Kantor

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
LukaszMi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 22 kwie 2018, 17:04

Re: Kantor

Postautor: LukaszMi » 09 sie 2018, 13:08

Ja też korzystam z kantorów online, bo jest to o wiele wygodniejsze. Poza tym kursy walut jak można sprawdzić np. tutaj https://www.kantor.pl/kursy-walut są o wiele bardzie korzystne w kantorze internetowy niż w stacjonarnych kantorach. Dlatego moim zdaniem lepiej korzystać z kantorów online.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Kantor

Postautor: igam » 11 sie 2018, 23:08

Zawsze od ręką prawda? Dosłownie jeśli kantor online ma wersję na urządzenia mobilne, np. smartfony czy iPhony. Wymieniałam już w taki sposób z użyciem telefonu , nic nie muliło, poszło sprawnie jak wcześniej przed monitorem komputera. Pieniędzy też się sporo oszczędza, jak ktoś duże kwoty wymienia albo często realizuje przewalutowania, kilkaset zł miesięcznie spokojnie zostaje "w kieszeni", a nawet więcej podejrzewam np. w dużych firmach.
jorknew
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2019, 13:28

Re: Kantor

Postautor: jorknew » 20 mar 2020, 21:29

Zdecydowanie dużo szybciej można wymieniać pieniądze dzięki kantorom internetowym takim jak Waluteo. Kantor ma korzystne kursy walut. Dość szybko można dokonać takiej transakcji. Przelew pieniędzy na swoje konto nie jest płatny. Kantor nie pobiera prowizji.
Niczos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2020, 10:59

Re: Kantor

Postautor: Niczos » 01 sie 2020, 11:20

Jeśli zależy mi na czasie to robię przelew przez Transfer24 z zagranicznego konta na polskie (nie walutowe) i po kilku minutach kasa jest już w Polsce w złotówkach.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], KylieCon i 1 gość