Reklama kluczem do sukcesu

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
romellu21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 27 wrz 2017, 19:55

Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: romellu21 » 28 wrz 2017, 13:15

Szukacie wskazówek jak można się reklamować w dzisiejszych czasach ? Co jest skuteczne ? Według mnie case study reserved jest jedną z najnowocześniejszych metod, jak dla mnie istna rewelacja, uwielbiam metody Firmy Conversion ! Mają świetne podejście do klienta i rewelacyjne metody reklamy !
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: miracle » 28 wrz 2017, 15:18

Bez reklamy nie ma w tych czasach sukcesu.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: szyna » 29 wrz 2017, 07:58

No ba! Tylko trzeba postawić na nowoczesne formy reklamowania.
Darcyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 02 mar 2017, 18:26

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: Darcyk » 02 paź 2017, 21:11

Reklama internetowa, to naprawdę połowa sukcesu działania firmy. Mi bardzo podoba się kampania produktowa. Prowadzi ją: http://adwordsgroup.pl/kampania-produktowa/. Jest skuteczna, gdyż trafia do potencjalnego klienta, na podstawie wybranych przez niego słów kluczowych. Pokazuja mu się konkretne produkty, ze zdjęciem i ceną. To zwiększa szanse, na wejście na Twoją stronę i sfinalizowanie transakcji.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 14:20

Dobrym sposobem na rozreklamowanie swojej firmy są wizytówki, które się rozdaje bądź wręcza klientom, którzy są zadowoleni z naszych usług i już minimum raz nas odwiedzili. Wizytówka firmy świadczy o tym, że instytucja jest profesjonalna i tak też podchodzi do sprawy. Dlatego jeśli masz firmę zainwestuj w wizytówki być może, ba na pewno zwiększą popularność twojej działalności.
Castle11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2017, 18:31

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: Castle11 » 04 paź 2017, 18:32

Według mnie kluczem do sukcesu jest prezentacja produktu. Ja sprzedaję albumy i ramki. Zdjęcia produktów na moją stronkę robili http://shotart.pl/ i wszystko wygląda atrakcyjnie i profesjonalnie:)
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: Michauuu337 » 16 paź 2017, 14:21

Moim zdaniem na dobrą reklamę swojego np. sklepu lub budynku jest założenie plafonu i to najlepiej podświetlanego, który nie dość, że zwróci uwagę przechodniów to będzie widoczny z daleka przez wiele osób. Jest to niewielki koszt, a daje bardzo duże efekty.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: daniellozo » 17 paź 2017, 08:06

Jeśli jest gdzie coś takiego udostępnić, to świetnym pomysłem jest spot reklamowy. Właściwie i ciekawie zrobiony z pewnością zostanie w pamięci odbiorców. Dobre hasła tylko utrwalą znajomość firmy/produktów u potencjalnych klientów. Myślę, że to jedna z najlepszych form reklamy.
tbu3o
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2017, 09:13

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: tbu3o » 17 paź 2017, 09:17

Jeśli ktoś potrzebuje kreatywnych wizytówek to polecam Spbrzesko. W dobrej cenie i wzbudzające uwagę, warto się zastanowić nad tą firmą.
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: FrankieeFran » 17 paź 2017, 10:21

Gadzety reklamowe to nie tylko podstawa na targach branzowych, warto miec je rowniez na co dzien w firmie i obdarować nimi najlepszych klientow. Warto postawic na praktyczne gadzety takie jak np. kalendarze ksiazkowe http://www.reklamowe-kalendarze.pl/kate ... ksiazkowe/ . Ja korzystam z czegos takiego praktycznie na co dzień
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: poziomka » 17 paź 2017, 22:19

A co myslicie o gadżetach reklamowych? ale nie takich zwykłych jak smycze czy długopisy ale na przykład takie torby termiczne z logiem firmy http://www.izisport.pl/produkty,pokrowc ... iczne.html ? Mnie się wydaje że klienci doceniają takie upominki a przede wszystkim ich używają i to podnosi prestiż firmy
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: Michauuu337 » 18 paź 2017, 08:19

Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest reklamą samą w sobie. Ponieważ w dzisiejszych czasach internet króluje wszędzie, wchodząc na stronę firmy A, widzę przestarzały wygląd strony i niedopasowany do urządzeń mobilnych, brzydkie logo i wszystko inne, a wchodząc na stronę firmy B, widzę ładną prostą stronę, łatwą w użyciu, ładne logo. Jak myślicie od której firmy skorzystam z usług, mając pewność, że obie oferują te same produkty, tej samej jakości. Odpowiedź nasuwa się sama.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: BartoNaPanda » 20 paź 2017, 13:31

Jak powszechnie wiadomo reklama jest kluczem do sukcesu, a w skład takiej reklamy wchodzą różnego rodzaju wizytówki, ulotki, gazetki, plakaty, banery, plafony, naklejki na samochody czy też drzwi wejściowe. Reklama w sieci za pomocą strony internetowej lub fb. Wiele firm tego nie przestrzega i dużo na tym tracą, a mianowicie nie mają swoich wizytówek, każdy szanujący się właściciel firmy powinien mieć wizytówki to świadczy o profesjonalizmie firmy.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: archiwald » 20 paź 2017, 13:58

Najtańsze materiały reklamowe będę w pewnym sensie najskuteczniejsze. Dlaczego? Powód jest prosty. Takich materiałów możemy wyprodukować o wiele więcej, dlatego więcej ich trafi do społeczności. Im więcej ludzi z takimi materiałami tym większa reklama.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 09:30

Jednym z lepszych sposobów na rozreklamowanie się jest naklejenie na samochód, również na szyby folii one way vision, jest to folia, która z jednej strony pokazuje naszą reklamę, a gdy patrzymy przez nią od drugiej strony to wszystko widać ponieważ wydaje się być przeźroczysta. Stosuje się to również na drzwiach szklanych lub z oknami i na samych oknach. Moja babcia ma sklep i posiada takie naklejki od swoich dostawców, tym sposobem ich reklamuje i sama ma reklamę oraz zniżki od nich.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość