Czy warto kupować markowe ubrania?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: dyskutantka » 06 wrz 2016, 21:29

miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: miracle » 08 wrz 2016, 11:46

Ja bardziej patrzę na fason ubrań, a nie na markę. No i na modę oczywiście, na to co jest teraz trendy. A inspiracje zawsze czerpię z Internetu, chociażby z takich stron http://baan.pl/jak-wybrac-dla-siebie-su ... ieczorowa/ . Tam jest dużo porad modowych.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: AinEingarp » 08 wrz 2016, 15:47

A kupujecie ubrania marek z "wysokiej półki"? I czy Waszym zdaniem płaci się bardziej za jakość czy za metkę?
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: trylogia » 08 wrz 2016, 20:40

Ja nie kupuję takich markowych ubrań. Stawiam na sieciówki.
paulinagutek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 23 paź 2015, 11:53

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: paulinagutek » 09 wrz 2016, 10:00

Dla mnie najważniejszy jest skład materiałowy, a na drugim miejscu - marka. Choć nie da się ukryć, że te markowe są często lepiej wykonane, ale i tam trzeba sprawdzać, bo każdy chce zaoszczędzić i zarobic więcej, więc króluje poliester. A dla tych krytycznie nastawionych mam radę - wystarczy kupować mniej i rzadziej :) Ja nie biegam po wyprzedażach, tylko mam swój ulubiony klub zakupowy (możecie zobaczyć: https://www.limango.pl/) i tam przeglądam i wybieram. Ostatnie zakupy robiłam wiosną, była to sukienka za 180 zł - wystarczyło nie kupować szmatek za 20-30 zł i z łatwością taką kwotę odłożyłam.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: dyskutantka » 09 wrz 2016, 11:12

Ktoś kto nie ma rodziny ,dzieci na utrzymaniu może sobie kupować markowe ubrania,bo nic innego do roboty nie ma, ja jeśli coś jest mi potrzebne, mam iść na wesele czy inne spotkanie towarzyskie,wystarczy, że kupię odpowiedni materiał idę do krawcowej i ona mi uszyje to co mi pasuje i w czym wiem, że będę dobrze i elegancko wyglądała.I moja rada nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy,no chyba, że bezwstydnie ciągnie się od rodziców.Każdy powinien zapracować na swoje wydatki i nie tylko, trzeba myśleć także o opłacaniu wszelkiego rodzaju rachunków,których jest niemało,czy choćby pomyśleć o kupieniu opału na zimę,remontach itp.Pstro w głowacvh można było mieć,kiedy było się dzieckiem, ale pełnołetni człowiek powinien myśleć realnie,bo nie tylko szata zdobi człowieka i nie to co ma się na głowie,ale przede wszystkim w głowie.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Manuela » 09 wrz 2016, 11:40

W wielu przypadkach pewnie warto kupować markowe ubrania, bo dlaczego nie? Najczęściej są one zdecydowanie lepszej jakości, a przecież o to powinno chodzić przede wszystkim. Ja szukając sukienki na wesele wyszczuplającej zajrzałam do sklepu Modbis, a także kilku innych sklepów, nie będących sieciówkami i porównując sukienki, żeby wybrać tę, która moim zdaniem będzie najlepsza, najwygodniejsza i do tego, będę mogła ją założyć niekoniecznie tylko na wesele.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: dyskutantka » 23 wrz 2016, 15:29

I z tym nie mogę się zgodzić,to,że coś jest markowe nie oznacza, że jest lepszej jakości.Bywały przypadki,że ktoś kupił coś super,a użytkował jedynie 1 m-c.Ja między innymi tak miałam, kupiłam bluzkę z najwyższej półki zapłaciłam krocie i niestety miałam ją dokładnie 1,5 m-ca ,przy zakupie nawet nie zauważyłam, że ma wadę,poszłam do sklepu i niestety potraktowano mnie jak intruza,reklamacji nie przyjęli i od tej pory postanowiłam, że już nigdy więcej.Dlatego uważam, że najlepiej jest nie kupować w tak eksluzywnych sklepach,bo tylko traci się pieniądze i to nie małe.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: szyna » 05 paź 2016, 08:05

Zgadza się, są jednak pewne okoliczności kiedy musimy wyglądać elegancko. Takie na przykład sukienki wizytowe porównasz na stronach typu Domodi.pl i na pewno wybierzesz coś na wyjątkowe okazje. Ja w przyszłym miesiącu idę na wesele i zamierzam stamtąd coś wybrać.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: dyskutantka » 05 paź 2016, 18:10

Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: saraa » 04 lis 2016, 13:46

Mi zdarza się zamawiać sukienki wizytowe w sieci. Zwykle trafiam z rozmiarem. Jesli nawet nie trafię to albo odsyłam albo po prostu idę do lokalnej krawcowej po to aby ta dopasowała mi ładnie sukienkę.... Stacjonarnie nigdy nie jestem w stanie niczego sensownego znaleźć. W sieci jest znacznie większy wybór.

Ubrania kupuję w autoryzowanych sklepach ponieważ wole sobie kupić coś rzadziej ale dobrej firmy Polecam zerknać sobie na przykład do sklepu Gomez:
https://gomez.pl/

Kupicie tam w dobrych cenach ubrania najlepszych marek.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: AinEingarp » 08 lis 2016, 07:47

Ja jednak zawsze kupuję gotowe ubrania. Szycie u krawcowej wychodzi dość drogo.
Kloratka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2016, 08:36

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Kloratka89 » 19 gru 2016, 10:47

Jeżeli sytuacja finansowa na to pozwala i masz dobrze rokującą prace, to moim zdaniem jak najbardziej warto. Lecz jeśli tak średnio z finansami, to chyba lepiej poszukać jakiejś tańszej wersji, a i tak można kupić coś dobrej jakości ;)
sulwisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:42

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: sulwisia » 29 sty 2017, 08:27

Moim zdaniem to nie ma co patrzeć na markę ale na jakość trzeba zwracać uwagę bardziej!
zosiakot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 08:21

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: zosiakot » 16 lut 2017, 08:48

Jeśli chodzi o markowe ubrania to inwestuję tylko w lepsze buty. Uważam, że ciuchy z tańszych sklepów też są dobrej jakości.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość