sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: kitka66 » 11 kwie 2018, 14:34

Witajcie :) Od zawsze zmagam się z suchą skórą, szukam dobrej jakości kosmetyków, które skutecznie ją nawilżą. Do tej pory kremy czy maseczki kupowałam w drogerii ale odkąd zaczęłam interesować się składem kosmetyków.. no cóż - ciężko znalezc coś odpowiedniego :)
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: anettka » 20 kwie 2018, 18:05

kitka66 doskonale to znam bo ja też na początku nie wiedziałam gdzie szukać czegoś dobrego. Kupowałam przez jakiś czas dermokosmetyki w aptekach. Efekty były owszem ale kiedyś przez przypadek kosmetyczka wspomniała mi o produktach Eldan Cosmetics. Słyszałaś ? Naturalny skład, duża skuteczność. Warto sprawdzić.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: dusia » 22 kwie 2018, 18:22

ja mogę od siebie tylko potwierdzić, że Eldan Cismetics dają radę :) Jak dla mnie najbardziej skuteczne kosmryki jakie miałam okazję do tej pory używać. Ty anettka też ich używasz ? Mają fajne kremy w zasadzie do każdego rodzaju skóry, do suchej na początek poleciłabym Idractive Moisture Daily Protection ( w składzie pantenol, masło shea i witaminy ). Potem można pomyśleć o pełnej kurcji np Eldan Głębokie Nawilżenie.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: anettka » 23 kwie 2018, 10:45

tak dusia też używam kosmetyków do cery suchej. Ten krem, o którym piszesz miałam i jest jak najbardziej. Ja ostatnio przerzuciłam się jednak na Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream. Bardzo silnie nawilża a przy tym chroni i regeneruje. Skład też fajny bo są w nim olejek ze słodkich migdałów i arganowy a dodatkowo ekstrakt z owoców ogórka.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: kitka66 » 23 kwie 2018, 11:28

Dziękuje Wam dziewczyny za reakcje i tak szczegółowe odpowiedzi :) Ja też mam podobne problemuyskórne i fajnie, ze mam już namiary na konkretne produkty, które zamierzam niebawem przetestować :) Idę w tym tygodniu do kosmetyczki to możę jeszcze jej podpytam o zdanie :) Jeszcze raz dzięki :)
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: FrankieeFran » 24 kwie 2018, 17:03

Postawcie raczej na naturalne kosmetyki, w sumie niezależnie od rodzaju skóry. Te są bardzo dobrym wyborem, nie są szkodliwe jak wiele syntetycznych. Na stronce https://drogerialilaroz.pl/co-to-jest-s ... k-stosowac opisują działanie wielu z nich i podpowiadają jak zabrać się za zakupy takich kosmetyków.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: Roxi » 12 maja 2018, 10:13

Dobry krem na dzień powinien mieć każdy w swojej kosmetyczce. Taki krem nawilża i odżywia naszą skórę dlatego powinniśmy używać go na co dzień. Na Allegro znajdziecie ogromny wybór najróżniejszych kremów do różnych typów cer: https://allegro.pl/kategoria/twarz-kremy-na-dzien-5358. Jestem pewna, że bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie, a skóra Wam za to podziękuje :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: kitka66 » 14 maja 2018, 15:10

Dziewczyny byłam u kosmetyczki i zrobiłam sobie zabieg oczyszczający z wykorzystaniem kosmetyków Eldan. Skóra do dziś jest fajnie oczyszczona i taka odżywiona, mam wrażenie, że nawet kremy dużo lepiej się wchłaniają. Nie ma co kombinować, w tym tygodniu składam zamówienie na mój prywatny zestaw kosmetyków :)
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: Ela78 » 18 maja 2018, 09:57

Dość długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie, bo zawsze coś mi przeszkadzało a to zapach a to zbyt tłusty był itd. Obecnie stosuję krem do twarzy głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica . Nakładam go rano i na wieczór. Cera jest bardziej jędrna i widać, że jest nawilżona. Jest to jedyny krem jaki miałam, który szybko się wchłania. Ten krem bardzo mi pomaga, nie zawiera parabenów więc dodatkowo nie uczula mojej skóry, która wygląda zdrowo i jest odżywiona.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: anettka » 22 maja 2018, 11:58

haha kitka66 to super, że jesteś tak zadowolona :) Fajnie, że te kosmetyki można też kupować do uzytku domowego a nie tylko cieszyć się ich działaniem podczas wizyt w salonach urody :)
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: jjusti18 » 24 maja 2018, 16:09

Moim zdaniem najlepsze kosmetyki do suchej cery i wrażliwej to wszelkie kremy hipoalergiczne. Myślę, że są niezawodne. Sama kupuje produkty podobne do tych https://hipoalergiczny24.pl i moja cera jest ożywiona, doskonale nawilżona. Nie mam już żadnych wysuszeń, ani innych problemów. Także myślę, że warto postawić na coś takiego.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: agaa » 28 maja 2018, 09:00

sama zmagam się z przesuszającą się i wrażliwą skórą, i wiem jakie to może być uciążliwe. Ale przy odpowiedniej pielęgnacji problem staje się dużo mniejszy. Należy unikać kosmetyków, które w swoim składzie zawierają alkohol. Nie należy przesadzać z peelingiem, a poranne oczyszczanie twarzy powinno być jak najbardziej delikatne, by nie pozbawić cery jej naturalnej warstwy ochronnej, gdy wystawiamy ją na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Tutaj artykuł na ten temat: http://blog.wp-cosmetics.pl/skora-sucha ... elegnowac/.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: wschodnia5 » 09 lip 2018, 13:28

Teraz od dłuższego czasu w ogóle nie zmieniam kosmetyków. Cały czas używam takich od HB. Sprawdziłam takie żele i mydła i są dla mnie odpowiednie. To przez ich dobry skład.
Mr.Right27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2018, 13:42

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: Mr.Right27 » 09 lip 2018, 19:39

Ja tam używam zwykłych kremów nawilżających, nic ponad to :P
merra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2018, 19:32

Re: sprawdzone kosmetyki do cery suchej

Postautor: merra » 09 lip 2018, 20:22

moja skóra jest tak wymagająca że ciężko mi dopasować krem muszę próbować aż znajdę odpowiedni

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość