Miejsce na spotkanie biznesowe.

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: Arkadiusz1 » 17 mar 2019, 10:07

Kwestia tego, jak podejdziecie do tematu. Jeśli zależy Wam na sprawnie zorganizowanym evencie, to chyba jednak lepiej zawierzyć to firmom, które się w tym specjalizują. Na mnie wrażenie robią takie wydarzenia jak https://xpresja.pl/pl/ex-files/synergy-of-beauty Myślę, że powinniście sprawdzić je bliżej, bo to świetna sprawa.
Betania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2019, 21:14

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: Betania » 29 kwie 2019, 21:25

Widzę tutaj kilka naprawdę ciekawych propozycji. Ja ostatnio natknęłam się w sieci na stronę: http://atriontychy.pl/sale-konferencyjne-tychy/ Znajdziecie na niej informacje jeżeli chodzi o sale konferencyjne - ich wynajem w mieście Tychy. Wydaje mi się, że mają całkiem przyzwoitą ofertę. Koniecznie dajcie znać co sądzicie.
Awatar użytkownika
Kacpra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:37
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: Kacpra » 29 kwie 2019, 22:48

Wydaje mi się, że kawiarnia jest idealnym miejscem.
malimirek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:51

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: malimirek » 27 maja 2019, 17:55

Ja wybrałbym jakieś zaciszne miejsce, w którym na spokojnie można omówić wszystko co jest celem spotkania
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: morelka34 » 28 lip 2019, 09:22

W Rzeszowie też jest taki hotel Imperium, mają super salę konferencyjną i dwa mniejsze apartamenty gdzie mozna organizować spotkania w kilka osób.
krys45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 15 gru 2016, 12:57

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: krys45 » 29 lip 2019, 13:54

Idealnym miejscem na spotkania biznesowe jest: https://i-viewmeetings.pl/spotkania-biznesowe/. Firma oferuje dobrze wyposażone sale konferencyjne, dobrej jakości sprzęt technologiczny oraz miłą obsługę, która służy pomocą. Lokalizacja jest bardzo dobra, także uczestnicy wydarzenia nie będą mieli problemu z dojazdem. Dlatego jeśli będziesz prowadził takie spotkanie to warto zastanowić się nad wynajęciem prestiżowej sali w centrum konferencyjnym. :)
Awatar użytkownika
Pegasuska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: Pegasuska » 29 lip 2019, 20:33

Dzięki za polecenie, ja również szukam restauracji z większymi stolikami.
samaprawda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2019, 14:29

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: samaprawda » 05 wrz 2019, 18:25

Spotkanie biznesowe, szkolenie, roznego rodzaju kursy mozna przeprowadzic w Hostelu Umed w Łodzi. Niecodzienna lokalizacja, dobrze wyposazona sala konferencyjana i bardzo mila atmosfera. Ceny ustalane sa indywidualnie wiec mozna negocjowac. Bylem i polecam
uhuel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:59
Lokalizacja: Bieruń

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: uhuel » 06 wrz 2019, 15:07

Szukam dobrego miejsca pod wynajem salek konferencyjnych na Śląsku. Obecnie nie mieścimy się z pracownikami w naszym biurze, a chciałabym, żeby konferencje były przeprowadzane profesjonalnie i żeby każdemu było wygodnie. Przeglądałam ofertę tego miejsca https://atriontychy.pl/sale-konferencyjne-tychy/ i zastanawiam się czy będzie ono odpowiednie. Co sądzicie?
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: trik01 » 18 lis 2019, 18:06

Jeśli o spotkanie biznesowe chodzi, to na mnie bardzo dobre wrażenie zrobiło Glamour we Wrocławiu. To miejsce jak dla mnie łączy w sobie elegancję, komfort i bardzo miłą atmosferę. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie. Jeśli będzie jeszcze taka okazja, z przyjemnością tam wrócę.
Awatar użytkownika
shorn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 00:35

Re: Miejsce na spotkanie biznesowe.

Postautor: shorn » 21 lis 2019, 15:49

Przed zakładaniem tego typu tematu warto skorzystać z opcji szukaj na forum. Dużo tego tutaj już było.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość