Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: jenny1 » 26 maja 2017, 14:51

wątpię czy w świetle ostatnich wydarzeń ktoś będzie miał ochotę jeździć do Anglii.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: Roxi » 14 sie 2017, 12:26

Jesli chcecie przeprowadzić nie tylko swój dobytek z Polski do Anglii ale również swojego zwierzaka to już nie jest problem. Moja koleżanka wynajęła http://www.uk-trans.pl/przewoz-zwierzat/ i przewieźli jej zwierzaka do niej do domu w Londynie. Była bardzo zadowolona.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: Arkadiusz1 » 08 paź 2017, 18:55

Cóż, prawda jest taka, że coraz więcej Polaków osiada na Wyspach na stałe. Nic się z tym nie zrobi, można ich tylko wesprzeć. Właśnie w takim celu działa firma TaxAngels. Pomagają Polakom rejestrować tam swoje biznesy i prowadzić księgowość. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z takich usług, bo prowadzenie firmy w Anglii jest o wiele prostsze.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: Kamilka75 » 13 sty 2018, 12:03

A propo mieszkających w Anglii... Niedawno mój narzeczony wyjechał na miesiąc do tego kraju by zarobić większą kwotę pieniędzy. Chciał coś mi tam wysłać, ale okazało się, że wysyłka pieniędzy z Anglii do Polski przez jego bank jest naprawdę droga. Co nam radzicie w takim przypadku? Macie jakieś sprawdzone opcje?
milrida
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2019, 20:03

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: milrida » 18 sty 2019, 20:15

Słuchajcie, a macie może jakieś wskazówki jeżeli chodzi oferty internetu w uk ? Póki co na stronie: http://internetuk.co.uk/ znalazłam kilka wpisów na ten temat. Chcę dobrze zorientować się w tej kwestii, gdyż niedługo wyjeżdżam do Anglii, do pracy. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze porady.
damianmiks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2019, 18:37

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: damianmiks » 19 sty 2019, 18:39

Dzieki za linki i informacje, są bardzo przydatne
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: niebieskiorzel » 29 sie 2019, 10:44

Ja wypowiem się jeśli chodzi o zabezpieczenie majątku. To kwestia z którą ciężko samodzielnie sobie poradzić dlatego polecam Wam współpracę z firmą, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Ja zdecydowałem się na skorzystanie z tej oferty: https://www.semperparatus.pl/zabezpieczenie-majatku/ i jestem bardzo zadowolony. Wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane, polecam :)
xenna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 12:11

Re: Coś dla Polaków mieszkających w Anglii

Postautor: xenna » 29 sie 2019, 12:16

Cześć jestem nowa a na imię mam Ilona. Miłego dnia wszystkim życzę

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość