Jaka sukienka na wesele?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
igam
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: igam » 16 lut 2018, 20:06

abrakadabra pisze:Co jest modne? W czym można wystąpić na weselu? Jaki kolor sukienki jest preferowany? A czy może być czarna sukienka? Na temat czarnego koloru na weselu krąży wiele negatywnych opinii a co Wy o tym sądzicie? Wrzucajcie zdjęcia swoich propozycji :)

A dlaczego nie? Mnie czarny kolor kojarzy się z elegancją a nie z żałobą. Ponadto pasuje do każdego typu urody. A ja odnośnie tego tematu jeszcze napomknę coś od siebie: czy w ogóle musi być to sukienka? Znam wiele kobiet które preferują sportowy styl i po prostu nie lubią kiecek. Moja najlepsza przyjaciółka była raz na weselu w spodniach i powiem szczerze że wyglądała rewelacyjnie:)

Meteora
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Meteora » 13 mar 2018, 10:56

Myślę, że elegancki kombinezon też jest opcją na wesele, ale osobiście jestem zwolenniczką sukienek, wydaje mi się, że dają większe możliwości chociażby w sytuacji, gdy mamy kilka nadprogramowych kilogramów, warto wtedy wesprzeć się tego typu poradami https://modbis.pl/Sukienka-na-wesele-dla-puszystej-jak-wybrac-sukienke-w-duzym-rozmiarze-by-wygladac-zgrabnie-i-z-klasa-news-pol-1519284944.html. Jeśli natomiast chodzi o czerń na weselu to zgadzam się, że jest elegancka, ale w naszym kręgu kulturowym jest to kolor żałoby, nawet jeśli komuś się tak nie kojarzy, dlatego tez zawsze istnieje obawa, że zrobimy parze młodej przykrość zakładając czarną kreację. Można się przeciw temu buntować, ale nie ma sensu zaprzeczać faktom. Lepiej już zapytać młodej pary co o tym myśli i sprawa załatwiona.
Justitta
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Justitta » 18 mar 2018, 12:21

Fajne ubrania damskie w tym sukienki i tuniki oferuje też hurtownia odzieży damskiej Beta Plus. Można tam też kupować już od 2-3 sztuk ubrań. :ok:
barbab
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: barbab » 29 mar 2018, 16:35

Wybór sukienki na wesele to nie lada wyzwanie, ponieważ trendy ciągle się zmieniają. Ja sama jestem na etapie szukania sukienki na wesele. Dużo inspiracji znajdziecie na stronie http://www.wesele.com.pl/ . Korzystałam z niej podczas organizacji swojego ślubu, oraz teraz kiedy to wybieram się na śluby i wesela swoich bliskich.
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mamakaroliny89 » 31 mar 2018, 12:06

Dochodzę teraz do wniosku, ze jeseli nie jestes w ciazy, to kupno sukienki to bułka z masłem, nie wiem jak wczesniej mogłam narzekać. Przede mną wyzwanie, bo musze kupić elegancką sunkienke ciązowa. Tydzien temu obeszłam kilka sklepów z moim miescie i porazka, wszystko to jakies namioty, jak na starsza panią. Ale znalazłam sklep internetowy https://99shop.pl/c/5/sukienki-ciazowe-i-tuniki-odziez-ciazowa.html w którym znalazłam śliczne sukienki. Chyba spróbuje cos zamówic.
Awatar użytkownika
tomijak1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tomijak1 » 31 mar 2018, 17:49

Nie zastanawiaj się i wybieraj to co podoba Ci się najbardziej. Tak, żeby potem nie żałować swojego zakupu.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 17 kwie 2018, 10:26

Marka Pakuten ma w ofercie pięknie sukienki, zobaczyć je możecie na serwisie Allani. Wybierać możecie spośród wielu kolorów każdego z modeli. Z pewnością każda z rozkloszowanych kreacji będzie doskonała na taką okazję. To bardzo kobiece ubrania.
Awatar użytkownika
fashionmoda
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: fashionmoda » 18 kwie 2018, 10:21

Na wesele zdecydowanie polecam eleganckie sukienki. Ja swoje zawsze kupuje w Vito Vergelis. Sklep internetowy to świetne sposób na znalezienie ciekawej i nietypowej kreacji. Przynajmniej mi zawsze udaje się znaleźć coś takiego. :)

Wróć do „Moda Damska”