Wózek EXPANDER STORM opinie

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: kamai » 04 gru 2018, 14:49

Ja też nie ale doskonale za to pamiętam x-landera z tego sklepu, co prawda kupiłam ten wózek bezpośrednio od producenta bo wolałam o wszystko dopytać u źródeł no i chciałam mieć pewność że będę mogła go wymienić bez problemu na inny w razie czego :)
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: hilorek » 25 lut 2019, 16:29

A ja o Expander Storm mogę mówić tylko pozytywnie, bo właśnie na ten model wózka się zdecydowaliśmy i nie żałuję. Za jego dużą zaletę uważam innowacyjny system j regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska oraz koła bezdętkowe z poliuretanu. Wózek nie tylko świetnie wygląda ale równie przyjemnie się go prowadzi , bo na spacerach sprawuje się bez zarzutu.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: anettka » 06 mar 2019, 20:20

Ja zaliczam się do grona szczęśliwych posiadaczy Riko Storm i jestem bardzo z niego zadowolona. Świetny wygląd, ciekawa konstrukcja, solidne wykonanie i wytrzymałe koła z poliuretanu. Wyposażony jest w lekki aluminiowy stelaż, przednie i tylne zawieszenie amortyzowane oraz możliwość montażu siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy.
rozalka13
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2019, 15:16

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: rozalka13 » 13 mar 2019, 15:29

Za jego największą zaletę uważam system regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska oraz koła bezdętkowe z poliuretanu. Świetny wygląd, solidne wykonanie i ciekawa kolorystyka to jego kolejne zalety. Storm jest łatwy w użytkowaniu, jest zwrotny, stabilny i co najważniejsze bezpieczny.
zenna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 23:59

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: zenna » 10 kwie 2019, 00:06

Jak najbardziej tak ! Sama posiadam ten wózek i uwielbiam go. Wspaniały wygląd, wózek wykonany jest z materiałów wysokiej jakości. Strom jest funkcjonalny, sprawdza się bez zarzutu na spacerach zarówno w mieście jak i poza nim. Dużą zaletą wózka jest system regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska ( można dopasować do swojego wzrostu) oraz przednie i tylne zawieszenie amortyzowane.
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: marekk » 29 maja 2019, 11:21

My też się wahaliśmy miedzy tym wózek a x-landerem ale zdecydowaliśmy się oczywiście na x-move bo można go było zamówić online i wypróbować co też zrobiliśmy i żona go już nie pozwoliła odesłać, zakochała się w nim od razu :)
basiula2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2021, 11:12

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: basiula2 » 17 lut 2021, 11:14

Przyznam, że nie słyszałam o tym wózku. My ostatecznie chwilę dosłownie przed porodem :D zdecydowaliśmy się na Przypadł nam do gustu ze względu na wagę i to, w jaki sposób się składa spacerówka, bo zależało nam na wózku o niewielkiej wadze i żeby było łatwo go złożyć. Mąż też jest z niego zadowolony, nie zajmuje dużo miejsca, a na tym też nam zależało.
Nika01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 29 gru 2020, 10:44

Re: Wózek EXPANDER STORM opinie

Postautor: Nika01 » 26 kwie 2021, 09:07

Powiem szczerze, że nie słyszałam o takim wózku, ale w sumie ja od razu wiedziałam jakiego wózka potrzebuję. Wybrałam ten od Insevio z kolekcji Dolphin. Prowadzi się lekko, jest skrętny, na podbijaniu jest słabiej, ale ja podpieram nogę to wskakuje bardzo szybko. No i uwielbiam go za składanie, spacerówkę można nosić za pomocą wygodnego uchwytu.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość