Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: kitka66 » 30 paź 2017, 12:56

Jak w temacie czy ktoś z Was miał już okazję używać tego typu kołdry ? Jestem alergikiem a czytałam o tym, że ten rodzaj wypełnienia jest idealny dla alergików. Dodatkowo kołdry są ciepłe a przy tym bardzo lekkie. Planuję zakup ale szukam wcześniej informacji na ten temat. Z góry dzięki za odzew :)
witulek861
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2018, 19:45

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: witulek861 » 19 mar 2018, 19:52

Wiesz co moim zdaniem to spory przeżytek. Ja ostatnio zakupiłam na koldra.pl zwykłą kołdrę, która niezwykle mi przypasowała. Nie sądzę aby gęsi tybetańskie znacząco różniły się od tych polskich czy czeskich. Polecam zakupy w polskich sklepach, które lansują nasze rodzime produkty. To bardzo dobre podejście dla patriotów gospodarczych.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: Unika » 13 mar 2019, 14:11

Nie słyszałam o tego rodzaju produktach :) Dla mnie i mojej rodziny najlepsza jest marka Paradies https://salonsnu.pl/21_paradies . Od pewnego czasu zaopatrujemy się w te produkty i każdy jest bardzo zadowolony. Wczoraj przyszła moja przesyłka z kołdrą Paradies Cotton i jestem naprawdę zachwycona jej jakością. Świetnie odprowadza wilgoć i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Miękka i puszysta w dotyku
Awatar użytkownika
Hoonorata
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2019, 16:15
Lokalizacja: Głogów

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: Hoonorata » 13 mar 2019, 16:20

Również jestem alergiczką i ciężko mi dobrać odpowiednią kołdrę.
Awatar użytkownika
rakaj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2019, 02:26

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: rakaj » 14 mar 2019, 02:27

Nie mam zielonego pojęcia na ten temat. Nie mam co się tutaj udzielać.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: raegar » 04 lip 2019, 11:08

Moim zdaniem naprawdę świetne kołdry mają pod tym linkiem: https://senpo.pl. Jest to producent, który naprawdę dużą wagę przykłada do produkcji swoich wyrobów. Tak się składa, że moja siostra ma od nich materac oraz poduszki i jest wniebowzięta. Naprawdę jakościowo jest bardzo dobrze, a przede wszystkim duża wygoda i komfort podczas odpoczynku. Jeśli szukacie, to zachęcam do sprawdzenia :).
senna17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:16

Re: Kołdra z puchu z gęsi tybetańskich.

Postautor: senna17 » 22 wrz 2019, 17:48

U mnie w domu od lat króluje kołdra puchowa 180x200 zimowa. Jest lekka a jednocześnie - bardzo ciepła. Jeśli szukacie czegoś na lata, puch gęsi doskonale się sprawdza - dla najmłodszych i nieco starszych!

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość