Hotel dla psa

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
unikoripl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2018, 15:52

Hotel dla psa

Postautor: unikoripl » 08 lis 2018, 11:42

W poprzednim miesiącu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i nie mogliśmy wziąć ze sobą psa do samolotu. Potrzebowaliśmy aby ktoś się zajął naszym pupilem, niestety nikt nie był pozytywnie nastawiony. Na szczęście udało nam się znaleźć hotel dla psa. Przemiła obsługa i piękny obiekt z którego nasz pupil wrócił niesamowicie szczęśliwy! Dostaliśmy w dodatku wykaz jak wyglądały poszczególne dni w hotelu, czy pies był na spacerze i co jadł. Jak dla mnie rewelacja, jak planujecie jakiś dłuższy wyjazd to przemyślcie tą opcję. Doba kosztuje tylko 30 zł, więc to nie są jakieś duże pieniądze. Nie porzucajcie psów, tylko oddajcie je do takich miejsc.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Hotel dla psa

Postautor: Pestka » 25 lis 2018, 16:28

No tak wyjazd z psem nie zawsze jest możliwy. Nie każdy ośrodek pozwala na przyjazd z czworonogiem, o locie samolotem to w ogóle trzeba zapomnieć. Faktycznie jeśli nie ma się nikogo, kto mógłby zająć się psem na czas naszej nieobecności to najlepszym rozwiązaniem jest oddanie psa do hotelu dla psów. Bardzo dobra opieka nad psami oferowana jest przez opiekunów z Psiego Hotelu Morris w Warszawie. U nich można zostawić psa na kilka dni i być spokojnym o jego komfort i dobre samopoczucie. Psy mają tam duże, ciepłe boksy, wybieg do dyspozycji, opiekunowie organizują im spacery i zabawy co zdecydowanie zmniejsza stres wywołany rozłąką z właścicielem.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Hotel dla psa

Postautor: monikabert90 » 13 gru 2018, 08:26

Ja bardzo się cieszę, że powstały takie miejsca jak hotele dla psów. Sama bardzo często jadę w jakąś podróż służbową i nie miałabym wtedy z kim zostawić pupila. A tak korzystam zawsze z usług hotelu "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Nie kosztuje mnie to dużo, a piesek ma tam zawsze bardzo fachową opiekę i bardzo dobre warunki ;) Tak więc polecam :)
kamienklaudia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 24 paź 2018, 10:55

Re: Hotel dla psa

Postautor: kamienklaudia » 13 gru 2018, 10:29

Bardzo dobra opcja, lepiej nie polegać na rodzinie czy znajomych a profesjonalistach.
Piter_87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 21 wrz 2018, 12:43

Re: Hotel dla psa

Postautor: Piter_87 » 09 sty 2019, 13:41

Nie mam zaufania do hoteli dla zwierząt (chociaż wiem, że niektóre z nich są fantastyczne). Zostawiam psiaka u znajomych, ale proszę ich, aby zainstalowali wcześniej w domu dyfuzor https://www.adaptil.com/pl. Jest to preparat, który ogranicza skutki stresu u psiaków. Świetnie się sprawdza w takich sytuacjach.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Hotel dla psa

Postautor: jjusti18 » 12 mar 2019, 10:13

Moim w moim osobistym odczuciu najlepiej oddać psa czy kota do jakiego dobrego pensjonatu dla zwierząt. Sama niedługo jadę zagranicę i zastanawiałam się co zrobić z moją suczką Doris i myślę, że nikt tak się nią nie zaopiekuje dobrze jak najlepszy psi hotel kraków. Słyszałam, że Sielanka doskonale opiekuje się zwierzakami. Regularnie karmią je, wyprowadzają na spacer, mogą za drobną opłatą wykąpać pieska czy zawieź do dobrego weterynarza.
Awatar użytkownika
abe23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2019, 17:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hotel dla psa

Postautor: abe23 » 28 wrz 2019, 14:21

Jeśli wybieracie się na wakacje do Trójmiasta, to bardzo fajną opcją jest też salon dla psów w Gdańsku. Możecie zostawić tam swoich pupili na cały dzień, a będą miały zapewnioną nie tylko opiekę, ale i pielęgnację. Naprawdę fajna opcja :)






salon dla psów gdańsk
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:54

Re: Hotel dla psa

Postautor: Witkarrek » 19 paź 2019, 08:08

Ja nie wyobrażam sobie zabrać na wakacje mojego psa, ten nie nadaje się do przebywania wśród ludzi, chodzenia na spacer przy tłumach. Taki już jego urok. Dlatego też zostawiam go u rodziny na wakacjach, jakbym nie miała takiej opcji to pewnie korzystałabym z tego typu hoteli. Jeżeli już wiecie gdzie zostawicie swojego pieska to czas zająć się swoimi wakacjami. Myślę, że tu takie portale jak Esky https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/lon/londyn powinny świetnie się sprawdzić. Łatwo powinniście tu znaleźć tanie loty za granicę.
elizax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2018, 17:09

Re: Hotel dla psa

Postautor: elizax » 07 lut 2021, 17:18

Jeżeli jest Wam potrzebna opieka nad psem w Gdańsku to zachęcam sprawdzić stronę: https://pethomer.com/opieka-nad-psem-gdansk/ Znajdziecie tam bazę osób, które są miłośnikami zwierząt i chętnie wezmą pod swoje skrzydła pupila na czas Waszej nieobecności. Miałam okazję korzystać z takiego rozwiązania i naprawdę szczerze polecam.
corbin66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2021, 18:19
Lokalizacja: Elbląg

Re: Hotel dla psa

Postautor: corbin66 » 07 lut 2021, 18:24

Czy hotel bierze odpowiedzialność za jakieś ewentualne pogryzienia przez innego psa?

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość