Wypożyczalnie aut

Tu można promować swoje strony
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Wypożyczalnie aut

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 11:17

Potrzebuję samochodu na wynajem. Czytam co o tym piszą w internecie i okazuje się, że bardzo mało firm wypożycza samochody na okres długoterminowy. Mówi o tym chociażby ten artykuł.
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jak to wygląda w rzeczywistości?
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: vika » 13 wrz 2017, 22:43

Nie napisałeś o jaki rodzaj samochodów Tobie chodzi.
Bo jeśli o auta dostawcze to spotkałam się z ty, że można takie wynająć na długi termin nawet powyżej 30 dni.
O szczegółach przeczytasz na stronie REPSOL-CAR wypożyczalnia busów trójmiasto
Weganek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:15

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: Weganek » 27 wrz 2017, 23:47

W przypadku małych wypożyczalni samochodowych trzeba uważnie czytać umowę. Często jest tam lista dodatkowych kosztów jakie będziemy musieli ponieść jeśli z czegoś skorzystamy podczas jazdy. Z jakiegoś ułatwienia. Z racji tego,że z powodu pracy z wypożyczalni korzystam dość często , wolę większe firmy. Nie kombinują z takimi kosztami, samochody są ubezpieczone. Tak jest np. w warszawa wypożyczalnia samochodów
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 10:46

Kiedy tak naprawdę wypożyczyć samochód ? Moim zdaniem przydaje się to tylko wtedy gdy nie mamy w zasięgu własnego samochodu, a nie chcemy męczyć się pociągami czy też komunikacją miejską. Miałem taką sytuację w Bułgarii, gdy chciałem odwiedzić tam swoją rodzinę jednak mieszkali oni ponad godzinę drogi samochodem od mojego kurortu.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: jenny1 » 04 paź 2017, 10:46

Ja uważam, że jeśli zależy nam na dobrej cenie, obsłudze i przede wszystkim komforcie a nie wiemy gdzie się zgłosić, to powinniśmy sięgnąć do najpopularniejszego w dzisiejszych czasach źródła czyli do internetu, gdzie znajdziemy najrzetelniejsze informacje na dany temat. Idąc tym tropem, znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat http://wypozyczalnia-aut24.pl/o-nas/ a patrząc na ofertę, nie można się temu dziwić. Zresztą, zobaczcie sami a przekonacie się że to prawda.
pompaaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:42

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: pompaaaa » 04 paź 2017, 11:50

Mam u siebie super wypożyczalnie. Mają dużo aut dużo kiepskich które wypożyczają na doby a te z lepszej półki w lepszym stanie na dłuższy termin.Oczywiście różnią się ceną ale zawsze długoterminowo wychodzi bardzo korzystnie
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 13:42

Wypożyczalnie samochodów są dobrym rozwiązaniem jeżeli jesteśmy w obcym mieście bądź po prostu nie mamy dostępu do naszego samochodu na dłuższą chwilę, a nie chcemy przepychać się w miejskiej komunikacji to wtedy wypożyczamy auto z wypożyczalni i cieszymy się przestrzenią oraz mobilnym środkiem transportu. Firmy takie cieszą się dużym powodzeniem ponieważ w dzisiejszych czasach jest wiele osób, które z takich usług korzysta.
i0atn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2017, 11:09

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: i0atn » 17 paź 2017, 11:24

Moja firma od dłuższego czasu korzysta z wypożyczalni aut Helst. Bardzo konkurencyjne ceny, duży wybór aut, naprawdę polecam :ok:
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: archiwald » 19 paź 2017, 09:45

Warto zwrócić uwagę na pewne aspekty podczas wybierania firmy oferującej usługi wypożyczania aut. Będą interesować nas z pewnością usługi, które przedstawiać będą charakterystykę jaka na pewno nas nie rozczaruje pod względem technicznym jak i cenowym. Dlatego warto przejrzeć jak najwięcej ofert zanim dokonamy wyboru.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: Michauuu337 » 20 paź 2017, 10:21

Kiedyś byłem na wakacjach w Niemczech i potrzebowałem na szybko samochodu do przemieszczania się po mieście, ponieważ kompletnie nie interesowało mnie podróżowanie komunikacją miejską, zadzwoniłem więc do wypożyczalni samochodowej, po całej konsultacji przysłali mi samochód pod mój hotel.
kej8c
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2017, 11:46

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: kej8c » 20 paź 2017, 11:49

Polecam firmę SP, która oferuje wynajem aut na terenie całej Europy, auta mają bardzo fajne w ofercie i można nawet wynająć sportowe perełki
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 09:43

Jednym z lepszych wynalazków naszych dzisiejszych czasów są wypożyczalnie samochodów, jest to bardzo pomocny pomysł mądrych biznesmenów. Wielu z nas posiada prawo jazdy z własnym samochodem, jednak zdarzają się sytuacje gdy jesteśmy daleko od naszego domu i samochodu, a potrzebujemy na szybko jakiegoś auta bo podróż komunikacją miejską lub innymi środkami transportu odpada. Wtedy na ratunek przychodzą wypożyczalnie samochodów, które dopasują auto do naszych potrzeb i ze niewielką opłatą będziemy mogli korzystać z wypożyczonego auta.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 13:06

Ja wybieram wypożyczalnie, które oferują dobre i konkretne ubezpieczenia. Nie chce się wkopać w razie jakiejś kolizji, dlatego wolę czasami zapłacić parę złotych więcej i wiedzieć, że wypożyczalnia zajmie się ew. szkodami. Oczywiście nigdy jeszcze nie miałem takiej sytuacji, ale lepiej dmuchać na zimne.
monetay
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:59

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: monetay » 23 paź 2017, 14:32

Myślę dokładnie tak samo jak kolega wyżej, ubezpieczenie jest najważniejsze. Powoduje to, że kiedy ja wypożczam auto czuje sie bezpiecznie jeżdżać nim. Taka wypożyczalnia aut jest warta zaufania.
Awatar użytkownika
jasnor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2017, 21:18

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: jasnor » 23 paź 2017, 14:39

Skoro tak piszą to zapewne tak jest. Nikt nie prowadzi statystyk. Przynajmniej tak mi się wydaje. Moim zdaniem po prostu należy rozpocząć poszukiwania w interesującym mieście. Według mnie powinno to w zupełności wystarczyć.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość