Nowoczesne meble do salonu

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Nowoczesne meble do salonu

Postautor: dusia » 03 gru 2018, 09:27

Witajcie :) jestem właśnie w trakcie urządzania mieszkania. Rozglądam się aktualnie za meblami do salonu. Zależy mi na nowoczesnym ( najlepiej minimalistycznym stylu ). Szukam czegoś niesztampowego ale jednoczesnie funkcjonalnego - często nocują u nas goście także fajnie jakby taka sofa miała też funkcję spania. Możecie polecic jakieś dobre firmy ? Ikea odpada także z góry dzięki za tego typu pomysły :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: kitka66 » 03 gru 2018, 09:33

no u mnie akurat większość mieszkania jest meblowana właśnie w Ikei heh ale nie ukrywam, ze w najbliższym czasie czeka nas remont i też planuję kupić inne meble. To już nwet nie chodzi o jakość wykonania ale także wygląd. Coraz bardziej podoba mi się taki minimalistyczny styl. Pfunkcja spania tez by sie przydala jesli chodzi o sofę, nie powiem, że nie :)
zofialipska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:15

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: zofialipska » 04 gru 2018, 13:09

Najlepszy wybór mebli w dobrej cenie i bardzo dobrej jakości jest https://www.meblobranie.pl/produkty/meble
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: anettka » 06 gru 2018, 10:19

dziewczyny ja też miałam sporą zagwostkę jaki narożnik kupić do salonu. Rodzinę mamy dośc liczną i ciężko było znalezc coś odpowiedniego a przy tym ciekawie wyglądającego. Na szczęście trafiłam na stronę producenta Caya Design i zakochałam się w tych meblach. Przede wszystkim są modułowe więc można stworzyć dany mebel typowo pod potrzeby konkretnego klienta. No i sam wygląd robi wrażenie!
Lorka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2018, 13:49

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Lorka » 06 gru 2018, 22:30

Ja zawsze meble kupuję od https://www.burzynscymeble.pl/. Teraz jesteśmy zalewani wręcz produktami słabej jakości, a u nich mam pewność że dostane solidne meble które wytrzymają naprawdę długo. No i do tego ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych- jak dla mnie są najlepsi.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: ewelina8393 » 07 gru 2018, 18:48

Meble nowoczesne na pewno znajdziecie na stronie https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html Mnie osobiście bardzo podobają się tutaj stoły. Przeglądam je, ponieważ planuję coś nowego do swojej jadalni. Krzesła są w miarę nowe, więc też muszę szukać samego stołu, który wpasuje się w krzesła. Mam nadzieję, że nie będzie to trudne i że coś ciekawego się znajdzie.
Bazylia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 03 sie 2017, 17:45

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Bazylia » 12 gru 2018, 14:08

Meblując nasz salon korzystaliśmy z mebli na zamówienie u znajomego stolarza. Pozwoliło to nam na dobranie idealnej kanapy, komody i wymarzonego regału na książki. Myślę, że to jest najlepsza opcja i w sumie powinny powracać do łaska te stare zawody, gdzie można było zamówić wszystko dopasowane do naszych potrzeb czy to buty u szewca, czy sukienkę u krawcowej czy właśnie meble albo trumnę i stolarza.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: dusia » 12 gru 2018, 16:45

dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi. anettka trafiłaś w mój gust po prosu idealnie! Zawsze podobał mi się taki włoski styl ale sądziłam, że te meble są po prostu piekielnie drogie. A jak tu z jakością wykonania ? wiesz ile mniej wiecej czeka sie na takie zamówienie jakbym chciała stworzyć taką sofę czy narożnik pod moje konkretne wytyczne ?
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: anettka » 17 gru 2018, 17:25

no to mamy widocznie identyczny gust jeśli chodzi o meble. Jakość wykonania pierwsza klasa - wszystko jest robione ręcznie także nie ma mowy o masówce i byle jakości. Z tego co pamiętam to termin oczekiwania wynosi z reguły od 4 do 6 tygodni, wszystko zależy od tego co sobie zażyczysz :) Ale naprawdę warto, będzie Pani zadowolona :)
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: lenka » 27 gru 2018, 19:51

;-)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019, 20:28 przez lenka, łącznie zmieniany 1 raz.
lordan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2017, 16:33

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: lordan » 28 gru 2018, 14:30

Z tego co kilka dni temu udało mi się znaleźć to na stronie https://modekor.pl/ dostępne są stylowe i nowoczesne dodatki do salonu. Wiadomo, że każdy ma inny gust np. elegancki styl nie każdemu przypadnie do gustu jednak u nich oferta jest na tyle szeroka, że każdy bez najmniejszego problemu powinien znaleźć coś dla siebie. W moim przypadku stawiam jednak na elegancję, a na oku teraz mam ich najnowsze krzesła z kolekcji Royality - co o nich sądzicie?
Mirkka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2018, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Mirkka » 28 gru 2018, 16:36

Ja marzę o meblach w stylu loftowym, jednak kompletnie nie wiem gdzie mogłabym je dostać.
ukulelele
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2019, 02:01

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: ukulelele » 04 sty 2019, 02:02

Marzy mi się remont mieszkania i zmiana mebli na nowe
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: hilorek » 04 sty 2019, 10:24

jeśli będziecie szukać mebli w stylu loftowym to szczerze polecam polskiego producenta George Azzar. Kupowałem u nich stół, krzesła i szafkę rtv i uważam, że mają nie tylko świetny wygląd ale też są dobrze wykonane. Staranność wykonania widać w każdym detalu. Czas oczekiwania to kilka tygodni w zależności od tego jak bardzo rozbudowane jest zamówienie :)
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: wschodnia5 » 07 sty 2019, 10:56

Jak mamy nowe mieszkanie to mozna je sobie bardzo ladnie uradzic. I wlasnie meble nadaja fajnego klimatu w mieszkaniu. W roznych kolorach mozna tez kupic krzesla https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html i takie bardzo oryginalne moga ciekawie wygladac w naszym mieszkaniu. Duzo macie mebli?

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość