Zarzadzanie budynkiem

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
robertkrajcarz
Level 1
Level 1
Posty: 241
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:49

Zarzadzanie budynkiem

Postautor: robertkrajcarz » 22 mar 2019, 15:03

Cześć, jak waszym zdaniem efektywnie można zarządzać budynkiem mieszkalnym, aby nie mieć problemów rozliczeniowych. Wiem, że działają na rynku podmioty zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami, ale nie mam pojęcia, jak to działa do końca. Możecie przybliżyć zasady współpracy? Mile widziane kontakty na Trójmiasto, ale nieobowiązkowe. Ogólnie zależy mi najbardziej na dyskusji o zagadnieniu zarządzania nieruchomościami. Czy to jest opłacalne? :)
marek3333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:52

Re: Zarzadzanie budynkiem

Postautor: marek3333 » 25 mar 2019, 09:18

Nam księgowość prowadzi osiedlezielone.eu i nikt skarg nie zgłasza na zarządcę od lat. Duża ulga, ponieważ kilka lat temu mieliśmy z innym podobnym podmiotem sporo nieprzyjemnych rzeczy. Tutaj nawet naprawy idą szybko i widać, że coś przy budynku się dzieje.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Zarzadzanie budynkiem

Postautor: trik01 » 23 kwie 2019, 20:39

Dla mnie powierzenie wynajmu to było najlepsze rozwiązanie. Korzystam z usług http://www.per-modum.pl/ , to zarządca nieruchomości w Warszawie. Na zasadzie upoważnienia mogą przygotować daną nieruchomość do wynajmu, monitorują płatności, kontrolują mieszkanie, to tak w skrócie. Dla mnie to ogromna wygoda, że ktoś za mnie wszystkimi sprawami się zajmuje i robi to bardzo dobrze.
paula34
Level 1
Level 1
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:07

Re: Zarzadzanie budynkiem

Postautor: paula34 » 03 cze 2019, 08:58

Korporacja http://pknfm.pl zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych. Są w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Zarzadzanie budynkiem

Postautor: Manuela » 03 cze 2019, 11:18

Zgadza się, na rynku są firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Pilnują oni najemców, a także kontrolują stan budynku czy mieszkania oraz odpowiadają za jego ewentualne naprawy

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość