Dobry dentysta

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
robertkrajcarz
Level 1
Level 1
Posty: 241
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:49

Dobry dentysta

Postautor: robertkrajcarz » 22 sty 2019, 13:50

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
marek3333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:52

Re: Dobry dentysta

Postautor: marek3333 » 23 sty 2019, 09:15

Polecam klinikę na Ugorach, chodzi mi o KSE. Zabiegi mają w zasadzie w tych samych cenach co wszędzie indziej a jakościowo obsługa jest na dużo wyższym poziomie, jeśli chodzi o sam sprzęt to mają na miejscu urządzenia i technologię których się nigdzie więcej w Toruniu nie znajdzie.
elacara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:01

Re: Dobry dentysta

Postautor: elacara » 04 lut 2019, 10:02

Tez polecam KSE. Dentyści z podejściem do pacjenta którzy potrafią zagadać i trochę tę gęstą od stresu atmosferę poluzować i rozrzedzić ;)
MonikaRab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 02 sty 2019, 14:05

Re: Dobry dentysta

Postautor: MonikaRab » 04 lut 2019, 11:25

Cześć,
jaki sprawdzony stomatolog pruchnik wykona skaling zębów? Zależy mi na bezbolesnym i szybkim zabiegu. Jaki gabinet polecacie? Nigdy wcześniej nie korzystałam z podobnych usług, czy powinnam się jakoś przygotować do skalingu?
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Re: Dobry dentysta

Postautor: Tęczowa_Dama » 17 lut 2019, 22:19

A polecicie kogoś sprawdzonego z Wrocławia, kto usunie mi ósemki? Wszystkie 4 nie mają jak wyjść, więc pewnie trzeba będzie rozcinać :/ na kilku forach pojawił się Dentalium, znacie moze http://dentalium.wroclaw.pl/chirurgia/ ? Musi być przede wszystkim bezboleśnie, już się nawet zastanawiałam czy na narkozę nie iść zrobić :/
KrzysztofStol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:02

Re: Dobry dentysta

Postautor: KrzysztofStol » 19 lut 2019, 10:13

Ja moge tylko polecić dobrego dentystę z Poznania (w sumie to niedaleko Torunia) - ma dobre podejście do pacjenta i jest świetny z dziećmi :) Dobry dentysta Poznań

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość