Sprzatanie mieszkan - Krakow

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Sprzatanie mieszkan - Krakow

Postautor: Winnin » 23 wrz 2018, 15:05

Potrzebuje namiary na firme, ktora ogarnie mieszkanie po studentach. Trzeba sporo posprzatac, ale i takze wyniesc stare meble - wiec roboty jest sporo. Ma ktos z Was moze namiary na taka firme z Krakowa lub okolic?
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Re: Sprzatanie mieszkan - Krakow

Postautor: Wroneq » 23 wrz 2018, 15:25

O matko - po studentach??? To niezle tam musialy sie odstawiac sceny! Ja korzystalem z uslug firmy DPR po tym, jak otrzymalem w spadku mieszkanie po babci. Zajeli sie wszystkim: stare meble wywiezli - mowili, ze poddadza je recyklingowi, wiec fajnie, posprzatali wszystko, zdarli nawet wykladziny i je takze wywiezli. Na ich stronie internetowej masz więcej informacji - poczytaj i zadzwon do nich po wycene uslugi.
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: Sprzatanie mieszkan - Krakow

Postautor: sera33 » 05 cze 2019, 16:03

Ja też miałem problem ze studentami. Powiedziałem ostatni raz, ale no posprzątać trzeba było i dlatego znalazłem sprzątanie domów świdnica. Mieszkanie jest jak po remoncie :D
marexin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:24

Re: Sprzatanie mieszkan - Krakow

Postautor: marexin » 05 cze 2019, 17:25

Ja posprzątałbym sobie sam, w tym czasie który poświeca się na szukania firm sprzątających
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Sprzatanie mieszkan - Krakow

Postautor: trik01 » 23 lip 2019, 16:39

Mi by było szkoda kasy, żeby na firmę wydawać. Wystarczy trochę czasu, odpowiedni sprzęt https://www.leifheitsklep.pl/mopy-i-wia ... ry-p-55210 i w sumie tyle, a no i chęci. Z tym to u mnie nie problem. Do rodziców co tydzień jeżdżę i robię takie cotygodniowe porządki, wprawę mam.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość