Sklep z sukienkami

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Sklep z sukienkami

Postautor: Ela78 » 23 paź 2018, 09:16

Jestem matka chrzestną i niestety nie mam jeszcze kupionej, ani (o zgrozo) upatrzonej sukienki. Czasu mało, a ja się ciągle zastanawiam jaki krój, jaki materiał i jakie dodatki. I tak - główną moją troską jest pogoda, ale nie tylko. Co do pogody to faktycznie ta jest jak na razie zupełnie nieprzewidywalna. Jakie buty, jakie dodatki założyć gdy za oknem rzęsisty deszcz. Druga rzecz to moja lekka nadwaga. Nie wiem jak ukryć zbędne kilogramy. Marzy mi się zwiewna sukienka bo taką znalazłam w sklepie https://www.cocomoda.pl/ . Jaki krój byście mi polecały. Mam około 170 i 80 kg wagi więc mniej wiecej możecie sobie wyobrazić moje proporcje.
Eustachy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2018, 22:17

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: Eustachy » 23 paź 2018, 22:24

Sam wzrost i waga to nie wszystko, każdy ma trochę inna budowę ciała ;) najlepiej jakbyś mogła sobie coś przymierzyć :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: Manuela » 14 lis 2018, 10:36

Sklepów z sukienkami jest teraz całkiem sporo, więc z pewnością jest także i w czym wybierać. Czasem szperając po sieci i tak sobie przeglądając różne strony i sklepy, nie mogę się nadziwić jak śliczne sukienki teraz robią.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: Lilka2 » 21 mar 2019, 15:43

ja akurat mam kilka sukienek w szafie . Na szczescie sie nie kurzą bo co chwile mam jakies imprezy rodzinne czy wesela :) Chociaz mialam z poczatkiem roku problem z zakupem takiej klasycznej sukienki - w internecie nie robie juz takich zakupow bo mozna sie naciac na falszywe zdjecia. Teraz patrze na takie zdjecia prawdziwe tak jak te z fb od Butik Modna www.facebook.com/butikmodna - oczarowały mnie :) Zdecydowałam się na jedną z nich i przeszlam sie do ich sklepu we Wroclawiu - na szczescie byla ta ktora chcialam :) Maja nawet dwa sklepy we Wrocku
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: lolipop1234 » 23 mar 2019, 07:31

Dopasujecie sobie sukienkę bez problemu do każdej okazji . Ofert jest bardzo dużo, trzeba tylko poszperać w sieci. Może propozycje ekskluzywnych was zainteresują, odrobina luksusu kobiecie nie zaszkodzi http://fashionportal.pl/ekskluzywne-sukienki-dlugie-czy-krotkie-jak-dopasowac-elegancka-sukienke-do-okazji/, wybór jak najbardziej uniwersalnej, na imprezy o różnym charakterze, to najlepsza opcja.
Marteczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:24

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: Marteczka » 29 mar 2019, 10:56

Fajne kiecki znajdziesz na https://www.renee.pl/ , ja w tamtym roku kupowałam na komunię brata i byłam naprawdę zadowolona, siostra chyba pozazdrościła, bo 'przypadkiem' oblała mnie sokiem :zly:
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: bella3 » 04 maja 2019, 10:31

Jeśli jest się mamą „komunisty” to ubiór rzeczywiście ma spore znaczenie. Mamy urządzają sobie rewię mody trochę. Jestem zdanie, że trzeba się ubrać tak by dobrze się czuć i było wygodnie. Postawiłabym zdecydowanie na ubrania wysokiej jakości, na boutique-fashion.pl można takie znaleźć. I sukienki, torebki, buty, biżuterię, można cały zestaw skompletować w jednym sklepie, nawet nie wychodząc z domu. W razie niedopasowania jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni i wymiany także. W 100% bezpieczne zakupy, w tym możliwa płatność za pobraniem a żadna mama nie będzie na pewno wyglądać tak samo. To zawsze stresuje na tego typu imprezach.
Awatar użytkownika
beepbee
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:33

Re: Sklep z sukienkami

Postautor: beepbee » 04 maja 2019, 15:20

Jak zwykle sprawdzacie się w takich tematach. Dzięki za informacje.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość