Dobrze dobrany biustonosz

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
micholka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dobrze dobrany biustonosz

Postautor: micholka » 03 maja 2018, 19:51

Wydaje mi się, że push up jest dobrym rozwiązaniem przy małych piersiach, jednak ja ostatnio trafiłam na samonośny biustonosz firmy my wonder bra i zastanawiam się czy warto w niego zainwestować. Podobno dzięki niemu, można mieć pełną kontrolę nad swoim biustem. Czy ktoś z Was korzystał może już z czegoś takiego? Chętnie posłucham Waszych doświadczeń

angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: angelika9022 » 04 cze 2018, 10:29

Jak myślicie, można znaleźć dobry biustonosz online? Bo znalazłam fajną stronę https://www.kinga.com.pl/biustonosze/duzy-biust są na niej piękne biustonosze, ale nie mam pojęcia, na jaki rozmiar się zdecydować.
Zuzanno
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Zuzanno » 08 lip 2018, 17:14

SPoro informacji teraz w sklepach podają poza typowymi rozmiarami, ja zamawiam tutaj https://ekskluzywna.pl/ już od dłuższego czasu i zawsze udaje mi się trafić i odpowiednio dobrać miseczki.
KajaPolus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KajaPolus » 25 lut 2019, 20:28

To smutne ale kobiety często nie posiadają wiedzy potrzebnej do wyboru dobrego biustonosza. Warto zerknąć na profesjonalne strony, które dokładnie pokazują jak wyliczyć swój rozmiar. Niestety sklepy stacjonarne dysponują zazwyczaj "klasycznymi" B75, czy B80. Sama myślałam, że mój rozmiar to B75 dopóki brafitterka mi nie dobrała rozmiaru. Warto też zwrócić uwagę na samą konstrukcje biustonoszy- nie dla każdej bardotka będzie dobrym rozwiązaniem.

Wróć do „Moda Damska”