Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: Maxi Kaz » 30 sty 2018, 10:42

Jestem dokładnie tego samego zdania, co poprzednicy. Wcale nie trzeba dużo ani środków, ani pieniędzy, żeby trochę odmienić wnętrze. Często wystarczy małe przemeblowanie, zmiana aranżacji ustawienia rzeczy na półkach i szafkach, zakup jakiegoś fajnego koca, narzuty, poduszek, zasłon itd. A jak się chce naprawdę dodać nowy akcent w pomieszczeniu można się pobawić albo w fototapetę, albo naklejki naścienne, czy obrazki/plakaty. Zobaczcie choćby na ten plakat: https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat-grafika-z-jeleniem/ nikt mi nie powie, że taka super grafika zawieszona w centralnym punkcie pokoju nie doda mu stylu i charakteru.
jaroslaw-lisowski-60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:24

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: jaroslaw-lisowski-60 » 28 lut 2018, 08:31

Wprawdzie nie jest to związane z wnętrzem, ale czymś przeznaczonym na zewnątrz. W chwili obecnej myślę nad ogrodem zimowym z drewna, który zapewnia ciepło przy minimalnej stracie energii.
jaroslaw-lisowski-60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:24

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: jaroslaw-lisowski-60 » 02 mar 2018, 07:36

W chwili obecnej poszukuję firmy oferującej lustra na wymiar w Warszawie. Niestety, nie mam jeszcze gotowego projektu, który chciałbym wdrożyć w swoim domu.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: innocent » 04 mar 2018, 20:42

mi też udało się tanim kosztem odmienić wnętrze. kupiłam kilka puszek duluxa easycare i zaprzęgnęłam męża do malowania :) i tak z błękitów nagle w domu mamy słoneczne odcienie i wnętrza jak nowe :D
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: kreatywny » 13 mar 2018, 13:51

Jak człowiek chce odmienić wnętrze swojego domu albo mieszkania wystarczy mu wprowadzenie kilku ozdób. Moim zdaniem najlepiej tematycznych! Zbliżają się Święta, dlatego warto się zaopatrzyć w ozdoby na wielkanoc. Uwierzcie mi, że klimat od razu się zmienia, a w powietrzu czuć wiosnę!
esterka1993
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, 19:04

Re: Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Postautor: esterka1993 » 24 lip 2018, 20:06

Mi udało się odmienić wnętrze mojego domu dzięki plakatom z https://posterilla.pl/Plakaty-z-napisami :) To one sprawiły, że moje ściany wreszcie przestały być puste. Teraz czuję się lepiej w swoim mieszkaniu, bo jest znacznie przytulniej.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość