Barman wesele

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Barman wesele

Postautor: gregorekrk » 11 paź 2018, 14:23

Cześć,

W najbliższym czasie razem z narzeczoną będziemy organizować swoje wesele. Na portalu społecznościowym znaleźliśmy reklamę barman na wesele. Też myślicie, że to ciekawy pomysł na urozmaicenie zabawy? Widziałem, że posiadają liczne referencje, więc na pewno jest to sprawdzona ekipa :hurra:
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Barman wesele

Postautor: Arkadiusz1 » 30 paź 2018, 23:34

Oczywiście, że tak. O tym, jak bardzo teraz rozchwytywani są barmani, najlepiej świadczy fakt, ile osób chce się dostać na kursy barmańskie organizowane przez http://msbis.com/szkolenia-i-kursy/szkolenie-barmanskie Mnie to bardzo zaskoczyło, ale w sumie w tej pracy można zarobić tak dobre pieniądze, że faktycznie warto rozważyć zrobienie tego kursu :)
Fransiiscas2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:58

Re: Barman wesele

Postautor: Fransiiscas2 » 08 lis 2018, 09:14

No super rzecz na wesele. Ja na pewno będę miała bo pełno kobiet będzie korzystać z jego usług, już to dokładnie widzę :) Zastanawiam się też nad wynajęciem fotobudki od http://fotobudazwooda.pl Według mnie jest to bardzo ciekawa atrakcja na wesele. Zainteresujcie się też fotobudkami
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Barman wesele

Postautor: lenka » 08 lis 2018, 17:51

Jasne że mielismy barmana bardzo sympatyczny i pyszne drinki robił. Mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku oni tam organizują wesela studniówki przyjęcia itp. Więc tam można sobie praktycznie wszystko zażyczyc. Bardzo fajne miejsce eleganckie. Piękne sale znakomite jedzenie i dania główne i przystawki oi ciasta. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej imprezy.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Barman wesele

Postautor: toddler00 » 14 lis 2018, 14:39

Na naszym weselu także skorzystaliśmy z usług barman na wesele. Świetna i profesionalna obsługa. POLECAM :)
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Barman wesele

Postautor: MaryAnn84 » 19 lis 2018, 16:11

Według mnie tego typu atrakcje na wesele na pewno są mile widziane i goście je docenią. Każdy chce żeby jego wesele było udane i dlatego dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przede wszystkim priorytetem jest odpowiednia sala, ponieważ na ciasnym parkiecie i przy kiepskim jedzeniu goście na pewno dobrze się nie wybawią :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość