Gdzie kupujecie okulary?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Zibos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:42

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: Zibos » 16 gru 2018, 12:53

przed wyborem radze przeczytać opinie na forum http://tuokulary.pl/ lub poszukać dobrego optyka. Szukając można zaoszczędzić kilkaset złoty na usłudze
sabinaw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:42

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: sabinaw » 04 sty 2019, 14:46

Mam sprawdzonego optyka u którego zawsze kupuję okulary.
DominikaPL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:43

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: DominikaPL » 28 sty 2021, 11:43

Ja również od kilku miesięcy noszę okulary. Używam ich głównie do pracy przy komputerze i do czytania. Odpowiednie szkła i oprawki dobrałam w zakładzie optycznym www.optyk-wroclaw.com. Bardzo dobrze pasują do kształtu mojej twarzy i nie przeszkadzają mi w codziennych czynnościach. Szybko się przyzwyczaiłam i jestem z nich bardzo zadowolona.
jak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 11 sty 2021, 13:46

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: jak » 02 lut 2021, 10:06

Ja kupuje jedynie w salonie optycznym KATALINA w Łomiankach. To jest świetne miejsce, mają tam kompleksowe usługi, swojego lekarza okulistę, który jest skrupulatny, profesjonalny, a przy tym oczywiście sympatyczny https://www.optyk-katalina.pl/gabinet-l ... okulistyka. Dobrze badają tam mój wzrok i świetnie też dobierają do mojej wady soczewki kontaktowe i okularowe. Ceny mają korzystne, nawet oprawki kupiła, tam w dobrej cenie :), polecam ich serdecznie, warto jest skorzystać z ich usług.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: kiffi » 29 kwie 2021, 18:10

U mojego zaufanego optyka :) tam tez mam okuliste. I jest naprawdę konkretny. Ostatnio mi takie dobre krople polecił - evotears omega. I to wegańskie! Super!
Dagmara000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:12

Re: Gdzie kupujecie okulary?

Postautor: Dagmara000 » 02 wrz 2021, 10:55

ja po prostu chodzę do sklepów stacjonarnych i dobieram wszystko ;)

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość