Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Tu można promować swoje strony
Hashee12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2019, 17:57

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Hashee12 » 20 maja 2019, 18:01

Ja na Twoim miejscu zatrudniłbym do tego osobę trzecią
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Vectra34 » 24 maja 2019, 21:20

Bez sensu tracić cenny czas na zastanawianie się, czy wszystko zrobiliśmy jak należy. Prowadzenie księgowości nastręcza wielu problemów. Czy nie lepiej skorzystać z księgowości online https://kpir50.pl/ ? Wystarczy zeskanować dokumenty i przesłać je do biura rachunkowego, a oni już zajmą się resztą. Ileż godzin niepotrzebnie straciłam na zajmowanie się czymś, na czym się kompletnie nie znam. A później trzeba latać do US.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: bella91 » 24 maja 2019, 21:52

A ja uważam, że warto spróbować ogarnać księgowość samodzielnie. Na https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie można pobrać program do KPiR za farmo i testować go przez 60 dni.
Jest prosty w obsłudze i pozwala na ogarniecie ksiegowości. Sama chcę z niego skorzystać bo mam firmę od kilku lat i nie chcę płacić majątku księgowej, która i tak nie zawsze wszystko oddaje na czas.
Iga Damy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:44

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Iga Damy » 31 maja 2019, 11:22

Ja polecam samodzielne zajęcie się księgowością. Niestety księgowe często wykorzystują niewiedzę i kasują nas "ekstra tysiaczka" za proste rzeczy :( Z fajnym, intuicyjnym programem samodzielna księgowość firmy nie powinna być wyzwaniem. Ja osobiście używam programów od Varico. Są tanie, dosyć proste w obsłudze, a nawet jak coś zepsuję zawsze uzyskam pomoc od ich serwisu.
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: sera33 » 25 cze 2019, 16:00

Dla tych co chcą zajmować się księgowością samodzielnie w firmie polecam zapisanie się na szkolenia vat kraków. Przeprowadzają profesjonalne kursy i mają doświadczony personel.
Maria12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2019, 19:54

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Maria12 » 21 lip 2019, 19:58

Ja zatrudniam biuro rachunkowe do tego typu spraw
Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Deyna23 » 23 paź 2019, 18:09

A ja jednak korzystam z samodzielnej księgowości bo dzisiaj sa bardzo fajne platformy do prowadzenia właśnie takich rzeczy. Z mojej strony bardzo polecam platformy https://wfirma.pl/ksiegowosc Bardzo mi się podoba to, ze jest niski koszt usługi, a jest wsparcie specjalistów takich jak księgowi czy prawnicy ;) I oczywiście mega bogaty dostęp do takich narzędzi jak CRM, magazyn czy fakturowanie i wiele wiele innych ;)
TomKowal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2018, 12:55

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: TomKowal » 18 gru 2019, 15:32

Zdecydowanie lepiej powierzyć te rzeczy kompetentnym ludziom, państwo dąży do ograniczenia papierów, ale wciąż biurokracja rządzi i prędko to się nie zmieni, więc gdy nie masz doświadczenia to nawet w przypadku małych firm warto mieć usługi księgowe Poznań Jeżyce w wielu przypadkach może to przynieść nam korzyści, chociażby duże doświadczenie biura rachunkowego może podpowiedzieć w kwestii optymalizacji podatkowej. A jeden taki "pomysł" może przynieść o wiele więcej korzyści majątkowej dla nas niż sam koszt prowadzenia księgowości :)
Tantia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:07

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Tantia » 20 sty 2020, 22:10

Wynajęłam biuro księgowe w http://www.bomus.com.pl/ i świetnie mi się z nimi współpracuje. Są doświadczeni i zawsze chętnie pomogą w każdej sprawie. Obsługa na najwyższym poziomie.
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: ludwik6787 » 31 sty 2020, 23:17

Ja próbowałam ale to nie na moje nerwy, zawsze coś się nie zgadzało, czegoś brakowało, odkąd finansami i rachunkami zajmuje się księgowy Emrach w końcu mam spokój i porządek. Profesjonalnie, szybko i rzetelnie - polecam :)
Tantia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:07

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: Tantia » 23 lut 2020, 20:16

Ja chwalę współpracę z biurem księgowym www.atoran.pl. Wyjątkowo profesjonalni i zawsze dbają o to, aby klient był indywidualnie traktowany. W wielu trudnych kwestiach nie raz pomogli, a kontrole z PIP czy US nie stanowią żadnego problemu i wychodzą idealnie.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: jjusti18 » 25 sie 2020, 09:20

W sumie możesz nawet i samodzielnie. Zawsze to będzie pewnego rodzaju oszczędność, niżeli miałabyś zatrudniać dodatkowego pracownika. Zobacz przykładowo tutaj https://melpe.pl/ , jak możesz program sobie wykupić do fakturowania. Jest on łatwy w obsłudze, pozwala utrzymać porządek w bazie danych.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Postautor: rossi » 03 lut 2021, 19:47

A czy wiecie może jak skorygować numer faktury ? Właśnie popełniłam błąd i nie wiem co robić??? Przyznam się, że pierwszy raz zajęłam się wystawianiem faktur i proszę ooo już mam błąd. Czy pomożecie mi ? Jak to zniwelować?

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość