Ból kregosłupa

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kamilmark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2018, 09:02

Ból kregosłupa

Postautor: kamilmark » 29 mar 2018, 09:07

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwszy i nie ja ostatni, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?
robertkrajcarz
Level 1
Level 1
Posty: 241
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:49

Re: Ból kregosłupa

Postautor: robertkrajcarz » 06 kwie 2018, 10:11

Ja mam dobre doświadczenia z gabinetem Pomorski Rehabilitant -pomorskirehabilitant.pl. Tutaj nasze dziecko ma prowadzoną terapię w związku z obniżonym napięciem mięśniowym i krok po kroku widzimy z mężem efekty.
jaroslaw-lisowski-60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:24

Re: Ból kregosłupa

Postautor: jaroslaw-lisowski-60 » 11 kwie 2018, 14:15

Być może rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje i wystarczy zainwestować w wygodne krzesło biurowe. Zawsze trzeba w pierwszej kolejności spróbować tego co możemy zrobić już dziś.
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Ból kregosłupa

Postautor: minella » 24 kwie 2018, 18:17

Pierwsze co bym zrobila to zmienila lekarza bo z kregoslupem nie ma zartow.. Ja mialam taki ucisk na kręgi na wysokosci łopatek i bol byl koszmarny.. nie chcialam sie faszerowac lekami wiec poszlam do innego lekarza ktory zdiagnozowal ucisk na nerw.. Mialam rehabilitacje i chodzilam do kapsuly floatingowej do jura floating w Częstochowie by moje plecy troche odciazyc i rozluznic cialo
hamka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:48

Re: Ból kregosłupa

Postautor: hamka » 24 kwie 2018, 20:52

Mnie ostatnie okropnie bolał i okazało się że dysk mi wypadł...
margaretta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10

Re: Ból kregosłupa

Postautor: margaretta » 25 kwie 2018, 16:09

Ja biorę teraz ketonal bez recepty, bo ból jest nie do zniesienia. mam nadzieję, że w koncu pomożemy mi też fizjoterapia.
blaha092
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:43

Re: Ból kregosłupa

Postautor: blaha092 » 06 maja 2018, 10:49

Mi pomagają oleje konopne z oferty https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 w sumie to nie sądziłem nigdy, że tego typu medycyna niekonwencjonalna kiedykolwiek mi pomoże, ale pomyślałem, że nie szkodzi mi spróbować i nie żałuje. Jak macie takie dolegliwosci jak ja i okazje zamowic olejek konopny to MediHemp sprawuje sie doskonale!
margaretta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10

Re: Ból kregosłupa

Postautor: margaretta » 09 maja 2018, 18:35

Warto pójść do apteki i zapytać co może pomóc. Ja zaglądam na Apteka Katowice i ze strony wiem, która apteka w pobliżu jest czynna. Mogę sobie też potrzebne leki, czy produkty zamówić a w aptece dokonać tylko obioru.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Ból kregosłupa

Postautor: pawi » 22 maja 2018, 20:32

Problemy z kręgosłupem dotykają coraz więcej osób, dlatego dobór odpowiedniego rehabilitanta jest tak ważny, ja znalazłam go na https://www.naszarehabilitacja.pl/rehab ... dansk.html
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Ból kregosłupa

Postautor: Dzennika5 » 26 maja 2018, 08:25

Wiadomo, że nie ma co od razu panikować i myśleć o rehabilitacjach. Bardzo wiele osób cierpi na ból kręgosłupa, tylko taki o różnym nasileniu. Jeżeli jeszcze nie jest jakiś duży zmiencie swoje nawyki, jeżeli chodzi o sylwetke i narażenie kręgosłupa. Również zabiegi takie jak masaż leczniczy od http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... -leczniczy powinny być dobrym rozwiązaniem na uśmierzenie bólu
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:59

Re: Ból kregosłupa

Postautor: theDoors » 07 cze 2018, 09:16

Też pracuję przy komputerze i też swego czasu miałem problem z bólem kręgosłupa. Pomogła dopiero zmiana fotela na taki o - https://www.mebleteo.pl/Meble/Fotele-i- ... ly--czarny
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: Ból kregosłupa

Postautor: rafaal091 » 18 cze 2018, 14:52

Bólu kręgosłupa nie warto lekceważyć, może być oznaką poważniejszej choroby. Lepiej dać się przepadać specjaliście. Z takim bólem można udać się do neurologa, w W-wie na https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ można zapisać się na prywatną wizytę - nie trzeba wtedy czekać.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: Ból kregosłupa

Postautor: Alexa555 » 25 cze 2018, 00:09

Bardzo długo walczyłam z bólem kręgosłupa i przychodziłam do wielu lekarzy do czasu gdy nie usłyszałam od mojej koleżanki o istnieniu bezpiecznego masażysty, który faktycznie oferuje nadzwyczaj fachowe usługi. Obecnie mogę powiedzieć, że ból odstąpił a ja raduję się prawidłowym zdrowiem. Rekomenduję rehamobile.pl.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Ból kregosłupa

Postautor: PawełG » 13 lip 2018, 10:27

Z takimi bólami trzeba się koniecznie wybrać do ortopedy, który w razie potrzeby zrobi usg lub zleci inne badania dodatkowe. Chory kręgosłup ma wpływ na cały organizm i na samopoczucie. Sam zmagam się z ZZSK ale trafiłem do doskonałego lekarza, doktora Bartłomieja Dobosza, który przyjmuje w Krakowie i z tego co wiem też w Oświęcimiu. Tutaj http://ortopedakrakow.com/ znajdziesz namiary na jego gabinet. Naprawdę złoty człowiek, dzięki niemu mogę funkcjonować.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Ból kregosłupa

Postautor: gregorekrk » 10 gru 2018, 09:07

Na mocne bóle kręgosłupa warto skorzystać z oferty fizykoterapia kraków. Działają na rynku już ładne kilka lat, więc zdecydowanie są to specjaliści w swoim fachu :) Daj znać jeśli skorzystasz i jakie będziesz miał z tym odczucia :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość