Monitoring dla Twojego domu

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
zufin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2017, 09:24

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: zufin » 03 lip 2017, 09:26

w wielu przypadkach monitoring pozwolił na ujęcie złodzieja - bardzo fajna sprawa i polecam montować w domach :)
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 11:20

Monitoring przede wszystkim pasuje do firmy, jednak jeśli masz sporą posiadłość lub jest ona wysoko wartościowa warto zainwestować w dodatkowe środki ostrożności. Dlatego polecam wam firmę, która odpowiednio zajmie się dla was monitoringiem czyli tzw. telewizją przemysłową, korzystałem z ich usług do mojej firmy.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: monikabert90 » 13 paź 2017, 14:38

Zgadzam się - system monitoringu stanowi bardzo dobrą ochronę dla naszego domu, przede wszystkim przed złodziejami. Wbrew pozorom kamery do monitoringu wcale nie są takie drogie, jeśli szukacie to polecam zajrzeć na https://zabezpieczeniapoznan.pl/. W sklepie jest aktualnie bardzo dużo atrakcyjnych promocji, więc warto skorzystać. Oferta również jest szeroka - mają tam monitoring sieciowy, analogowy, bezprzewodowy, wideodomofony oraz inne produkty do ochrony naszego domu :)
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: Maxi Kaz » 03 mar 2018, 17:38

Z monitoringiem na pewno będziemy się czuć bezpieczniej, który także skutecznie odstraszy potencjalne zagrożenie czyhające w codziennym życiu. Ja zastanawiam sie nad tą firmą http://www.instalproject.pl/bydgoszcz/ Interesują mnie sprawdzone firm, a u nich zmawiał monitoring mój znajomy i był zachwycony z działania jak i profesjonalnego podejścia firmy do klienta.
krakowiczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2018, 19:45

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: krakowiczka » 03 mar 2018, 19:46

U mnie mąż się tym zajmuje i nie wiem z jakiej firmy, ale mamy monitoring na wszystkie strategiczne miejsca i stały podgląd w telefonach
heniaczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:11

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: heniaczka » 03 mar 2018, 20:14

Ja na szczęście mieszkam na na tyle pewnym i bezpiecznym osiedlu że nie muszę o żadnym monitoringu myśleć nawet :) Chociaż pewnie i tak jest
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: quadrat » 28 mar 2018, 14:28

Może zamiast kamer i dobierania całego osprzętu, warto zastanowić się nad gotowym zestawem do monitoringu, który w prosty sposób można zamontować samodzielnie, chodzi mi o coś takiego https://elektromaniacy.pl/product-pol-5 ... D-1TB.html Znajomy nie dawno coś takiego montował u siebie i bez problem sobie samodzielnie poradził z tym.
super_Lucjan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:31

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: super_Lucjan » 28 mar 2018, 18:00

Ja w sumie nigdy nie miałem tego problemu. Mieszkam w dość spokojnej okolicy. Jednak mój znajomy już dwa razy znalazł się na celowniku złodziei. Dlatego założył sobie taki monitoring i teraz wszystko ma pod kontrolą.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: ewelina8393 » 14 maja 2018, 07:22

Według mnie ochrona mienia to podstawa, jeśli mamy nawet mały dom i chcemy go ochronić. O sytuacjach, które nam zagrażają chyba nie muszę mówić. W dzisiejszych czasach niestety nie możemy czuć się bezpiecznie na 100%, a takie zabezpieczenie daje nam chociaż minimalną szansę.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: angelika9022 » 31 lip 2018, 07:11

Niestety mam podstawy twierdzić, że ja i moja rodzina możemy być zagrożeni. Mamy wrażenie, że ktoś cały czas albo obserwuje dom albo obserwuje nas. Chciałabym się na jakiś czas zdecydować na ochronę osób VIP w tej firmie http://kontra24.pl/ochrona-vip-osob/ Myślicie, że może być to dobry pomysł i że będzie to rozwiązanie moim problemów? Już nie wiem, co robić.
Awatar użytkownika
kordiancc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:18

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: kordiancc » 02 sie 2018, 13:51

Mogę polecić zamontowanie kamer obrotowych. Zwykłe statyczne nie są tak dobre ze względu na ograniczoną widoczność. Tutaj jest kilka pozycji godnych uwagi - http://www.pvs.com.pl/porzadna-kamera-obrotowa/. Wiadomo, że nie jest to tani zakup, ale jeśli liczy się bezpieczeństwo, to myślę, że warto w coś takiego zainwestować.
Awatar użytkownika
artikam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:34

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: artikam » 02 sie 2018, 19:07

Oczywiście, bezpieczeństwo przede wszystkim. Nie warto oszczędzać w tym temacie.


______
Sklep z poduszkami
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: motochlopak » 28 lis 2018, 19:08

Kamera obrotowa jest spoko, bo ma szersze pole widzenia, niż zwykła kamera przemysłowa Kraków. Jednak obraz nagrywany przez kamerę obrotową nie jest tak dobrej jakości, jak przez zwykły monitoring :cisza:
superman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:23

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: superman » 10 kwie 2019, 14:49

Dokładnie nie warto oszczędzać na monitoringu. Podstawowa kamera IP wcale nie jest bardzo droga a może znacznie poprawić bezpieczeństwo.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Monitoring dla Twojego domu

Postautor: Arkadiusz1 » 14 kwie 2019, 15:35

Na pewno warto postawić na pełen profesjonalizm. Pamiętajcie, jakie zadanie ma spełnić taki monitoring. Na przykładzie https://www.eltrox.pl/monitoring/monito ... ogowy.html idealnie widać, jak odpowiednio podejść do tematu monitoringu. To duże ułatwienie, dlatego poczytajcie więcej na ten temat.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość