Oświetlenie

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
lannty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2019, 23:23

Re: Oświetlenie

Postautor: lannty » 01 lut 2019, 20:38

Najlepsze są energooszczędne, w sumie nie wiem czy inne są nadal dostepne
Awatar użytkownika
Emanuelax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 09 paź 2018, 14:17

Re: Oświetlenie

Postautor: Emanuelax » 04 lut 2019, 12:31

Jestem ciekawa jakiego oświetlenia używacie w Waszych ogrodach?
romellu21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 27 wrz 2017, 19:55

Re: Oświetlenie

Postautor: romellu21 » 12 lut 2019, 12:17

Ja korzystałem ze sklepu eaton Wśród bardzo dużego wyboru tego typu sklepów ten wydał się dla mnie odpowiedni. Wygodnie zamówiłem przez internet to co potrzebowałem i szybko dostałem przesyłkę z produktami. Wszystkie produkty były w konkurencyjnej cenie co wpłynęło na decyzję zakupów właśnie w tym sklepie.
Aligru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:21

Re: Oświetlenie

Postautor: Aligru » 12 lut 2019, 15:14

Oświetlenie powinno być odpowiednio zaplanowane, tak żeby pełniło swoją funkcję. Ważne są takie kwestie jak rozmiar pomieszczenia, położenie okien, pozycja mebli i różnych przedmiotów. Ogólnie też ważne jest żeby dopasować osprzęt do wystroju. I tu jest często problem, bo w sklepach ciężko znaleźć różne modele gniazdek, lamp itd. Od siebie mogę polecić ten sklep internetowy: https://el12.pl/oswietlenie,k332 asortyment różnorodny, renomowanych producentów, ceny ok a i realizacja szybka.
PatrycjaKupka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 lut 2019, 08:40

Re: Oświetlenie

Postautor: PatrycjaKupka » 13 mar 2019, 11:58

Dobrze jest tez dopasować do oświetlenia odpowiedni osprzęt czyli gniazdka czy włączniki ;) Z mojej strony bardzo polecam gniazdka z Ospela. Są mocne i solidne.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Oświetlenie

Postautor: rozaluksemburg » 14 mar 2019, 09:31

Mi bardzo przypadła do gustu lampa, którą zakupiłam z tej oferty: https://technodeluxe.pl/lampy-sufitowe/ ... dustrialne. Urządzałam sobie mieszkanie w stylu loft i bardzo mi zależało na tym, by wszystkie elementy ze sobą współgrały w celu uzyskania takiego autentycznie industrialnego klimatu. Szukałam w różnych miejscach, ale zawsze coś mi do końca nie pasowało – no, aż trafiłam właśnie do tego sklepu. Swoją droga, polecam zajrzeć tam także tym, którzy niekoniecznie są miłośnikami właśnie industrialu – bo można znaleźć tam też lampy utrzymane w innych stylach :).
superman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:23

Re: Oświetlenie

Postautor: superman » 21 mar 2019, 13:38

Również postawiłem na energooszczędne oświetlenie LED. Jednak przy zakupie żarówek w markecie wybrałem zły i gwint i jeszcze dodatkowo musiałem dokupić e27 e14 adapter, który pozwolił mi zamontować żarówki.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Oświetlenie

Postautor: jjusti18 » 21 mar 2019, 22:25

Moim zdaniem najlepiej za tego typu produktami rozglądnąć się w sklepie amper.pl . Tam mają bogaty wybór w najróżniejszych żarówkach i nie tylko. Co fajne firma bardzo szybko realizuje zamówienie, bo wysyłka odbywa się wciągu 24 godzin. Kolejnym autem u nich jest fakt, że mają ciekawą i wszechstronną ofertę. Każdy znajdzie tam produkt na miarę swoich potrzeb.
kabix179
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2018, 22:37

Re: Oświetlenie

Postautor: kabix179 » 26 kwie 2019, 12:38

Wspaniałe, nowoczesne lampy kupiliśmy sobie razem z mężem już jakiś czas temu do domu. Prezentują się doskonale. Mamy je w kuchni i w łazience https://bylight.pl/ . Jeżeli ktoś ma mieszkanie w modernistycznym stylu to zachęcam sobie wejść na stronę i pooglądać. Gwarantuję, że Wam się te lampy spodobają.
żaróweczki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 cze 2019, 15:00

Re: Oświetlenie

Postautor: żaróweczki » 04 cze 2019, 15:14

Dla mnie ważne jest, żeby lampy były nie tylko praktyczne, ale też były elegancją ozdobą wnętrz. Dlatego w moim domu postawiłam na nowoczesne żyrandole kryształowe. Musze przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Kryształki pieknie się mienią i odbijają światło. Polecam każdemu! :)
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Oświetlenie

Postautor: Lilka2 » 20 cze 2019, 23:21

A slyszeliscie o ospel? Oni mają spoko asortyment http://ospel.pl/pl tani ale porzadny i nie trzeba sie martwic o ciagle wymiany uszkodzonych czesci bo to sprzet niezawodny. Mozna zaufac ich wieloletniemu doswiadczeniu w branzy
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Oświetlenie

Postautor: jjusti18 » 24 cze 2019, 16:21

A co myślicie o żarówkach oferowanych przez hurtownię amper.pl link do oferty? Kupowaliście już u nich jakieś produkty? Słyszałam, że można tam znaleźć wszelkiego typu żarówki i to znanych producentów. A ceny ponoć są naprawdę konkurencyjne. Czy to prawda?
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Oświetlenie

Postautor: luśka » 13 lip 2019, 10:08

A korzystacie z ofert sklepów internetowych? Tak jak sprawdzałam na https://meskon.pl/, to hurtownia elektryczna to oprócz oświetlenia to wiele osprzętu, kabli, włączników tam dostaniecie. Ceny mają dobre, wybór bardzo duży, super jak wiele rzeczy można załatwić przy jednych zakupach.
zkzk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Re: Oświetlenie

Postautor: zkzk » 24 lip 2019, 08:17

My ostatnio też zmagaliśmy się z problemem wyboru oświetlenia. Zależało nam na jakości względem ceny. Przeglądaliśmy wiele ofert stacjonarnie jak i online. Ostatecznie postawiliśmy na mlamp i jesteśmy zadowoleni. A Wam na czym zależy w wyborze lampy?
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Oświetlenie

Postautor: Mateo 77 » 28 lip 2019, 18:11

Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie wykorzystać różnego rodzaju oświetlenie. Jak dla mnie, to świetna okazja do wykreowania takiego charakteru danego pomieszczenia, jaki według Was będzie odpowiedni. Przy wsparciu takich rozwiązań jak https://www.hurtelektryczny.pl/lampy-su ... zewnetrzne nie powinno stanowić to problemu.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość