09:49

Re: Dobry podkład - jak wybrać?

Postautor: Jollka » 03 wrz 2021, 09:59

mega ciężko jest dobrać dobry podkład, ja do tej pory mam wrażenie, że nie znalazłam tego idealnego, a mokijaż robię od 10 lat

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość