Jaka sukienka na wesele?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: trylogia » 30 maja 2016, 08:36

Jeśli zastanawiacie się nad odpowiednim kolorem sukienki na wesele, to koniecznie zerknijcie na stronę modbis.pl. Tam znajdziecie świetny poradnik. To sklep z odzieżą dla puszystych. Ich produkty są bardzo dobrze skrojone, tak - by tuszować niedoskonałości sylwetki, a podkreślać jej atuty.
zuziek111
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, 18:03

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zuziek111 » 17 cze 2016, 13:22

Ja ostatnio byłam na weselu kuzynki i postanowiłam kupić sobie jakąś ładną i wygodną kieckę. :) Trochę poszukałam w sieci, bo nie mam zbytnio czasu na chodzenie po sklepach i trafiłam na śliczną pastelową sukienką z czarną górą marki NAIA ,a do tego dokupiłam sobie buty w podobnym kolorze i czarną małą torebkę. Powiem wam szczerze choć nie chcąc się przechwalać,że mój facet był dumny, że idzie ze mną na to wesele.:)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Manuela » 22 cze 2016, 13:13

Ja sama idąc kiedyś na wesele kuzynki miałam niemały problem z wyborem sukni na wesele i wiem, że kłopot występuje zawsze. Ostatnio jednak wyhaczyłam ciekawy artykuł na ten temat, gdzie autor tekstu pomagał w odnalezieniu wymarzonej kreacji na wesele. Takie teksty zdecydowanie są przydatne dla każdego, kto ma problem z wyborem i nie wie jak się ubrać, a przy okazji można coś znaleźć dla siebie i zgodne z własnym stylem.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: miracle » 22 sie 2016, 14:41

A ja kupiłam czarną, koronkową sukienkę na wesele i super w niej wyglądałam. I tak też się czułam :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: trylogia » 22 sie 2016, 14:43

Przecież w czarnej sukience się nie chodzi na wesela. To kolor na pogrzeb.
Metaliga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 13 mar 2012, 09:41
Lokalizacja: Silesia

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Metaliga » 22 sie 2016, 15:30

To prawda, czarny nie jest raczej popularnym kolorem kreacji weselnych i różnie ludzie a to patrzą. Myślę jednak, że najważniejsze to dobrze się w danej sukience czuć i żeby była dobrze dopasowana do figury. Są w internecie artykuły na ten temat np: http://faar.pl/sukienki-na-wesele-jaki-wybrac-fason/. Ja się zaznajomiłam z tematem i teraz wiem w jakich krojach najlepiej wyglądam, a dzięki temu jestem bardziej zadowolona z mojego wyglądu.
bazyliszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:14

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: bazyliszek » 01 wrz 2016, 14:10

Metaliga, święta racja, przede wszystkim trzeba wiedzieć co nam pasuje i czuć się w tym dobrze. A z tą czernią na wesele to też nie bardzo mi się to podoba, ale to już raczej rzecz gustu. Bardzo ładne i w sumie nawet niedrogie sukienki ma marka Manzana pl, a fajnie bo można u nich dopasować do kreacji torebkę co jednak sporo ułatwia, nie trzeba biegać po sklepach, szukać i martwić się odpowiada, czy nie.
videwix
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:16

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: videwix » 21 paź 2016, 10:21

Ja ostatnio szukałam takich tematów w internecie i znalazłam taki post http://stajlowo24.pl/uncategorized/suki ... tudniowke/ co prawda tematem głównym jest studniówka ale wybierane stroje są w sumie też zbliżone do tych weselnych, mega fajnie napisane, ciekawe porady dzięki, którym teraz zdałam sobie sprawę w czym dobrze się czuję i nie będę miała problemu z wyborem sukienki następnym razem, przejrzyjcie być może Wam też ułatwi to sprawę
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: jenny1 » 04 lis 2016, 11:29

Ja wybieram sukienki głównie z półki dla osób o pełniejszych kształtach. W internecie jest bardzo duży wybór ofert z tego typu ciuchami. Ja najczęściej sukienki dla puszystych wyszukuję przede wszystkim na Domodi.pl, gdzie jest bardzo duży wybór sukienek w różnych kolorach, wzorach i fasonach i zawsze znajdę coś odpowiedniego dla siebie.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: AinEingarp » 08 lis 2016, 07:43

Też lubię Domodi. Zawsze udaje mi się coś tam znaleźć.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: szyna » 08 gru 2016, 13:12

Tak naprawdę trudno jest dobrać sukienkę na jakąś okazję, a przynajmniej na ślub. Sama zawsze mam z tym problem, ale tutaj http://artvocado.pl/sukienki-do-pracy-n ... ukienkami/ przeczytałam o sukienkach na ślub i inne okazje. Mam nadzieje, że coś odpowiedniego uda mi się wybrać dla siebie kierując się tymi poradami.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: AinEingarp » 12 gru 2016, 09:36

Ja często korzystam z takich porad. Można tam znaleźć ciekawe inspiracje.
Kloratka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2016, 08:36

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Kloratka89 » 15 gru 2016, 12:41

Wybierając sukienkę na wesele powinniśmy się skupić na tym, żeby była dla nas wygodna, w końcu dużo czasu w niej przetańczymy, a co do fasonu, to raczej nie powinna być zbyt krotka ani długa, no i nie biała. najlepiej dobrać kolor w którym czujemy się najlepiej ;)
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: matik » 20 gru 2016, 20:31

Sukienka na wesele musi być wyjątkowa. Warto jej szukać np. nahttp://www.navona.pl/. Nie zawiedli mnie na święta :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: AinEingarp » 23 gru 2016, 09:01

Jeśli szukacie idealnej sukienki na wesele, to wcześniej zapoznajcie się z tymi radami: http://mag.net.pl/jak-wybrac-sukienke-na-wesele/. Znajdziecie tu kilka wskazówek oraz inspiracji, które pomogą Wam w podjęciu decyzji. Co Wy na to?

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość