Sadzonki truskawek

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Sadzonki truskawek

Postautor: pawelek34 » 23 kwie 2018, 12:57

Cześć,
Jest kwiecień, cieszmy się i radujmy! Dlaczego? Rozpoczyna się wielki (i mój ulubiony jak co roku) sezon truskawkowy! Dla największych laików truskawkowej miłości, ta informacja nie może pozostać obojętną - starsze panie z domowymi truskawkami, hodowcy, hurtownie, sklepy, targi i markety pękają w szwach prześcigając się w coraz to atrakcyjniejszych ofertach cenowych i jakościowych truskawek.

Za co je kochamy?
Bo są wspaniałe. To tyle i aż tyle! Czerwone, soczyste i pachnące, dostarczone ze sprawdzonego źródła będą cennym dostawcom niezbędnych mikroelementów i składników odżywczych dla naszego organizmu. Idealne jako mus do deserów, koktajl z jogurtem, dodatek do słodkich dań, główny składnik ciasta i wiele przeróżnych kombinacji (kończąc na jedzeniu pachnących truskaweczek prosto z krzaczka!). Ale do rzeczy - jak, gdzie, skąd, po ile i od kogo zdobyć te rarytasy. Odpowiadam - od pana który dostarcza mi radości posiadania własnych truskawek od lat (o tu np: https://sadzonki-truskawek.eu/). Od wielu lat od tego samego dostawcy - doniczkowane, wielopaki, wiszące, poziomki i czego tylko dusza zaprganie. Nie obawiajcie się, nie zostawi Was na lodzie ani "urwanych z krzaka" :D
Doradzi, pomoże, wesprze słowem rady i powie co i jak żeby drzewko nie umarło w ciągłu doby. A dla tych najwytrwalszych - inspirujący blog o hodowaniu truskawek, z którego niejeden znawca mógł by się uczyć!

A Wy co i jak tam? Jeśli sadzonki to skąd? I gdzie hodować je aby cieszyć się nimi najdłużej?
Pozdrawiam gorąco
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Sadzonki truskawek

Postautor: gregorekrk » 26 paź 2018, 10:02

Sadziłem kiedyś truskawki, ale przerzuciłem się teraz na sadzonki borowki amerykanskiej. Bardzo dobra jakość i smak to co najbardziej je cechuje :super: Najważniejsze, że rośnie ich bardzo dużo, więc czasem gdy je zbieram to przekazuje je swoim znajomym. Znajomi używają je do ciast, kompotów i mówią, że jest po nich wyrazisty smak i śmiejemy się, że za niedługo będzie kolejka do mnie :ok:

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość