Czy warto kupować markowe ubrania?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: kiffi » 29 lip 2017, 21:56

Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Roxi » 02 sie 2017, 17:36

To chyba jest odwieczny problem. Wiemy dobrze, że w sklepach z odzieżą używaną też znajdziesz markowe ubrania. Widziałam, że importem zajmuje się hurtownia odzieży używanej jesli ktoś posiada sklep second hand to jest idealny wybór.
Awatar użytkownika
Vivaldi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2017, 15:17

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Vivaldi » 06 sie 2017, 15:20

Moim zdaniem jak najbardziej warto :) Np. ostatnio tutaj kupiłem sobie świetne buty http://louloustore.pl/7_antony-morato Ich jakość zdecydowanie bije na głowę inne...
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 12:45

W większości markowe ubrania nie są złą inwestycją ponieważ są wytwarzane z naprawdę wytrzymałych i dobrych jakościowo materiałów. Długo są noszone i do tego zazwyczaj są modne.

Tak ja artykuł o tej marce : http://monoslad.pl/charakteryzuje-diamante-wear/ sam korzystam z ich marki i jestem pewien tego co piszę.
Nie korzystam jednak tylko z tej wybranej marki, mam wiele markowych ciuchów i z reguły wszystkie są takie jak opisałem wcześniej.
Awatar użytkownika
Javor66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 13:23

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Javor66 » 08 sie 2017, 13:42

A może najlepiej by było popytać o to znajomych? Mi się wydaje, że to jest dobre źródło wiedzy :)
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 15:39

Jak najbardziej opłacalne jest kupowanie markowych ubrań, ponieważ bardzo często takie firmy nieustannie podążają za modą, więc będziesz osobą modną, dobrze ubraną. Markowe ubrania są również bardzo wytrzymałe i w większości wykonane solidnie i z mocnego materiału. Cena jest wysoka m.in. ponieważ koszty reklamy trzeba czymś pokryć jednak bardzo dużo płaci się za samą jakość. Zwykłe buty z niemarkowego sklepu zużywają się na moich nogach w 2 miesiące, przy czym wyglądają już jak buty bezdomnego, z racji tego, że bardzo często muszę podbiec na przystanek i ogółem jestem ruchliwą osobą jednakże dbam bardzo o swoje rzeczy. Markowe buty zaś wytrzymują już ponad półtora roku i dopiero teraz zaczynam dostrzegać ślady zużywania m.in. głównie obdarta pięta od środka, materiał się ściera. Reasumując niemarkowe buty - czasem modne czasem nie - 100 zł na 2 miesiące, markowe 300zł na 16 miesięcy przy czym niemarkowe wyglądają jak buty mocno zużyte, a markowe mają lekkie ślady używania. Tak samo jest z odzieżą :) . Np. firma stussy stylowy look :).
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 08:36

Polecam tylko markowe ubrania ponieważ mamy pewność, że sie nie zniszczą przy pierwszym miesiącu użytkowania, a nawet jeśli to zakup markowych ubrań wiąże się też odpowiednią do swojej ceny gwarancją, a takie zwykłe ciuszki z chińczyka nie mają żadnej gwarancji, ani nawet zwrotu także. Poza tym markowe ciuchy z reguły podążają za modą , a sklepy z niemarkową odzieżą są z reguły lata świetlne w tyle.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2017, 23:42 przez MattBrody, łącznie zmieniany 1 raz.
moniaxx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017, 09:57

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: moniaxx » 29 sie 2017, 11:02

Uważam, że nie warto. Markowe wcale nie znaczy, że lepsze, a bez sensu płacić za metkę.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 13:50

Markowe ubrania na pewno są droższe, ale oprócz tego dobrze wyglądają ponieważ producenci takich ubrań podążają za modą, są wytrzymałe. Dlatego wysokiej jakości kurtki opłaca się kupować. Takie ubrania nie niszczą się szybko, więc tak naprawdę jest to inwestycja na długi czas.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: danielozzo » 11 wrz 2017, 08:22

Zależy od definicji markowych ubrań. Dla mnie to są takie, które są dobrej jakości, a firmy je produkujące podążają za trendami. Jest wiele ciekawych marek, ale nie wszystkie produkty są wytrzymałe, dlatego ja staram się zwracać uwagę na wykonanie ubrania.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: kitka66 » 20 wrz 2017, 21:16

Jasne, że warto :) Można kupić coś za kilkanaście złotych i już po pierwszym praniu taki ciuch nie będzie się do niczego nadawał :) Ja wolę wydać ciut więcej ale jednak mieć coś porządnego :) Ostatnio spodobał mi się na przykład ten sweter betty barclay https://miror.pl/pl/p/Sweter-BETTY-BARCLAY-w-paski/991. Fajny, modny król i kolor. Jakość najwyższa a cena moim zdaniem bardzo przyzwoita :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: dusia » 22 wrz 2017, 17:45

Tez uważam, że warto :) To ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów nie na 1 sezon ale na wiele długich lat :) A co powiecie o ubraniach takich marek jak Armani,
Calvin Klein czy Burberry ? Taki asortyment można znaleźć w sklepie https://thetags.com/produkty/odziez. Co więcej jeśli macie takie perełki u siebie można też je sprzedać za ich pośrednictwem ( komis ).
Zuzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2017, 12:57

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: Zuzka » 16 paź 2017, 13:17

Moim zdaniem warto inwestować w dobre materiały, bo za firmą niekoniecznie może iść dobra jakość. Jeśli natomiast jakość idzie w parze, to sądzę, że jak najbardziej warto.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: koontownik » 25 paź 2017, 10:45

Czym są markowe ubrania? Opłaca się kupować ubrania dobrej jakości, tzn. jeśli materiał jest najwyższej jakości jak i wykonanie samego ubrania(szycie, nadruki itp.) - takie warto kupować, bo wiadomo, że dłużej nam posłużą. A ubrania znanych marek wcale nie muszą być dobrej jakości, po prostu są z jakiegoś powodu popularne. Może być to spowodowane chociażby niskimi cenami(co odbija się na jakości).
sarita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:09

Re: Czy warto kupować markowe ubrania?

Postautor: sarita » 25 paź 2017, 19:53

Markowe nie zawsze znaczy dobrej jakości. Na zegarek dobrej japońskiej marki jak np. https://brylant.net/zegarki-citizen jestem w stanie wydać, bo wiem, że przez lata będzie działał. Ale jak widzę np. bawełnianą bluzkę za 200 złotych no to od razu wiadomo, że to się nie opłaca, bo płaci się za metkę.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość