Monitoring dla Twojego domu

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: Strelka » 17 cze 2019, 07:43

W sumie przeszło mi to przez myśl, ale jeszcze zastanawiam się czy to w ogóle jest konieczne. Komuś już się przydał zamontowany monitoring? W sumie cena za kamery nie jest taka duża. Znalazłam już ofertę na bardzo solidne i nagrywające wysokiej jakości obraz kamery hikivision hiwatch i rzeczywiście to nie wychodzi drogo. Z montażem też nie będzie problemu, na pewno mąż to ogarnie. Może warto zainstalować, choćby dla lepszego snu :D
AnnMa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 24 kwie 2019, 16:18

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: AnnMa » 17 cze 2019, 13:26

Również chcę założyć monitoring w moim nowym domu. Firma, która zajmuje się tym w mojej okolicy ma w ofercie kamera kopułkowa albo kamera tubowa. Niebardzo wiem jakie są różnice między nimi? Którą wybrać?
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: sera33 » 26 cze 2019, 15:47

Gdzie polecacie naprawa domofonów kraków? Zepsuł mi się właśnie i chciałbym go naprawić bo kosztował dużo.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: mekmek » 24 lip 2019, 23:12

Jeśli o monitoring chodzi to dobrze sprawdzi się Biuro Ochrony Osób i Mienia "Amicus" https://www.agencjaochronyamicus.pl/oferta.html z Katowic. Są mega solidni, rzetelni, można na nich polegać. No i cenowo wychodzi to całkiem przyzwoicie, także moim zdaniem całościowo się opłaca.
KindHit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2019, 05:44

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: KindHit » 25 lip 2019, 05:44

dzieki za info!
eryk78
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:09

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: eryk78 » 02 sie 2019, 08:41

Planujesz instalację monitoringu domu? Chcesz zainwestować w system alarmowy? Niezależnie od tego, czy planujesz zakup bezprzewodowej czujki dymu, nagrywarki kamer, czy całego systemu alarmowego w sklepie http://sklep.tst-group.pl zaopatrzysz się w systemy alarmowe oraz zabezpieczenia wizyjne.
marven
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2019, 09:56

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: marven » 16 wrz 2019, 09:27

Ja osobiście polecam sprzęt CCTV od firmy ZKTeco, dobra jakość w niskiej cenie.
bernie.haag
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2019, 13:21

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: bernie.haag » 29 wrz 2019, 13:24

Witam. W zeszły tygodniu ktoś się włamał do mojego domu i gdyby nie fakt, że prędzej przyjdę z pracy to złodziej mógł ukraść jeszcze więcej. Kiedy przyszedłem do domu to usłyszałem jakiś trzask zamykających się drzwi balkonowych, a na podłodze był niesamowity bałagan. Szukam firm, które zajmują się montażem monitoringu. Co możecie powiedzieć o https://im-puls.pl/ ? Docelowo szukam firm w okolicach Krakowa. Jeśli coś jeszcze znacie to podsyłajcie :D

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość