Walka z otyłością

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Walka z otyłością

Postautor: Ela78 » 10 kwie 2018, 14:11

Zgadza się że warto w trakcie odchudzania połączyć dietę i detoks. Takie oczyszczenie organizmu bardzo się przyda. Np. Sylimarol 150 to preparat wspomagający wątrobę w procesie detoksykacji. Poprawia przemianę materii i zwiększa wydalanie wody z organizmu, jak również wydala szkodliwe substancje toksyczne z naszego organizmu, jednocześnie chroniąc wątrobę. Jak dla mnie jest idealny do odtruwania organizmu i wspomagania procesów detoksykacji.
Brateeusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2018, 17:53

Re: Walka z otyłością

Postautor: Brateeusz » 10 kwie 2018, 18:02

Walka z otyłością to często walka z wiatrakami...
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Walka z otyłością

Postautor: bella91 » 18 kwie 2018, 14:38

Na Twoim miejscu zmieniłabym całkowicie nawyki żywieniowe i zaczęła więcej się ruszać. Na https://fivren.com znajdziesz kurację oczyszczającą organizm z toksyn. Myslę, ze warto od tego zacząć walkę z otyłością. Na pewno masz w organizmie sporo toksyn które źle wpływają na twoje samopoczucie i stan skóry.
JanusZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2018, 15:00

Re: Walka z otyłością

Postautor: JanusZ » 18 kwie 2018, 15:02

Ja na szczęście nie mam takiego problemu :P
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Walka z otyłością

Postautor: minella » 21 kwie 2018, 20:09

Jesli chodzi o otylosc, zwlaszcza tą skrajną to niestetu bez pomocy dietetyka i jakiegos trenera personalnego niewiele sie zdziala. Ja mialam spora nadwagę i na poczatku tez potrzebowalam pomocy, potem juz wiedzialam co sie z czym je i dzialalam sama. Moj sposob opieral sie glownie na diecie opartej o brak weglowodanow dlatego czesto zamawialam posilki z Macro Bios Baru oraz o cwiczeniach minimum te 3 razy w tygodniu
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Re: Walka z otyłością

Postautor: karolka » 22 maja 2018, 00:29

Przy problemach z otyłością i nie tylko warto stosować http://www.sylimarol.pl to bardzo dobry ziołowy lek pomagający oczyścić organizm. A z doświadczenia wiem że oczyszczony organizm dużo lepiej funkcjonuję i podczas zażywania tego leku regenerujemy wątrobę co korzystnie wpływa również przy odchudzaniu.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość