wlasna restauracja

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

wlasna restauracja

Postautor: hilorek » 23 paź 2018, 10:50

Witajcie. czy są tu osoby, które prowadzą biznes z branży gastronomicznej ? zastanawiam się nad otwarciem takiej rodzinnej restauracji i szukam inspiracji i chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach. O czym warto pamietać, co może ułatwić start itd ? Oczywiście nie pytam tu o kwestie lokalizacji, biznes planu itd bo to już wstępnie mamy.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: wlasna restauracja

Postautor: dusia » 24 paź 2018, 18:28

przede wszystkim zadbaj o oryginalną ofertę i dobrej jakości wyposażenie. Przydadzą się też programy do zarządzania codzienną praca personelu.. Dobry kontakt z klientem to też mega ważna kwestia. Życze powodzenia :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: wlasna restauracja

Postautor: kitka66 » 31 paź 2018, 09:51

dusia ma 100% racji na pewno przyda Ci się sprawdzone narzędzie takie jak chociażby Barfitter. Program w formie aplikacji, do jego uruchomienia i korzystania potrzebny jest w zasadzie tylko dostęp do sieci i jakakolwiek przeglądarka. Program zawiera kilka fajnych modułów związanych np z ewidencją czasu pracy, sprzedaży czy zamówieniami. Dodam jeszcze, że aplikacja jest zupełnie darmowa :)
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: wlasna restauracja

Postautor: hilorek » 31 paź 2018, 10:20

dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi :) kitka66 o tej aplikacji wczesniej nie słyszałem ale temat wydaje mi się na tyle interesujący, że na pewno przyjrzę się temu bliżej. Tym bardziej, że to nic nie kosztuje więc warto spróbować. Już znalazłem sobie ich stronkę w sieci i biorę się do lektury. Dzieki raz jeszcze!
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: wlasna restauracja

Postautor: Dzennika5 » 16 lis 2018, 11:01

Na pewno musicie przygotować się na wybrednych klientów i sporą konkurencje. Jeżeli chodzi o gastronomie to rynek jest ciężki, ale jeżeli macie dobry pomysł to możecie sporo zarobić;) Przygotuj równiez takie rzeczy jak te z oferty sklepu https://e-opakowania.info/ Worki, torebki foliowe, opakowania do pakowania jedzenia na wynos. Sporo takich jednorazowych rzeczy jest przydatnych w różnych biznesach gastronomicznych.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: wlasna restauracja

Postautor: kitka66 » 04 gru 2018, 21:55

dokładnie tak hilorek mam nadzieje, że już coś udało się podziałać w temacie ? Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie takiej codziennej pracy bez tej apki. Nie muszę szperać, szukać w papierach itd bo wystarczy że zajrzę do programu i wszystko mam rozpisane czarno na białym :)
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: wlasna restauracja

Postautor: hilorek » 05 gru 2018, 09:48

no działam juz z nia, na razie wszystkiego się ucze chociaż faktycznie da się poruszać po niej bardzo intyuicyjnie. Fajne jest to, że w każdym miejscu gdzie ma dostep do neta moge sprawdzic np zamowienia z zeszlego tygodnia czy od kiedy do kiedy dany pracownik pracował. super!
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: wlasna restauracja

Postautor: kitka66 » 05 gru 2018, 09:53

o no to super! no ja też kilka dni siedziałam i starałam się zobaczyć co gdzie i jak ale da się to szybko opanować bo program jest bardzo intuicyjny. I to fakt, że nie musisz być w kanjpie by ze wszystkim być na bieząco - to jest właśnie największy atut tej aplikacji :) Daj znać za jakiś czas jak tam wrażenia.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: wlasna restauracja

Postautor: jankamor » 06 gru 2018, 08:50

Moje marzenie, jakie menu byście wybrali?
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: wlasna restauracja

Postautor: bianka » 07 gru 2018, 10:37

Super, że udało Ci się ruszyć z własną restauracją! Założyłeś już własną stronę internetową? Dobra strona pomoże Ci zdobyć rozpoznawalność wśród potencjalnych Klientów oraz będzie Twoją wizytówką w sieci. Ciekawą ofertę tworzenia stron internetowych ma agencja interaktywna solv, która chętnie pomoże Ci w rozkręceniu biznesu.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: wlasna restauracja

Postautor: monikabert90 » 07 gru 2018, 14:47

Prowadząc własną restaurację bez wątpienia trzeba ją będzie odpowiednio wyposażyć. Jednym ze sprzętów, jakie koniecznie muszą się tam znaleźć, jest profesjonalny ekspres do kawy. Takie ekspresy są dostępne na przykład na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/, polecam tam zajrzeć, tym bardziej że ceny nie są wygórowane a do wyboru są ekspresy od najlepszych, wiodących producentów :)
MultiGastro.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2018, 14:01

Re: wlasna restauracja

Postautor: MultiGastro.pl » 20 gru 2018, 14:09

Własna restauracja może być świetnym pomysłem na własny biznes, jednak warto wcześniej dokładnie sprawdzić konkurencję oraz popyt w danym miejscu. Jeżeli jednak uda się Wam to dobrze zaplanować to w zakresie wyboru wyposażenia do kuchni restauracyjnej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://multigastro.pl/ ponieważ przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór produktów, a w razie pytań zawsze możecie liczyć na pomoc naszej obsługi.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: wlasna restauracja

Postautor: Mateo 77 » 22 gru 2018, 14:13

Pamiętajcie, że to poważne przedsięwzięcie. Jeśli chcecie z powodzeniem prowadzić restauracje, to koniecznie musicie postawić na dopełnienie wszelkich wymagań i realizację norm. Na pewno pomocny będzie taki sprzęt jak https://www.gort.pl/ dlatego też lepiej od razu przygotujcie się na takie zakupy. To może być bardzo dobrą opcją dla Was.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: wlasna restauracja

Postautor: niebieskiorzel » 23 gru 2018, 20:59

Fajna sprawa, też chciałbym mieć kiedyś własną restaurację.
CompleteTen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2018, 00:11

Re: wlasna restauracja

Postautor: CompleteTen » 24 gru 2018, 00:12

mój kolega prowadził i źle sie to skomnczyło :/

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość