sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: kitka66 » 09 paź 2018, 14:46

Hej hej :) Czy są tu osoby z Krakowa, które korzystają z usług salonów kosmetycznych ? Niedawno przeprowadziłam się do miasta i szukam takiego sprawdzonego miejsca :) interesują mnie przede wszystkim zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało ale zastanawiam się też nad depilacją laserową :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: dusia » 16 paź 2018, 19:20

kitka66 zerknij sobie na ofertę kliniki Belize. Byłam tam co prawda tylko raz na masażu. Mieszkam na stałe w Warszawie więc nie mam okazji zaglądać tam częściej a żałuję bo wspominam tą wizytę bardzo pozytywnie.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: anettka » 23 paź 2018, 22:00

dusia masz rację, ja mieszkam w Krakowie i też szczerze polecam ten salon :) jestem ich stałą klientką od dobrych kilku miesięcy :) fajna oferta, umiarkowane ceny i przesympatyczna obsługa :) kitka66 zerknij sobie na ich stronkę w sieci i poczytaj, warto się wybrać :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: kitka66 » 24 paź 2018, 20:04

ooo anettka suoper, że się odezwałaś dzięki :) tak ich oferte już mniej wiecej znam bo przejrzałam ich strinkę chyba z 10 razy :) spodobała mi się dlatego myślę o tym miejscu. Możesz napisać coś wiecej na jakich zabiegach juz byłaś, jak to wygląda cenowo i jak obsługa ?
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: anettka » 26 paź 2018, 12:16

no to w takim razie wiesz już, że jest w czym wybierać :) generalnie salon jest super - przyjemny wystrój, miła i przede wszystkim fachiwa obsługa. Ceny zróżnicowane ale moim zdaniem przystępne, raz na jakiś czas na pewno każdy sobie może na takie wyjście pozwolić :) ja zamierzam się tam niebawem wybrać na piwne spa :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: ewelina8393 » 06 lis 2018, 18:49

Zdecydowanie http://www.jadoreinstytut.com/ Interesuje Cię u nich jakiś konkretny zabieg? Co chciałabyś zmienić w swojej urodzie lub co poprawić? Mają bardzo skuteczne usługi kosmetyczne, więc nawet bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała. Jest to bardzo cenione miejsce przez klientki.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: hilorek » 15 lis 2018, 10:29

Zgadzam się z przedmówcami że Klinika Belize to najlepsza klinika w Krakowie. Znajdziecie tam ciekawą ofertę usług w atrakcyjnych cenach, doświadczoną i fachową obsługę oraz miły wystrój. Sama lubię korzystać z licznych promocji które na stałe zagościły w ich ofercie .
paszaustal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2019, 23:22

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: paszaustal » 04 sty 2019, 23:51

Szczerze mówiąc to ja jeszcze nigdy nie byłam w tym salonie, o którym wspominasz. Za to całkiem często zdarza mi się chodzić na zabiegi pedicure, które znalazłam kiedyś na stronie http://www.gabinetharmonia.pl/Pedicure/ . To się po prostu opłaca, a pedicure jest bardzo potrzebnym zabiegiem dla każdej kobiety.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 22:20

W Krakowie jeden ze swoich oddziałów posiada klinika https://klinikiurody.com.pl/ jestem przekonana, że będzie to najbardziej odpowiedzialny i bezpieczny wybór, jeżeli chodzi właśnie o te miasto.
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: morgo » 15 lut 2019, 09:55

Ja do salonu kosmetycznego chodziłam najczęściej na zrobienie manicure hybrydowego. Ale potem dostałam w prezencie zestaw do hybryd i z tej strony http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html nauczyłam się samodzielnie robić sobie taki manicure.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: sprawdzony salon kosmetyczny w Krakowie

Postautor: Justyna Bara » 22 wrz 2019, 15:26

Jak dla mnie sprawdzony salon to ten, który ma na wyposażeniu custom packi od Restylane. Te jednorazowe zestawy higieniczne naprawdę podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas zabiegów, coraz więcej osób też o nie pyta, więc nie zdziwię się, gdy już niedługo będą we wszystkich salonach w całej Polsce, a przynajmniej w tych lepszych.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość