W co gracie w wolnym czasie?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: mol5 » 25 gru 2017, 11:35

Mam znajomego, który handluje gramy, więc zwykle od niego dostaję coś z nowości. Gram i na konsoli i na laptopie. Zawsze, kiedy kupuję nowy, patrzę na jego parametry do grania jak tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... nosc/4245/ bo słabego sprzętu nie lubię.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: bella91 » 09 sty 2018, 16:16

Jeśli masz ochotę pograc w gry online zajrzyj sobie na https://gamehag.com/pl
Znajdziesz tam bardzo duży wybór darmowych gier online. Myslę, że bez problemu znajdziesz grę dla siebie.
Z tego co widziałam gracze moga tam zbierać kamienie dusz które później wymienia się na atrakcyjne nagrody.
gosciu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2018, 19:24

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: gosciu » 06 lut 2018, 20:11

Ja jestem zdecydowanie fanem gier planszowych ! Uwielbiam grać w takie rzeczy w wolnym czasie sam mam ich sporo i nie wiem co z nimi zrobić, ale ostatnio znalazłem stronkę gdzie można wystawić ogłoszenie i zaoferować innym wynajem gier planszowych ! Bardzo fajna inicjatywa moim zdaniem, bo na pewno znajdą się chętnie by coś takiego sobie wypożyczyć ;)
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: orator » 19 maja 2018, 01:19

W proste gry można grać na czymkolwiek, choćby smartfonie, jednak do zaawansowanych gier potrzeba już porządnego sprzętu z dobrym procesorem i kartą graficzną. Na stronie https://leasinglaptopa.pl/ znajdziecie kilka ciekawych rozwiązań, których zaletą jest bardzo dobry program finansowania zakupu oraz długa gwarancja co upewni nas , że będzie działał długo i bezawaryjnie
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: Strelka » 06 cze 2018, 10:32

W sumie to w przeróżne gry. Jak już skompletowałam sobie nowiutki komputer z https://www.sferis.pl/zasilacze-do-komputera-3248 to aż się chce wypróbować nowości na rynku gier :D Moje ulubione to strzelanki, wojenne typu Call of Duty, Battlefield, ale nie ograniczam się tylko do takich tytułów :D
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: quadrat » 06 cze 2018, 14:17

Granie w wolnym czasie to moim zdaniem nie jest raczej pełne spełnienie, czasami warto jest ruszyć się z domu i zrobić coś ciekawego, poznać jakieś nowe twarze itp. Nie długo będą organizowane koncerty w plenerze, w kilku dużych miastach, tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat http://spragnienilata.pl/#spragnieni-lata Jeżeli o mnie chodzi, to wolę cos kreatywnego porobić niż siedzieć w domu i grać na komputerze lub konsoli, to jest ewentualnie chwilowe zajęcie zimą ale nie gdy ejst taka piękna pogoda.
Awatar użytkownika
bus_ikowy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:52

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: bus_ikowy » 14 cze 2018, 15:25

Heh, żeby grać, to najpierw ten wolny czas trzeba mieć, a o to nie zawsze tak łatwo. Czasem po prostu nie chce się odpalać kompa albo konsoli. A jak już, to Wiedźmin na ps4, a ostatnimi czasy Deus Ex: Mankind Divided. Otwarte światy i robisz co chcesz :)
fiasko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:41

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: fiasko » 18 cze 2018, 13:30

To chyba będę oryginalny, bo planszówki jak jest okazja. Ostatnio D&D uskutecznialiśmy, a tak to głównie karcianki. albo jakieś podobne gierki. Grał ktoś z was w Guns & Steel, albo Dixit?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: igam » 19 cze 2018, 00:33

Nie gram:) Wolę spędzać wolny czas aktywnie
Awatar użytkownika
majkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2016, 09:00

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: majkel » 20 cze 2018, 09:35

To pierwsze nie, ale to ostatnie tak. Gra dobra na rozpoczęcie spotkania ze znajomymi, bo sporo śmiechu. Ale zazwyczaj gram sam w jakieś FPSy. Głównie na laptopie. PC dawno sprzedałem i raczej prędko nie wrócę.
Mireczek47
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2018, 13:17

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: Mireczek47 » 20 cze 2018, 13:18

No ja trochę gram na komputerze i trochę na konsoli :)
Awatar użytkownika
raficki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:12

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: raficki » 21 cze 2018, 15:43

A nie myślałeś, żeby kupić sobie ps4? Na pewno wyjdzie taniej niż laptop, a wydajność podobna. Jedyny mankament to brak możliwości grania z klawiaturą
Awatar użytkownika
majkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2016, 09:00

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: majkel » 22 cze 2018, 10:52

Ja tam nie narzekam. Mam gamingowego laptopa, prawie nic mu nie jest straszne. Lenovo jakiś czas temu wypuściło nową serię laptopów, Legion. Ja mam akurat takiego https://matrixmedia.pl/laptop-lenovo-le ... 1050m.html i powiem Ci, że spełnia wszelkie wymogi i większośc gier spokojnie rusza.
kolo4
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2018, 10:14

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: kolo4 » 23 cze 2018, 10:24

planszowe ze znajomymi <3 najlepiej :D można się cudownie zrelaksować i zintegrować, a teraz jest ogromny wybór takich gier :)
aligazar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2016, 14:50

Re: W co gracie w wolnym czasie?

Postautor: aligazar » 27 cze 2018, 15:01

Ja chyba będę mało oryginalny, ale ostatnio wróciłem do starszych tytułów takich jak Driver czy Max Payne. Ogólnie odświeżam klasyki. Te nowy gry może i mają ładną grafikę, ale rzadko kiedy oferują coś poza tym. Niech mi ktoś pokaże grę, która wciąga tak samo jak Half-Life. Nie mówię już o wiedźminie, bo to oczywista oczywistość. Ale te nowsze z zeszłego roku, albo obecnego.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość