Płaszcze jak je dobrać?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: abrakadabra » 13 gru 2012, 16:21

Płaszcze damskie robią prawdziwą furorę na rynku odzieżowym. Są uwielbiane przez kobiety, ponieważ odpowiednio dobrane potrafią przykuć uwagę niejednej pary męskich oczu. Ubrania damskie i płaszcze są proponowane w różnych wzorach, fasonach lub kolorach. Jak wybrać ten odpowiedni? Poniżej prezentujemy kilka rad.

Ubrania damskie – nie mieszaj stylów

Można nosić najpiękniejsze płaszcz damskie pod słońcem, ale jeśli nie będą one pasowały do reszty garderoby, z pewnością nie przyniesie to dobrego efektu wizualnego. Eleganckie ubrania damskie teoretycznie nie mogą być łączone ze sportowymi płaszczami i na odwrót. Oczywiście, jak od każdej zasady, istnieją pewne wyjątki. Często się zdarza, że ciekawa mieszanka stylów będzie inspiracją dla projektantów do opracowania czegoś nowego. Moda wciąż ewoluuje. Mało która kobieta ma jednak na tyle wyczucia stylu, by eksperymenty modowe wychodziły jej zawsze na dobre. Jeśli chodzi o ubrania damskie – lepiej postawić na pewne i sprawdzone rozwiązania.

Kupując płaszcz zastanów się nad dodatkami

Płaszcze damskie oprócz tego, że muszą się dobrze prezentować, mają również ułatwiać życie. Jeśli lubisz mieć wiele małych rzeczy pod ręką z pewnością przydadzą się kieszenie. Potrzeba częstego rozpinania płaszcza i swobodnego dostępu do tego, co znajduje się po jego lewej stronie, będzie zaspokojona podwójnym ekspresem – rozpinanym od góry i od dołu płaszcza. Aby rękawiczki mogły wyglądać efektywniej warto zwrócić uwagę na to czy w rękawach znajdują się ściągacze. W kwestiach ochrony przed zimnem – wysoko osadzony kaptur z futerkiem zdecydowanie będzie dobrze chronił uszy. Ubrania damskie, również płaszcze, są oferowane w niezwykle bogatym asortymencie – dlatego lepiej najpierw się zastanowić. Z pewnością znajdzie się odpowiedni fason spełniający wszystkie wymogi.

Płaszcze damskie – zaufaj ekspertom

Porządne ubrania damskie muszą być wykonane z wysokiej jakości materiału, aby mogły służyć długie lata i wyglądać cały czas jak prosto z wystawy sklepowej. Właśnie te argumenty tłumaczą dlaczego ludzie wybierają markowe płaszcze. Słynne polskie powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą” znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dlatego warto postawić na styl, wygodę i jakość wykonania.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/ubrania-damskie-plaszcze-jak-je-dobrac/">Ubrania damskie: płaszcze jak je dobrać?</a> - omega7

autor: omega7
Lady_Mackbet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 06 gru 2016, 14:45

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: Lady_Mackbet » 06 gru 2016, 14:52

Według mnie najlepiej wybrać taki jak ci się podoba
sulwisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:42

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: sulwisia » 29 sty 2017, 08:30

Jaki jak sie podoba to jedno, ale jeszcze trzeba brać pod uwage to jak się w nim wygląda;)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: trylogia » 30 sty 2017, 15:04

W sumie racja. W końcu płaszcz potrafi pogrubić, nie mówiąc o tym, że może być za długi i skracać sylwetkę.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: szyna » 16 lut 2017, 08:28

Od płaszczy zdecydowanie wolę kurtki, a zimowe kurtki możesz przejrzeć na allani.pl i wybrać coś dla siebie, tym bardziej, że zima jeszcze trochę potrwa.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: Manuela » 03 mar 2017, 10:48

Też jestem za tym, żeby wybierać taki, jaki się nam podoba.
Kloratka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2016, 08:36

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: Kloratka89 » 06 mar 2017, 11:59

No niekoniecznie jak się podoba - ja tam jestem gruba, więc wystrzegam się jasnych bo bym wyglądała jak namiot. Kupiłam ciemny płaszcz na [url]zoio.pl[/url] i jestem zadowolona, choć ciemne ciuchy na zimę są dołujące. :D
paulinagutek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 23 paź 2015, 11:53

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: paulinagutek » 14 kwie 2017, 13:27

Ja jednak na zimę wolę takie w żywszych kolorach. Najbardziej podoba mi się ten Obrazek z Limango. Nie lubię nosić szalików czy kominów więc taki kołnierzyk ze stójką jest dla mnie idealny.
verdina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 21 gru 2013, 14:38

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: verdina » 20 kwie 2017, 13:18

Trzeba przede wszystkim wybierać klasyczne modele i w kolorach w których się dobrze wygląda;) i najlepiej to jednak przymierzyć i dobrze się zastanowić
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: Kropeczka » 18 maja 2017, 09:23

Ja tam kupuje często w sklepach on linowych i przymierzam dopiero w domu, ostatnio nawet kurtkę krótką kupowałam w ten sposób z goodlookin
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: pawi » 28 lip 2018, 21:10

Pełno markowych płaszczy jest co tydzień w lumpeksie https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/, jak masz blisko do Placu Szewczyka w Katowicach, to warto tam zaglądnąć, dla niskich cen. :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Płaszcze jak je dobrać?

Postautor: szyna » 31 lip 2018, 11:58

Płaszcz najlepiej dobrać do figury, potem można pomyśleć o kolorze. Na pewno panie o krąglejszych kształtach powinny zwrócić uwagę na pasek i krój takiego okrycia.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość